Nunynka Nunynka komentáře u knih

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Jsem z té knihy nějak zmatená. Byla jsem natěšená,protože obálka i obsah slibovali dobrou detektivku,ale nějak jsem se nezačetla. Pořád jsem myšlenkami odbíhala jinam a pak jsem musela pořád přemýšlet kdo je kdo. A konec mě taky nenadchl. Vrah tam ve finále nehrál žádnou důležitou roli,takže ani hádání kdo je vlastně vrah nestálo za to. Prostě průměr.

14.01.2016 3 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Na Deavera žádné velké jeho překvápka a konec tak nějak rychle utekl. Děj to mělo,ale pořád jsem čekala a čekala a najednou byl konec a kde nic tu nic.

01.01.2016 4 z 5

Malá ručka Malá ručka Susan Hill

Dostala jsem ji k Vánocům a hned mě upoutala a začla jsem ji číst. Knížka měla plus,že nebyla tlustá a obsáhlá,protože nevím,jak by to autorka chtěla dál rozepsat,ale takhle to bylo fajn. Akorát konec jsem dočítala,když jsem byla sama doma a moc dobře se mi neusínalo :-)

29.12.2015 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Knížku jsem si schovávala a moc se na ni těšila a v podstatě nezklamala. A hlavně se těším na další setkání s Hodinářem. Pokoj smrti mě zklamal,tak jsem měla z dalšího Rhyma strach,ale Deaver to Sběratelem kůži napravil. Jen tak dál.

01.12.2015 5 z 5

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Super kniha. Taková jiná než jsem od Deavera zvyklá. Právě proto se mi moc líbila. Doporučuji!

30.10.2015 5 z 5

Detektiv Detektiv Arthur Hailey

Moje první přečtená kniha od tohoto autora,ale určo ne poslední. Moc se mi líbila zápletka a detektiv jako bývalý kněz byl výbornej. Fakt super.

11.10.2015 5 z 5

Milenka spravedlnosti Milenka spravedlnosti Jeffery Deaver

Klasická Deaverovka. Ze začátku jsem se ztrácela v postavách,ale na poutavé čtení to nemělo vliv.

25.09.2015 5 z 5

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Ale tak jo,konec se mi líbil a některé zápletky taky,ale jak už tady někdo psal, měla jsem trochu problém rozeznávat kdo je kdo.

03.09.2015 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Začátek zdlouhavý a konec příliš rychlý. Ale napínávé to bylo taky. taakže doporučuji.

31.08.2015 4 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Už jsem byla přesvědčená,že dám dokonce tři hvězdičky,ale Deaverovi to prostě udělat nemůžu. Jedna z nejslabších knížek od tohoto autora.

23.08.2015 4 z 5

Hranice věčnosti Hranice věčnosti Ken Follett

V některých chvílích jsem se už trošku nudila. Dva předchozí díly se mi libíly víc. Ale některé pasáže byly zase velmi napínavé. Třeba útěk přes zeď. Ale celkově je trilogie hodně povedená.

16.08.2015 4 z 5

Žhavé zprávy Žhavé zprávy Jeffery Deaver

To je poprvé co musím dát Deaverovi 4 hvězdy místo 5. A to mě Rune jako postava hodně baví. Ale tato kniha byla nějak nezáživná ani konec mě nějak nepřekvapil.

27.07.2015 4 z 5

Léčba Léčba Robin Cook

Potom co jsem se prokousala sto stránkama pojednávajících o japonské mafii, to začalo být trochu zajímavé.Už jsem myslela,že možná dám i 4 hvězdy,ale konec to zase trochu pokazil. Začátek byl moc zdlouhavej a konec zase moc rychlej.

25.07.2015 3 z 5

Mělké hroby Mělké hroby Jeffery Deaver

Tentokrát musím dát o hvězdu méně. Konec opět super,ale tak nějak se to ze začátku táhlo a chvíli jsem čekala na rozjezd. Kdybych Deavera nečetla,tak se mi to líbí asi moc,ale je pravda,že jeho novější knihy jsou prostě o hodně lepší.

24.06.2015 4 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Chtěla jsem dát 4 hvězdičky,ale je to prostě Deaver - musím dát 5. Ale konec už se mi zdál hodně přitaženej za vlasy a hlavně to skončilo na Deavera nějak romanticky :-)

12.05.2015 5 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Zatím asi nejlepší kniha od Deavera kterou jsem četla. Líbilo se mi,že tam byly dva případy naráz a vůbec mě nenapadlo,že by se mohli propojit a to jsem si myslela,že už trošku Deavera znám :-)
A hlavně ani Lincoln není zas tak dokonalý a Hodinář se určitě zase někde objeví.

17.04.2015 5 z 5

Panoptikum Panoptikum Jeffery Deaver

Super kniha. Až na jednu povídku se mi všechny moc líbily. Znovu neuvěřitelné zápletky. Z některých by šli udělat i pěkný thrilery :-)

09.04.2015 5 z 5

Dívej se, jak umírají Dívej se, jak umírají Ed McBain

Kniha mě ani nenadchla,ale nebyl to ani žádný propadák.

05.04.2015 3 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Knih od Deavera jsem přečetla už mnoho a vždycky při další knize si říkám,tak teď už mě nic nepřekvapí. A zase se mu to povedlo. Tentokrát dokonce i víckrát. Deaver je prostě nepřekonatelný.

29.03.2015 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Super. Knížky od J.K.R. se skvělě čtou. Začtu se a najednou zjistím,že mám půlku za sebou. Moc se těším na další a tyhle knížky zaujímají čestné místo v mé knihovně.

19.03.2015 5 z 5