Nunynka Nunynka komentáře u knih

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Knížku jsem přečetla velice rychle. Měla spád,ale byla hodně předvídatelná. Konec byl jak z nějakého amerického akčního filmu. Nevím jestli by v reálném životě takto opravdu někdo bojoval o život. Ale jinak byla knížka napínavá a bavila mě. Určo bych ji doporučila.

26.09.2016 4 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Jedna z těch lepších od Deavera. Líbilo se mi tam víc zápletek a hlavně to skvělý rozuzlení! To se synem hlavní hrdinky jsem vůbec nečekala,i když ve finále to skončilo jako v nějakém americkém filmu s happyendem :-) Za mě opět pět hvězdiček.

23.09.2016 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Začátek byl tak nějal zdlouhavý a nezáživný,ale konec to vylepšil. Stále jsem si říkala jen ať to dobře dopadne a dokonce v závěru i nějaká ta slza ukápla. Tím,že mám sama dítě,tak mě kniha zasáhla a právě proto tak ráda čtu.

04.09.2016 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Jednoduše úžasná kniha. Skvěle vymyšlená zápletka. Někdy z knihy až mrazí. Prostě to není kniha pro bábovky,ale pro otrlé čtenáře detektivek.

21.07.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Za mě nejlepší kniha z této série. Klobouk dolů před spisovatelkou. I když jsou zde dopodrobna popsány způsoby vražd a úchylné chování pachatele,tak to člověk tak nějak čte a vůbec mu to nepřijde nechutné. Děj plyne a plyne a najednou je konec. Za mě jedna z nejlepších detektivek.

21.07.2016 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Do půlky jsem se pořád tak nějak nemohla začíst,ale pak už to byl klasický Deaver. A tentokrát překvapil dokonce dvakrát. Finále bylo takové,na které jsem zvyklá. Takže za mě opět super.

21.07.2016 4 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Kniha byla super. Mám ráda americký televizní detektivky a tato kniha byla přesně jako ony. Sranda,občas i napětí a také zamilovanost mezi hlavními hrdiny. Kdyby tato kniha byla zfilmovaná,hned bych na to šla do kina!

07.07.2016 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Vůbec nevím,jak knihu ohodnotit. Pořád jsem čekala a čekala co příjde a ono pořád tak jako nic. Podle komentářů jsem byla natěšená a moc jsem se na knihu těšila,ale takový zázrak to nebyl. Možná je to tím,že jsem neviděla film.

26.06.2016 3 z 5

Dva kroky od ráje Dva kroky od ráje Lenka Lanczová

Knížky od této autorky jsem četla v pubertě a milovala jsem je. Teď jsem se ke knížce vrátila díky čtenářské výzvě a říkala jsem si jestli to nebude trapný. A kupodivu nebylo. Líbila se mi jako tenkrát. Fakt super. Myslím si,že takový naivky jako byla Naty nemusíme být jen v patnácti.

28.05.2016 5 z 5

Vražda na Velký pátek Vražda na Velký pátek Lee Harris (p)

Četla jsem a četla a najednou byl konec. Žádná dramata,skoro žádná akce,ale tak nějak se to samo četlo. Líbí se mi propojení vyšetřování a soukromého života. Určitě si přečtu další knihy od autorky.

25.05.2016 4 z 5

Falešní hráči Falešní hráči Zdena Frýbová

Vůbec jsem se do knížky nemohla začíst. Nějak mě vadil styl psaní. U knížky jsem skoro vždycky rychle usla,proto jsem ji taky četla víc jak týden. Od autorky mám ještě jednu knihu a zatím se do ní teda pouštět nebudu.

17.04.2016 2 z 5

Případ Vincent Franke Případ Vincent Franke Christoffer Carlsson

Dokážu si tuto knihu představit jako zfilmovanou. A díky konci musím dát pět hvězdiček. Líbilo se mi,že autor nechodil kolem horké kaše a kniha měla spád a napětí. Doporučuji.

01.04.2016 5 z 5

Vzala jsem si bestsellera Vzala jsem si bestsellera Sheila Hailey

Pokud budete chtít u knížky hodně rychle usnout,tak u této se vám to povede. Knížku jsem četla hodně dlouho. Snad jen dvě kapitoly byly trošku záživnější.

28.03.2016 2 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Kniha mě bavila. Konec měl na mě trošku až moc rychlý spád. Deaver to nebyl,ale napětí to mělo a děj taky. Jediný co mě vadilo,tak poměr hlavní hrdinky s podezřelým.

15.03.2016 5 z 5

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Díky čtenářské výzvě jsem se rozhodla přečíst tuto knihu a moc za to děkuji. Pořád se v knize něco děje a člověk se nemůže od ní odtrhnout. Vůbec se nedivím,že je mezi 100. nejlepšími knihami. Doporučuji!!!!!!!

08.03.2016 5 z 5

Svatební noci Svatební noci Eduard Petiška

ke knize jsem se dostala díky čtenářské výzvě. Doporučil mi ji můj děda. Některé povídky jsou fakt super. Jiné mají napínavý děj,ale jiný konec než bych očekávala a některé se mi nelíbili vůbec. Ale na to,že jsou vydané v 70.letech,tak na aktuálnosti neztratili.

25.02.2016 3 z 5

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

Kniha mě bavila od začátku do konce. Byla taková čtivá a pořád se něco dělo. Fakt super.

14.02.2016 5 z 5

Nula stupňů volnosti Nula stupňů volnosti Jeffery Deaver

Až na konec,který byl moc překombinovaný se to číst dalo. Bond v podání Deavera se mi líbil a dokázala jsem si ho pěkně představit a i postavy se svými "úchylkami" byly fajn. Dávám čtyři hvězdy,protože Deaver má prostě knihy o hodně lepší.

10.02.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ze začátku jsem si říkala,co na tý knize všichni mají. V půlce už jsem začala být napjatá a hádala jsem, jak se to vlastně všechno stalo a ke konci už jsem musela číst a číst,až mě bylo líto,že to skončilo. Autorka skvěle nabídla pár špatných vodítek a konec byl tím pádem překvapení. Fakt super kniha. Možná by to měla být povinná četba pro alkoholiky a nevěrníky :-)

28.01.2016 5 z 5

Slepičí polévka pro milovníky psů Slepičí polévka pro milovníky psů Jack Canfield

Taková oddechovka,ale na mě tam bylo moc smutných příběhů. Mám radši optimističtější knížky.

22.01.2016 3 z 5