Podfuk

ON JE LUPIČ-GENTLEMAN. ONA AGENTKA FBI. EXTRÉMNĚ VÝBUŠNÁ KOMBINACE! Těžko si představit nesourodější dvojici, než je Nick Fox a Kate O’Hareová. On je prvotřídní podvodník a zloděj, ona zvláštní agentka FBI, která mu posledních pět let šla po krku. Jenže právě když se Kate podaří Nicka konečně zatknout, vytasí se Nick se svým nejlepším švindlem vůbec – přesvědčí FBI, aby ho tajně zaměstnala, a navíc mu za parťáka přidělila Kate. Ve spletitém podfuku si budou muset společně poradit s fingovanými únosy, falešnými identitami a zběsilými honičkami s policií i indonéskými piráty. Pokud se dřív nezabijí navzájem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296985/podfuk-PHP-296985.jpg 3.9207

Nick Fox a Kate O’Hareová 1.

Literatura světová, Humor, Thrillery
Vydáno, Mystery Press

The Heist, 2013

Kniha Podfuk

sima.mis
28.10.2020

Kniha se mi velice líbila. Četla se úplně sama. Oddechová detektivka. Ikdyž sotva uvěřitelná.

petulkapeta
20.10.2020

Tak nebylo to zas tak špatné...vtipne a i napinave

ydnac
07.09.2020

Oddechová, vtipná, jednoduchá kniha :-) Špičkování hlavních hrdinů mě baví.

Peršanka
16.07.2020

Tak trochu vtipná parodie na Jamese Bonda. Čekala jsem obdobu Stefi Plumové, ale tady je humor, dobrý humor, naředěný pubertálním klučičím špiónstvím.

Tesset
11.04.2020

Začátek byl super, ale pak to byla trochu nuda. Čekala jsem nějaký větší vývoj mezi Kate a Nickem a nic. Za mě teda trošku zklamání.

martinastefkova
22.03.2020

Nenáročná oddechovka. Krátké kapitoly se čtou úplně samy, hned jdu na druhý díl. Nejvíc mě bavila chemie mezi hlavními postavami.

kiskacsa
20.03.2020

No jako nevím. Po knize jsem sáhla jakože po detektivce a hned na prvních stránkách jsem byla zklamaná. Na druhou stranu jako komedie to bylo dobré. Takže když to shrnu - pobavilo, neurazilo, ale nijak zvlášť nenadchlo a jednou stačilo.

YenMaja
18.03.2020

Tahle kniha měla všechno - geniální příběh, který chytí a nepustí. Sympatické postavy celého týmu podfuku, každému z nich autoři vytvořili originální povahu. Spoustu akčních scén, při kterých se čtenář opravdu skvěle baví a je napnutý. No a samozřejmě nesmím opomenout hlavní dvojici celé knihy. Musím konstatovat, že chemie, mezi touto nesourodou dvojicí, byla obrovská nálož. Tak vtipné, jiskřivé scény, jsem ještě neměla příležitost číst. Bavila jsem se každou stranou, každým slovem. Moc se těším, až si přečtu druhý díl ze série Nicka Foxe a Kate O'Hareové.