Nunynka Nunynka komentáře u knih

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Už trochu překombinované,ale opět jsem takové rozuzlení nečekala. Čím víc knížek od Deavera čtu,tím víc si říkám před čtením další jeho knížky,že tentokrát to určitě uhodnu,ale bohužel nebo snad i bohudík se mi to ještě nepovedlo :-)

15.03.2015 5 z 5

Zima světa Zima světa Ken Follett

Myslím,že oba dva díly by měli být jako povinná četba ve škole. Bylo to čtivé a zároveň strašně poučné.

03.03.2015 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Jestli ještě někdě uslyším nebo si přečtu slovní spojení moje vnitřní bohyně,tak už to fakt asi nepřežiju. Dala jsem tři hvězdičky jen proto,že občas tam nějaká akce byla. Ale postelové scény už mě absolutně neohromily. První díl se mi líbil,protože nic podobného jsem nečetla,ale teď s odstupem času musím uznat,že tato trilogie je normální průměr. A hlavně všechno se neustále opakuje. Buď je naštvaný on nebo ona. A ve finále to skončí jako nějaká pohádka. A žili spolu šťastně až do smrti.

17.02.2015 3 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Tak tentokrát jsem trochu tušila a až takové překvápko to nebylo. Ale stejně jsem to četla jedním dechem.

10.02.2015 5 z 5

Pád titánů Pád titánů Ken Follett

Úžasná kniha. Některé pasáže byly zdlouhavé,ale i tak jsem knihu četla jedním dechem. Vždycky jsem se těšila o jaké postavě bude další kapitola. Moc se těším na druhý díl.

01.02.2015 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Opět mě Deaver dostal. V půlce knihy jsem si říkala,že tentokrát je to jasné a už vlastně vím jak to všechno bylo a znovu jsem naletěla. :-) Prostě je to mistr zápletek a překvapení.

12.01.2015 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Opět musím dát pět hvězdiček. I když kniha nepatří k nejlepším od Deavera tak je kniha hodně čtivá a závěr je strhující.

04.01.2015 5 z 5

Pekelná kuchyně Pekelná kuchyně Jeffery Deaver

Zápletka opět dobrá,ale musím říct,že jsem čekala víc. Už jsem od Deavera zvyklá na lepší počteníčko :-) Rozmýšlela jsem se mezi třema a čtyřma hvězdičkama. nakonec jsem dala čtyři,protože je to můj nejoblíbenější autor a konec to trošku napravil.

15.10.2014 4 z 5

Stoletý stařík byl lepší. Bylo to něco nového a neohraného. Analfabetka už byla taková předvídatelná a ani jsem se moc nenasmála. Ale je to takové oddechové čtení.

28.09.2014 3 z 5

Poutníci Poutníci Kathleen Winsor

Tak to bylo poprvé co jsem knihu nedočetla. Vůbec mě to nebavilo. Zamotávala jsem se do děje i do postav až jsem to v půlce knihy vzdala.

24.09.2014 1 z 5

Ďáblova kolonie Ďáblova kolonie James Rollins (p)

Vůbec mě kniha nenadchla. Myslela jsem,že to bude napínavé čtení jako od Browna a do toho to mělo hodně daleko. V postavách jsem se ztratila už od začátku a vlastně až do konce jsem nevěděla o co jde. Prostě jsem se vůbec nechytla.

15.07.2014 2 z 5

Jeden ze sta Jeden ze sta Jack Kerley

Na tuto knihu jsem narazila úplně náhodou - ve výprodeji za 50 kč. Tak jsem si říkala proč ji nezkusit. Pak jsem si tady přečetla komentáře a měla jsem z toho docela strach. Ale musím říct,že se mi kniha svým způsobem líbila. Mělo to děj i spád.

28.06.2014 4 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Ze čtyř knih,které jsem od Deavera četla,byla tahle nejslabší a trochu překombinovaná. Ale musím dát opět plný počet hvězdiček,protože knihy od tohoto autora mám vždy přečtené nejrychleji a prostě mě baví.

24.06.2014 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Četla jsem už všechny tři knihy od autorky a Ostré předměty jsou nejlepší. I když od začátku hodně předvídatelné. Každopádně autorka má hodně zvrácené myšlení :-)

20.06.2014 4 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Opět skvělý konec a zápletka. Nejprve jsem četla Kříže u cesty a ty byly víc překvapivější,ale Deaver píše úžasný detektivky.

13.06.2014 5 z 5

Svatá zrada Svatá zrada James Forrester

Začátek nic moc,ale kvůli zápletce a konci,který neskončil dle očekávání,takže trochu překvápko,dávám čtyři hvězdičky.

06.06.2014 4 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Kniha byla super. Podle mě nejlepčí autor detektivek. Super a nepředvídatelné zápletky.

29.05.2014 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Nevím proč,ale při čtení téhle knihy jsem si pořád představovala béčkový americký horor. krásně by se to podle toho dalo natočit. Bylo toho všeho na mě už moc. Rozuzlení docela překvapivý,ale to bylo asi vše. Zmizelá byla lepší.

14.05.2014 3 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Vzhledem k tomu,že od druhého dílu jsem přečetla dalších deset knih,tak jsem se do děje těžko dostávala. Takže polovina knihy pro mě nic moc. Ale musím uznat,že v této knize se nenajdou žádná hluchá místa. Od začátku do konce má kniha pěkný spád a čtenář se nenudí a konec byl super. Ale doporučuji si přečíst všechny tři díly po sobě.

06.05.2014 4 z 5

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

Tuhle knihu jsem našla u rodičů v knihovně a šáhla jsem po ní víceméně ze zoufalství,že už nebylo opravdu číst. A musím říct,že jsem z ní byla nadšená. Stále se zde něco dělo a líbila se mi hlavní hrdinka. Občas jsem ji nesnášela,občas mi jí příšlo líto. Opravdu úžasný a skvělý historický román.

01.05.2014 4 z 5