Detektiv

Doil, dvojnásobný vrah v předvečer popravy žádá o rozhovor policistu Ainslieho. To co se policista doví, vede k vyšetřování v nejvyšších policejních kruzích v Miami

https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/9123/detektiv.jpg 4.4502
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Beta-Dobrovský

Detective, 1997

Kniha Detektiv

maryzka
12.12.2021

I když detektivní žánr není moje oblíbená četba tak od této knihy jsem se vůbec neodtrhla. Napínavá od začátku až do konce

Stromm
11.12.2021

Je to dobré jenom v několika pasážích, celkově moc průhledné a takové přeslazené. Chybí tomu temnější tóny a závěr je už hodně mimo. Snad budu s dalšími díly autora spokojenější.

madem
05.11.2021

Tak nějak vás napadne, kdo mohl zabít Cynthiiny rodiče, ale nechápete proč. Pak přijde motiv je zabít a vše do sebe zapadá. Obdivuji manželku hlavního hrdiny, co s ním vše zakusí a přesto vydrží.

marra82
03.09.2021

Syrové, prorostlé, reálné, "uvěřitelné", skvěle napsané.. Výborný doplněk Ed McBaina. Prostě policejní krimi s přesahem kriminálního románu.

PájaK37
06.08.2021

Moc povedená detektivka. Oceňuji profesionální popis práce vyšetřovatelů a skvěle vypracovaný napínavý příběh.

janina66
29.06.2021

Tak to mě vůbec nebavilo. Natahované fylosofické úvahy. Asi nejhorší haileyovka.

soupik2012
28.04.2021

Můj nejoblíbenější, nebo jeden z nejoblíbenějších spisovatelů a jeho nejméně vydařená kniha. Alespoň tak to vidím já. Knihu psal již v pokročilejším věku a tak zřejmě nevěnoval přípravě takovou pečlivost jako u svých ostatních románů. A tak místo dokonale zmapovaného policejního prostředí, vzniknul jenom mírně nadprůměrný kriminální román. Děj je značně předvídatelný a místy docela zbytečně zdlouhavý. Audioknihu načetl pan Martin Zahálka

petulik330
22.03.2021

Proti předchozím knihám se mi tato zdála o trochu slabší. Četla se velice dobře, ale u tohoto autora jsem zvyklá na něco jiného.
Hlavní postava policejní poručík a bývalý kněz jede do věznice za vězněm, kterého poslat do vězení a na trest smrti.
Když si vyslechne přiznání ke čtrnácti vraždám, ale popře vraždu prominentního páru (_policejního náčelníka a manželku) roztáčí se divoký kolotoč s překvapením na konci.