Detektiv

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Doil, dvojnásobný vrah v předvečer popravy žádá o rozhovor policistu Ainslieho. To co se policista doví, vede k vyšetřování v nejvyšších policejních kruzích v Miami

https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/9123/detektiv.jpg 4.4468
Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Beta-Dobrovský
Orig. název

Detective, 1997

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (72)

Kniha Detektiv

Přidat komentář
Rapeh
01. ledna

Zajímavý příběh napsaný se znalostí prostředí,mého oblíbeného autora

ninano
27.12.2020

Výborná detektivka od famózního autora mnoha bestsellerů.


Péťa1950
29.11.2020

Zvláštně propojené životy vyšetřovatele s pachateli vražd, trocha filosofie, brutálnost, náboženství, incest a další, vše namíchané do čtivého příběhu.

AlenaF
26.11.2020

Tuto knihu jsem četla cca před 20 lety. Tenkrát mi děj přišel zdlouhavý a rozvlacny. Ale dnes, asi jsem dozrála, to pro mě byl vyloženě čtenářský požitek. Moc se mi kniha líbila. Hned jsem v knihovně vyhledala další Haileyho knihy.

terimila
14.11.2020

Přečteno podruhé a názor nezměněn, pět hvězd a skvělý hodnocení. Hailey umí vyprávět a perfektně zná prostředí, takže kniha působí věrohodně, dává smysl. Pravdou je, že já mám pro tento typ brutálně-náboženskofanatických detektivek slabost. Smíchejte brutální až šokující vraždy, pošahaného vraha, co se pasoval do role vyvoleného vykonavatele spravedlnosti, inpiraci Biblí... přidejte detektiva trochu podivína, co má za sebou zvláštní minulost - mně teda bývalý kněz Ainslie sedl nesmírně... a máte mě na háčku. Samozřejmě, je to všecko dohromady extrémně nepravěpodobné, ale to dělá Hailey skoro všude, on ani takový únos letadla a výbuch na palubě není kdovíjak častá záležitost. :)
Něco je samozřejmě přitažené za vlasy - nezdá se mi například, že by to, že dvanáctiletá holčička porodí, prošlo jen tak popovídáním se sociální pracovnicí mezi dveřmi.... Ale jsou knihy, kterým těch pět dát musím, i když mi na nich něco nesedělo. Tohle je přesně jeden z těch případů.

tamara1351
09.11.2020

Za mě nejlepší autorova kniha

Marciem
24.08.2020

A. Hailey je mistr svého oboru, jeden z mých oblíbených autorů. A opět mě nezklamal. Výborný, čtivý thriller, skvěle dávkované napětí. Super.

Naias
14.05.2020

Keďže ide o haileyovku, očakávala som zasvätený opis rutiny a pohľad do zákulisia, čoho som sa dočkala, a tiež nejaké zvláštne príhody, no nie to, že sa dramatickosť bude stupňovať tak prehnane. Na viac či menej dramatické udalosti som u Haileyho zvyknutá, ale toto bolo pritiahnuté za vlasy a o finále ani nehovorím. Navyše aj hlavný hrdina bol príliš nezvyčajný – každý druhý policajný dôstojník asi nebude bývalý kňaz. Je to čítavé, ale ja som predpokladala, že pôjde o profesijný román s detektívnou linkou, nie so senzačnou.

1