Detektiv

Detektiv https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/9123/detektiv.jpg 4 578 94

Doil, dvojnásobný vrah v předvečer popravy žádá o rozhovor policistu Ainslieho. To co se policista doví, vede k vyšetřování v nejvyšších policejních kruzích v Miami

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Detective , 1997

LPG
20.01.2014 5 z 5

Nejlepší detektivka, kterou jsem kdy četla, především díky reálnosti celého příběhu. Ráda bych si ještě někdy přečetla takto poutavý příběh plný zvratů a náhlých objevů při vyšetřování. Škoda, že mohu dát jen pět hvězd. Pan Hailey by jimi měl mít lemovanou celou cestu do nebe.

Tajnůstkář
19.01.2014 4 z 5

Hailey je Hailey, to samo už stačí k úspěchu. Ale nezískal ten úspěch bezpracně. Budoval svůj úspěch už od roku 1956. Detektiva napsal už ve zralém věku a na díle je to znát.
Je to dobrá kniha. Připomínku bych měl snad jen k často rozvláčnějším popisům míst, osob, situací ve chvílích kdy se děj graduje. Mě se to nelíbí, ale je dobré si uvědomit, že co nevyhovuje mě může jiným imponovat. Mohu knížku doporučit.

princesse
25.12.2013 3 z 5

Takova normalni kniha. Nic zavratneho, ale urcite se da precist. I proto mi trvalo precteni ponekud dele nez je mym dobrym zvykem. Cetla jsem urcite lepsi.

Boggy
25.12.2013 5 z 5

Bohužel úplně poslední knížka tohoto skvělého autora. Moc dobré čtení.

Schonecke69
22.12.2013

Moc detailu o brutalite zlocince, na muj vkus.

ladypink
08.12.2013 3 z 5

Zajímavý příběh a zajímavé zjištění, kdo je opravdovým vrahem. Na mě ale až moc dlouhé a vleklé. Knihu jsem si ráda přečetla, ale vracet se k ní už nebudu.

lucifrid
06.08.2013 5 z 5

Nejlepší kniha od Haileyho, už jsem ji četla mnohokrát a ještě budu. Perfektně vykreslené prostředí, jak je u něj zvykem, zajímavé postavy a poutavý děj. Jedna z mých nejoblíbenějších knih.

Milena1962
04.07.2013 4 z 5

Moc příjemné čtení se znalostí prostředí a lidských postav, ostatně jak je u autora Haileyho zvykem. Knížka obohatí jazyk, slovní zásobu a výborně vás odpoutá od všedních starostí.....

malazluta
15.03.2013 5 z 5

Tato kniha mě moc bavila, je promyšlená, čtivá a příběh napínavý. Hlavní hrdina sympaťák .. co dodat.

kattyV
15.02.2013 5 z 5

Je to detektivka a není to detektivka. Je to prostě klasický Hailey z prostředí detektivů. Děj se rozvíjí, pátrání pokračuje a jednoho z vrahů vám možná bude i trochu líto nebo přinejmenším pochopíte jeho motiv.

georginaa
09.04.2012 2 z 5

Tuhle knihu jsem již četla 3x..... jednou za čas se k ní opět vrátím, je to poutavé čtení plný akce.

dangerita
28.11.2011 5 z 5

Napínavá kniha, s výbornou atmosférou. Děj je díky znalosti prostředí velice autentický, jak je ostatně u autora zvykem.

samsara
15.11.2011 5 z 5

Výborná kniha, přečetla jí celá moje rodina

cielle
30.11.-0001 5 z 5

Velmi čtivě napsaná kniha se spoustou zvratů a napínavých částí. Hlavní postava - Malcolm Ainslie - je velmi sympatický muž, díky kterému je vyšetřování dvojnásobných vražd o to zajímavější..Doporučuji k přečtení:)

sérioví vrazi Florida detektivové

Arthur Hailey