Neslušný návrh

Neslušný návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76035/neslusny-navrh-76035.jpg 4 111 23

Mužům v londýnské lepší společnosti na počátku 19. století projde ledasco, a když dva proslulí prostopášníci, hrabě z Mandervillu a vévoda z Rothaye, uzavřou neslýchanou sázku o to, který z nich je lepší milenec, přijímají to všichni se shovívavým úsměvem. Rozruch působí jen otázka, která žena jejich spor rozsoudí. Kdyby se někdo dozvěděl, že se k tomu odhodlala mladá vdova Caroline, její pověst by to navždy zničilo. Krásná žena přesto oběma mužům ten návrh udělá a jednoho dne pak tajně odjíždí na vévodovu venkovskou usedlost. Netuší, jak tím všem změní život….... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

An Indecent Proposition , 2009

dooky
25.04.2021 4 z 5

Byly chvilky, kdy jsem se i trochu nudila, nicméně nelituji přečtení. Pěkná, oddechová romance, oba pánové byli klasičtí kladní hrdinové, kteří k těmto knihám prostě patří.

Ludmila02
26.10.2020 5 z 5

Krásná romantická kniha, někdy se k ní určitě vrátím.

karamelka57
12.09.2019 5 z 5

Krasny double pribeh o laske, vasni, priatelstve...

Mirka2778
23.06.2019 5 z 5

Dva okouzlující, bohatí šlechtici a dvě nezkušené mladé dámy. Jak to asi může, přes všechny peripetie, dopadnout?
Příjemná oddychovka na dovolenou, ideální pro letní zasnění se.

Kiwicatko
18.03.2019 4 z 5

Tak a tedka se priznejte, ktera by se taky neprihlasila jako dobrovolnice po tom, jak byli panove vykresleni :D
Mozna by byla na “chate” v Essexu a nasledne v tom malem hostinci fronta az do Londyna :p

Ackoliv je to v kazde knizce, tak me proste bavi cist, jak na zacatku panove tvrdi, ze laska teda v zadnem pripade, ze to je porad fuj fuj a nakonec se z nich vyklubou tajni romantici :)

účetní
04.08.2018 5 z 5

Moc pěkná pohodovka na letní parné dny, v hlavních rolích dva neodolatelní sympaťáci a prostopášníci ( velmi oblíbené slovo všech překladatelek v tomto žánru ) a k nim dvě milá děvčata. Ze začátku to vypadalo, že to bude jen samá erotika a obávala jsem se, o čem celá kniha bude, ale nebylo to tak, děj byl moc pěkný, hlavně když se více zapojil moc milý Derek, kterému jsem držela palce, aby se mu podařilo přesvědčit Annabel o své lásce. A která z nás by nechtěla strávit týden na chalupě v Essexu s okouzlujícím a velmi charismatickým Nicholasem, není divu, že se Caroline navzdory svým předsevzetím tak rychle zamilovala.

andrea4315
15.05.2017 3 z 5

Jako erotický román dobrý, jako historická romance spíš slabší. Kdyby "děj" kolem Catherine a Rothaye nebyl prokládán příběhem Annabel a Mandervillea, bylo by to skoro porno. Četlo se to dobře, ale chyběla mi tam ta gradace, jiskření u nově vzniklých vztahů. Jeden pár od první sekundy po seznámení ví, že na "to" skočí a druhý se zná, miluje od dětství, jen osobní předsudky brání aby byli spolu.

Red_Fox
24.03.2017 3 z 5

Oddechovka na večer.
Dobře se četla, jen škoda té předvídatelnosti už od samého počátku a absence alespoň nějakého menšího zvratu.

havrmoni
28.02.2017 5 z 5

Nepopsala bych to jinak než je to od Abigail313. Moc hezké.

Abigail313
28.12.2016

Krásná. jinak se popsat nedá! Erotika, láska, humor, ale i napětí a dobrodružství. Vracím se k ní stále znovu a znovu!

Pedruska01
11.03.2016 5 z 5

Kniha se dobře četla, byla to klasická červená knihovna navíc něčím řízlá, ale mě se to líbilo. Nejen z pohledu, že se děj odehrává v historii, ale i díky postavám a samotné dějové lince. Musím však přiznat, ačkoliv Nicholas a Caroline byl pár, o kterém vyloženě ta kniha byla, tak jsem se těšila snad mnohem víc, až opět budu číst o tom druhém páru, Derekovi a Annabel. Svým způsobem mi byli sympatičtější. Zřejmě to téma zrady, zmařené lásky, nevědomosti, odcizení a tak. :)
Taky nezbytně musím vznést výtku, kterou tato publikace má, a která mě nesmírně iritovala je slovíčko "nu" - je uvedeno nespočetněkrát! Každopádně nijak složité dílo, vyloženě odpočinkové.

cukrovka
12.02.2016 5 z 5

Velmi příjemná a oddychová červená knihovna.

petvet
24.08.2015 5 z 5

Prvních pár stran mi trvalo, než jsem se do knihy začetla - ale pak musím říct, že mě děj uchvátil. Kniha se četla jedním dechem.Líbilo se mi, že se tam popisovaly dva milostné příběhy. Jedna z těch lepších erotických a historických románů (kam se na to hrabe Sedm let hříchů nebo Nemravné hrátky). KNIHU DOPORUČUJI :)

Petruse21
11.02.2015 2 z 5

Taková pohádka pro dospělé, jako oddechové čtení dobré.

munka
24.04.2014 5 z 5

Príjemné čítanie, aj keď tušíte ako to skončí. Sympatizujete s hrdinami a čakáte ako to nakoniec dopadne. Doporučujem.

Katuska88
25.03.2014 4 z 5

Poslední dobou se nějak potýkám od jenoho žánru ke druhému. Co se této knihy týče, tak mi ji půjčila kamarádka, ani nevím proč. Je to červená knihovna, to každopádně. To zrovna není můj šálek kafe, ale... pokud mám posuzovat dle ostatních červených knihoven, se kterými jsem se setkala, zas takový brak to není. Je velmi čtivá, romantická a prostě taková nenáročná a lehce předvídatelná, ale přesto pro mne celkem příjemná změna... Takže jo, čtyři hvězdičky, myslím, že zaslouženě.

Nunynka
11.02.2014 2 z 5

Občas zajdu do knihkupectví a koupím si knihu ve slevě. Zatím jsem nešlápla vedle až teď. Knížka spadá do červené knihovny a to mě opravdu neba.

Kathyss
08.02.2014 5 z 5

Jupí, konečně knížka, která mě tak bavila, že jsem jí ani nechtěla dočíst, protože jsem nechtěla aby skončila. :) Oblíbená doba, krásný děj, postavy - vše supr. Jediné, a nevím proč, jsem si představovala oba dva hlavní hrdiny vzhledově obráceně, tak to mě občas mátlo :D Ale krásná knížka, doporučuji!

mariva
02.01.2014 5 z 5

Příjemné počtení. Sice už po několika stránkách se dalo odhadnout, jak vše skončí, ale i tak se kniha dobře četla.

lenča30
30.06.2013 5 z 5

Pro mě krásná pohádka,ke které se v budoucnu určitě ještě vrátím...:-)

19. století

Autorovy knížky