Sedm minus jedna ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Nejprodávanější skandinávský autor v nové sérii Když objeví krvavé skvrny ve sklepení, je si kriminální komisař Sam Berger jistý: neobjasněné zmizení mladé ženy má spojitost s předchozími případy ztracených žen. Ale neví, kde začít. Navíc je jediný, kdo má tušení, že na vině je sériový vrah.Ostatní kolegové se mu jen vysmívají. Allan, jeho šéf, má pramalé pochopení pro Bergerovy riskantní sóloakce. Jednoho dne Sam Berger objeví stopy, které jej zavedou do opuštěného starého hausbótu, kde jej přepadnou staré vzpomínky. Hluboko v Bergerově minulosti se skrývá něco, co jeho samého spojuje s brutálním zločinem. Něco, co celou dobu vypadalo, že nemá žádný smysl… Sedm minus jedna je začátek nové kriminální série, v jejímž středu stojí duo vyšetřovatelů Sam Berger a Molly Blomová - psychologie rafinovaný, plný náhlých zvratů a neskutečně napínavý. Arne Dahl ve skvělé formě!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342827/big_sedm-minus-jedna-FmB-342827.png 3.8165
Série:

Sam Berger a Molly Blomová / Berger a Blom 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: (ekniha), Mladá fronta
Originální název:

Utmarker, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (51)

Kniha Sedm minus jedna

šipek
09. listopadu

Tak jsem měl také ze začátku problém se do knihy začíst, ale povedlo se mi to a nakonec dobrý. Již jenom kvůli závěru knihy budu v této sérii dál pokračovat.

kolacky
21. října

Ve druhé třetině jsem v ději tak nějak tápala, ale pak se to srovnalo. Konec byl kapku šok. Snad se to vysvětlí.

Po dvou týdnech: vydržte a přečtěte si všechny tři díly! Pak bude všechno dávat smysl.


SimonaP
13. října

Nebavil mě styl vyprávění, nebavil mě překombinovaný příběh. Přišlo mi, že jsem v rozjetém vlaku a vůbec se neorientuji. Až dodatečně se odkrývalo a vysvětlovalo, ale bylo to divné. Takový způsob mi nevyhovuje.

iv.ča
08. října

Napínavá detektivka, dobře se četla. Příběh byl dobrý.

LutherKing
12. srpna

Slabý průměr.

playada
08. května

Trošku bramboračka ...

Nunynka
09. ledna

Za mě spokojenost. Napínavé od začátku až do konce. Podle komentářů tady jsem se bála,že to bude nesrozumitelné a překombinované,ale vůbec mi to nepřišlo. Všechno do sebe zapadalo. Jen mám strach,že než začnu číst další díl,tak zapomenu,co se dělo v této knize.

LuluBird179
14.04.2020

Kniha mě velmi bavila. Nejednou mě dost překvapila - nejvíc asi na úplně poslední stránce. Těším se na další pokračování.

1