Evropské blues

Co mají společného mrtvý kandidát na Nobelovu cenu a k nepoznání znetvořená mrtvola nalezená ve stockholmském parku? Ve čtvrtém dílu současné švédské veleúspěšné detektivní série nutí vyšetřovatele zvláštního týmu A. Paula Hjelma a Kerstin Holmovou hledat spojovací článek v bizarní vražedné sérii. Složitý a brutální případ je nezavádí jen do všech koutů Evropy, ale také do minulosti, až k nejstrašlivějším zločinům 20. století. -- zdroj: pitaval.cz --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173000/evropske-blues-173000.jpg 3.949

Případy týmu A / Intercrime 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Mladá fronta

Europa Blues, 2001

Kniha Evropské blues

felia
14.07.2020

Je to typický Arne Dahl. Hodně mrtvých, spletitý příběh, ale má to hlavu i patu a je to dosti čtivé. Mám ale mnohem raději jmenovce Roalda

Miruš
06.04.2020

Pro mě první kniha autora. Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla a poznala hrdiny, ale pak to mělo celkem spád a kniha byla zajímavá.

SilvieSisinka
28.05.2019

Trochu lepší než předchozí knihy. Člověk se musí soustředit co čte, jinak vůbec neví o čem kniha je a kdo je kdo. Zde zajímavá zápletka.

Pauline23
15.08.2018

První kniha od autora a musím říct že jsem se prvních cca 70 stran musela soustředit na jména a vražedné linie a pak to mělo spad na jeden zátah. Skvěle napsané a propracované. Občas mě vadily tiskové chyby a možná i překlad trošku kostrbatejsi ve větách. Ale celkově se mi kniha libila takže zkusím další v pořadí. Z Buchenwaldu mě mrazilo... prostě severské krimi. Super koupě v levných knihách za 79,- Doporučuji

Alma-Nacida
10.07.2018

Tentokrát plný počet hvězd si kniha podle mě zaslouží, obraty mě vždycky překvapily, máloco jsem tušila předem a celá temnota byla víc než uvěřitelná.

lumul
26.11.2016

Dost prekombinovany,člověk se na čtení opravdu musel soustredit,ale rozuzlení super :)

lenkavildomcova
01.06.2016

za mě ne...

marek1278
10.12.2015

Další skvělá detektivka, kterou se vyplatí přečíst, i když jako minule trochu scifi konec, ale vůbec to nevadilo :) Bravo, těším se na další setkání