Přítelkyně smrti

Jak daleko byste zašli, abyste pomstili toho, koho milujete? Brünhilda Blumová doufala, že tajemství, které dávno pohřbila, již nebude muset nikdy odkrýt. Pak ale za podivných okolností zemře její manžel a Blumové se z minuty na minutu zhroutí svět. Brünhilda plánuje pomstu. Především si však klade otázky: Co se doopravdy stalo? Proč musel Mark zemřít? Když najde odpovědi, začne jednat. Nemilosrdně. Jak toho může být schopná? Odpověď na to leží v minulosti staré mnoho let......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298531/pritelkyne-smrti-qKQ-298531.jpg 3.9513

Funebračka 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Totenfrau, 2014

Kniha Přítelkyně smrti

Nimunka

Měla být hlavní hrdinka hrdinkou nebo jsem jí měla chápat jako zločince? Kniha se četla sama, ale pro mě až neuvěřitelné jak vše procházelo bez problémů. Nemohu jinak, než hodnotit jako průměrné.

Len2očka

Kniha se mi četla dobře,dokázala mě zaujmout,budu určitě pokračovat v dalších dilech.

Baru7
24.12.2020

Za mě teda nic moc.
Opravdu hodně jsem se snažila a čekala až se rozje, nakonec jsem jí v půlce odložila.

hey123
08.12.2020

Kniha mě dostala tím, že vás krátké kapitoly nutí číst stále dála dál, až je najednou konec.
Bohužel, jsem od začátku tušila, kdo za tím vším stojí. Nevím proč, ale ano.
Tím pádem to pro mě nebylo překvapení.
Těším se, co přinesou další 2 díly.

Lumír23
17.11.2020

Knihu jsem zhltnul, pokračuji v sérii, je těžké formulovat své pocity. Děj se mi líbil, ale ve své podstatě se nedokáži přiklonit k pochopení obsahu, kdy nám autor vnucuje myšlenku, že hlavní hrdince je nutné fandit a přát ji ať uspěje... mám dilema.

Misha11
13.11.2020

Jako celek celkem dobré, ale docela mi vadily strohé rozhovory a tak trochu i hlavní postava.

Nunynka
01.11.2020

Občas to bylo opravdu hodně neuvěřitelné,ale jako celek se kniha četla moc dobre. Jdu na další díl

Martiiiik
18.09.2020

Tak tohle byla zajímavá knížka :-) Jednodenní záležitost, protože nenechá odejít od čtení.. Žádné zbytečné řeči, stále se něco děje a prostě to musíte vědět.. Celou dobu v podvědomí cítíte, co se stane... a ten konec jsem už nějakou dobu tušila, ale i tak.. super :-) ačkoliv občas to bylo až tak nějak neuvěřitelné.. přečtěte a uvidíte :-) za mě to stojí za to :-)

detektivky

Bernhard Aichner