Dům smrti

Lovkyně se mění v lovnou zvěř! Dvacet let prázdný hotel. Vražedkyně na útěku. Noční můra, která nebere konce. Při exhumaci na innsbruckém hřbitově najdou přítomní v rakvi dvě hlavy a čtyři nohy. Jde o vraždu. A jen jedna osoba přichází jako pachatelka v úvahu, funebračka Blumová, která tehdy mrtvé pochovala. Teď hledá útočiště na místě, kterému je lépe se vyhnout... Volné pokračování thrilleru Přítelkyně smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316400/dum-smrti-2dl-316400.jpg 3.7291

Funebračka 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Totenhaus, 2015

Kniha Dům smrti

Len2očka

Tento druhý díl byl oproti prvnímu,pro mě místy nudný,přesto nezavrhuji četbu třetího dílu.

hey123
13.12.2020

Líbí se mi, že jsou na začátku zopakovany všechny důležité informace, takze je teoreticky možné, že nemusíte cist první díl, a stejně budete vědět, co se odehrálo.
Kniha se opet cetla sama, jen mi přišla napínavá az tak od pulky.
Bohužel jsem opět tušila, kdo bude hlavní,, padouch ", takze to pro mě nebylo překvapení..
Už se ale těším na poslední díl, jelikož druhý díl skončil napinave

Lumír23
17.11.2020

A dilema pokračuje, zde vládne perverze a zvrácenost, je to čím dál horší...

Nunynka
08.11.2020

První díl se mi líbil o malinko víc. Kniha je čtivá a i napínavá,ale prostě až moc přehnaná. A některé pasáže s mrtvými byly i na mě moc. A to si myslím,že mám knih podobného typu už hodně přečtených. Každopádně třetí díl si určitě přečtu.

Amízek
04.10.2020

Tohle byla moje první opravdová detektivka a byla jsem z ní nadšená. Inu, nečetla jsem předchozí díl, takže nemohu hodnotit pokračování. Za mě originální nápad na knihu, který přitáhne pozornost čtenářů. při čtení jsem furt hovořila, že je to nejlepší detektivka, ale postupem času a po přečtení jiných, nacházim nějaké chybky, ale přesto, je pro mě krásná, velmi čtivá, děj není nudný a nikdy nevíte, co máte čekat. Kniha pro mě (hodně psychopatů, mnoho tajemství a pokusů). Jen postava hlavní hrdinky mě trochu štve, přijde mi, že neví co chce a rychleji koná než přemýšlí, ale každý jsme nějaký. Ještě chci jen zmínit, že je škoda toho volného místa, je to napsané hodně roztaženě, tudíž se mohlo ušetřit několik stran. Jinak perfektní kniha. Dávám palec nahoru.

Martiiiik
18.09.2020

Druhý díl z Brunhildou už mi přišel slabší než první.. až už člověk musí přemýšlet o tom, že jsou všichni okolo nějakým způsobem šáhlý, ačkoliv to tak nikdy na první pohled nevypadá.. :-D ten nápad, co se týče příběhu, mi přišel hustý.. zase to rychle uteklo a nedalo se přestat číst.. tak jen do toho :-) a hurá na další díl, co se zase té čisté milující osůbce stane :-D

Lenoulinka
06.09.2020

Druhý díl Funebračky Blumové už mi nepřišel tak záživný jako první. Tohle bylo trošku utrpení číst, už jen proto, že to bylo naprosto nereálné. Měla jsem jinou představu pokračování, protože Blumová byla v první díle neohrožená hrdinka, která se s nikým nepárala a očekávala jsem to i teď. Místo toho se to motalo okolo jiného umělce přes mrtvoly. Třetí díl dám a doufám, že to bude pro mě čtivé jako Přítelkyně smrti.

TerezaaBaarova
08.07.2020

Druhý díl funebračky mne nezklamal.
Už se vše hroutí jako domeček z karet a Blumová vymýšlí jak z toho ven! Zase samí psychopati a super zvláštní styl vyprávění. Hned se chystám na třetí díl, ať vím, jak vše dopadne.

Bernhard Aichner
rakouská, 1972