misa.novakova misa.novakova komentáře u knih

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Tato autorka píše krásné a napínavé romány. I druhý díl se četl hezky. Z příběhu opět běhal mráz po zádech, ještě když si člověk uvědomí, že je z vyprávění podle skutečných událostí.

27.03.2021 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Krásný příběh, napínavé, úžasně napsané. Chvílemi až těžko uvěřitelné a pohádkové, ale to vůbec neubírá na hodnocení.

20.03.2021 5 z 5

Uprdelismus Uprdelismus Jan Menděl

Kniha se dobře četla a je to jedna z mála motivačních knih, která mám pocit, že mi hodně dala a někam jsem se posunula. Doporučuji pro citlivější lidí, díky dobře napsaným radám a příběhům, na které si občas vzpomenu, jsem si dokázala knihu zařadit do života.

16.03.2021 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Velice napínavá kniha, kterou jsem musela číst v každé volné chvíli. Doporučuji, styl psaní autorky mi vyhovuje.

07.03.2021 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Příběhy lidí z jedné vesnice, lehce humorné, čtivé, jednoduché. Nejsem ani moc nadšená ani zklamaná. Jen si asi příběhy nebudu dlouho pamatovat, ale alespoň jsem zavzpomínala na dobu, kdy jsem na vesnici bydlela

04.03.2021 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Z knih od této autorky se mi Hotýlek líbil asi nejméně. Nějak jsem se nemohla začíst a příběh mne zase tolik nezaujal.

01.03.2021 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Styl psaní autorky se mi moc líbí. Příběh sice smutný, ale napínavě a čtivě podaný.

12.02.2021 5 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

Líbil se mi film i kniha, zajímavý příběh, čtivé. Čekala jsem asi jen, že z knihy se dozvím více detailů než bylo vidět ve filmu

28.01.2021 4 z 5

Přestaňte řešit h*vna Přestaňte řešit h*vna Gary John Bishop

Dostala jsem jako dárek a neměla velké očekávání. Četla se mi dobře, zajímavé myšlenky. Asi mi to úplně neobrátí život naruby, ale něco z toho určitě vezmu.

14.01.2021 4 z 5

Milá vtipná kniha, od tohoto autora se mi ale ostatní knihy líbily vice

04.11.2020 4 z 5

Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě Meik Wiking

Tyto knihy mám ráda, zamyšlení nad tím, co udělat lépe, aby člověk byl v životě šťastnější, myslel pozitivně. V Lykke jsou navíc zajímavé motivující příběhy lidí, kteří změnili přístup a žijí šťastněji

19.10.2020 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Snažila jsem se vybrat knihu do čtenářské výzvy, kterou zvládnu i jako hodně citlivá osoba a přesně tato splnila mé očekávání. Napínavé, že jsem četla v každé volné chvíli, romantické a podle skutečného příběhu

22.09.2020 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Krásný příběh, poutavě napsané

12.09.2020 5 z 5

My a jóga aneb klidná cesta k mateřství My a jóga aneb klidná cesta k mateřství Denisa Šedivá

Skvělá příručka pro těhotné, jednoduše vysvětlené cviky

03.07.2020 5 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Podle recenzí jsem čekala, že kniha bude úžasná. Byla čtivá, ale stále jsem čekala nějaký hlubší smysl a myslím, že to nebude ta z knih, kterou si budu dlouho pamatovat nebo se k ní vracet

16.06.2020 3 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Taková jednoduchá příjemná kniha na volné odpoledne. Nakonec byla i celkem napínavá a začetla jsem se, ale velký dojem nejspíš nezanechá

27.04.2020 2 z 5

Líný rodič Líný rodič Tom Hodgkinson

Možná jsem od této knihy očekávala víc. Četla se dobře, je v ní i několik dobrých nápadů a myšlenek, ale nic moc nového.

16.02.2020 3 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Komiksy jsem nikdy moc nečetla, čteno v rámci čtenářské výzvy. Tento komiks mne mile překvapil, je hodně osobní, chvílemi trochu smutný, ale četl se dobře.

29.01.2020 4 z 5

Úžasná kniha, rozhovory s učitelem, kterého by si přál snad každý. Zamyšlení o životě i smrtí. Donutí člověka se zamyslet, srovnat priority a možná i vést jednodušší a šťastnější život, záleží na každém

21.01.2020 5 z 5

Hormonální jógová terapie Hormonální jógová terapie Dinah Rodrigues

Jako doplněk ke kurzu cvičení pod odborným vedením, dobře vysvětlené cviky i relaxační techniky

21.01.2020 5 z 5