Hormonální jógová terapie

Hormonální jógová terapie https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262786/bmid_hormonalni-jogova-terapie-262786.jpg 5 28 12

Hormonální jógová terapie pro znovuaktivování hormonálního systému a odstranění symptomů menopauzy, PMS, polycystických vaječníků a neplodnosti.

Zdraví
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Hormone yoga therapy

zuzankac
08.08.2022 5 z 5

Hormonální jóga mi dala v 18 letech do pořádku rozházený cyklus, jsem vděčná:)

Mi-šu-le
10.09.2021 5 z 5

Super!!

Kryštofka
13.08.2021 5 z 5

Kniha je dobrá, na kurzu jsem byla, ale už bych konečně měla začít cvičit!!!

katves
13.05.2021 5 z 5

Kniha pěkně doplňuje kurz. Z mého pohledu lépe absolvovat kurz a knihu využít k opakování. Je pěkně zpracovaná s vysvětlením a fotkami. Ale cvičit jen podle knihy...nevim

gretl74
20.02.2021 4 z 5

Procteno, zatim ne moc poctive procviceno, ale verim, ze pomaha a urcite se k ni budu vracet.

misa.novakova
21.01.2020 5 z 5

Jako doplněk ke kurzu cvičení pod odborným vedením, dobře vysvětlené cviky i relaxační techniky

dendishek
14.11.2018 4 z 5

Kurz hormonální jógy byl zvláštní zážitek. Chtěla jsem autorku této soudobé fascinace poznat malinko více, a proto jsem si půjčila tuto knihu. Krom cviků, které tvoří soustavu pro správnou hormonální hladinku se také dozvíte mnohé o menopauze, jiných zdravotních problémech, možnostech řešení, vitamínů v jídle, a dokonce se zde vyhodnocují stavy některých žen před a po cvičení. Text mi přišel trochu malý oproti velikosti knihy, ale to už je jen detail.

maygirl
22.08.2018 4 z 5

Zajímavá kniha. Cvičení doporučuji vyzkoušet, mně vyhovují. Jako mínus bych uvedla strukturu knihy, která mohla být přehlednější. Jinak nemám, co bych vytkla, doporučuji a rozdhodně se k ní budu vracet.

J.books
02.05.2018 5 z 5

Kniha je jako dobrý návod po absolvování kurzu.

ji7967
13.08.2017 5 z 5

Příjemně napsaná kniha, cviky jsou k pochopení - i když doporučuji ověřit si pochopení cviků ještě videem. Za mě super co se týká knihy. Cvičení teprve začnu zkoušet ;)

Katka81
28.12.2016 3 z 5

Tato kniha je uceleným praktickým přehledem zejména pro ty, co absolvovali kurz hormonální jógy. Mohou si jednotlivé ásany zopakovat a více si o nich přečíst. Pro ty co kurz neabsolvovali není moc užitečná.

Jandýs
25.12.2016 5 z 5

Nejsem žádná gymnastka a jogínka, ale opravdový začátečník, který doufá , že mu HJT pomůže. Nejdříve jsem si několikrát četla a zkoušela cviky, abych je pak zvládala co nejplynuleji za sebou. Dokonce jsem si na youtube vyhledala i videa s ukázkami, abych je provedla správně. Chvilku to trvalo, ale nakonec si myslím, že sestavu zvládám, i když některé cviky prostě nedokážu provést, autorka nám dala ještě šanci nahradit je jinými cviky, což je velmi sympatické. Ze všech možných webových stránek se hrnou jen pozitivní ohlasy a mně byla knížka doporučena také slečnou, která má skvělou zkušennost, takže huráá do toho :-)
Jinak kniha je velmi srozumitelně napsaná :-)

jóga

Dinah Rodrigues
brazilská, 1927
2014  93%Hormonální jógová terapie
2015  100%Hormonální jogová terapie 2
2019  0%Hormonální jógová terapie - pro muže

Kniha Hormonální jógová terapie je v