Manyna Manyna komentáře u knih

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

Jelikož jsem neznala příběh vůbec, byla jsem knihou naprosto nadšena. Ten závěr jsem opravdu nečekala, velmi potěšil. :)

22.07.2019 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Otřesné vyprávění, nicméně i takové knihy je třeba číst.

19.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Všechny knihy autorky považuji za jedničku v české tvorbě. Tento příběh v sobě nese tolik bolesti, zloby a nevyřčených slov...

17.07.2019 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Slabší Moriarty než předchozí přečtené knihy...kniha je čtivá, o tom žádná, ale příběh příliš nezaujal.

17.07.2019 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Při svém hodnocení jsem chtěla být hodně přísná, ale pak jsem si to nechala projít hlavou a řekla si, proč ne, proč by se to opravdu nemohlo udát zrovna takhle? Samozřejmě, že byly napsány "lepší" knihy o holocaustu..ale tenhle má na pozadí krásnou lásku spřízněných duší, že nešlo dát jinak.

06.05.2019 4 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Mlýn, slib a úžasné odkazy na českou historii (současnost). Titulky z Rudého práva jako (ne)příjemné osvěžení knihy.

18.04.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Musím se přiznat, že Sestry neměly takový spád a moc nepřekvapily. Zápletka mi přišla na Miniera celkem slabá, chybělo víc akce a ten závěr snad nemyslel vážně...

18.04.2019 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Každým dílem Carter překonává sám sebe. Zloba je trochu jiná, ale to jí neubírá na drivu. Několikrát jsem se přistihla, že čtu s otevřenou pusou.

19.02.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Reality show, senzace, šokující situace, hrdinové za monitorem počítače..velice aktuální téma.

09.02.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Zase vedle jak ta jedle. V hlavě si tvořím nějaké scénáře, že jistojistě vím, jak to dopadne, ale Carter mě vždycky dostane :)

02.02.2019 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Postava Jurka Waltera jako nového Hannibala Lectera naprosto zabodovala! Takhle kniha ze série se mi zatím líbila nejvíc.

27.01.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Možná špatné načasování...Nejlepší víkend jsem nedočetla, mnoho postav, zamotaný děj, erotika...vím, že tohle všechno fungovalo v předchozích knihách, ale asi už mě to přestalo bavit.

16.01.2019 2 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Teda tfuj, husí kůže, knihu jsem četla, když jsem byla sama doma :)

15.01.2019 5 z 5

Pád titánů Pád titánů Ken Follett

Dokonalost, hned jsem se vrhla na další díl.

11.01.2019 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Kniha plná bolesti. Když se podíváte na přebal, bude vám jasné, čeho se dotýká.

13.11.2018 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Já jsem tak trochu tušila...ale i tak jsem četla jak pominutá. Autorská dvojice umí tak krásně zachytit charaktery postav, že mi někdy přijde, že tím komisaře Joonu úplně přibijí.

05.11.2018 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Carter přitvrzuje a nestíhám zpracovávat dojmy. Bylo to bombastický!

05.11.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Perfektní akční smršť, která začíná na prvních stránkách knihy a nedojde jí dech až do konce.

28.10.2018 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Původně bylo zamýšleno tři hvězdy, jednu jsem přihodila za to, že se v českém a slovenském rybníčku jedná o velký nadprůměr. Nemůžu říct, že bych byla z knihy nějak vyděšená, nicméně Tribeč a jeho záhady jsou velice zajímavý námět a hledala jsem si už další informace.

18.09.2018 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Napínavé jak kšandy a prostě skvělá jízda.

25.07.2018 4 z 5