Mlýn

Fascinující příběh podle skutečné události. Dva bratři. Jeden mlýn. A jeden slib… Strhující příběh dvou bratrů, kteří dali slib umírajícímu otci, že uchrání jejich mlýn a majetek proti všem. Lze takový slib dodržet za všech okolností? Může oddanost takovému závazku odolat i mašinériím totalitních režimů? Bratři svůj závazek splnili. Ale za jakou cenu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/391225/mlyn-5BW-391225.jpg 4.7123
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Cosmopolis

Kniha Mlýn

Misha224
dnes

Zajímavá kniha vypráví příběh dvou bratrů, kteří přes mnohé nástrahy a překážky se rozhodli, že splní slib a nikdy nepřijdou o svůj mlýn..

Marplet
včera

Mlýn určitě stojí za přečtení a doporučila bych ho hlavně lidem, kteří tak trochu "zapomněli" na staré časy před rokem 1989.

porcelainswan

Úžasná kniha, kterou přečtete jedním dechem. Téma, na které by se nikdy nemělo zapomínat, ale mělo by se neustále připomínat, aby nikdy se již nic podobného neopakovalo. Doporučuju všem, kdo rád čte témata 20.století...

veronna

Velice emotivní a strhující příběh. Brilantní. Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.

Manyna

Mlýn, slib a úžasné odkazy na českou historii (současnost). Titulky z Rudého práva jako (ne)příjemné osvěžení knihy.

Kate72

No, a to jsem se zařekla, že si dám na nějaký čas pauzu od knížek s touto tématikou. A to bylo prosím včera. A dneska jsem dočetla tuhle. Tak si říkám, že asi nejsem normální, jenomže se od ní nedalo odtrhnout.Krásný čtení chvílemi až mrazivý, klobouk dolů před Františkem a Karlem. Mooc hezky napsané!

Anahk1

Úžasné čtení.. bylo by super, kdyby si knihu "musel" přečíst úplně každý, aby se "náhodou" nezapomělo.. :-( !!!!

barusak1

Skvěle napsaná kniha. Bratři byli skvělí a moc jsem si je oblíbila.