malýčtenář malýčtenář komentáře u knih

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Jaké záludnosti a zápletky může přinést přátelství ? Napínavá a jedním dechem čtená knížka. Co všechno může přinést život a k čemu všemu se může odhodlat zoufalá žena? Vřele doporučuji.

19.10.2020 5 z 5

Letec Letec Jevgenij Vodolazkin

Nevím, jak se postavit k této knížce. Mám ráda historii i trochu sci-fi, ale tato knížka nebyla až tak pro mne. Po prvním odložení, jsem se k ní znovu vrátila, ale celkový dojem mám nejasný. A ještě k tomu otevřený konec. Nevím, zda jeho další knížky budu číst.

12.10.2020 3 z 5

Nemravná dívka na vdávání Nemravná dívka na vdávání Miloslav Švandrlík

Naše historie podaná lehce a humorem , který patří neodmyslitelně k Švandrlíkovi. Docela mě pobavilo, jak je líčena historie očima moderní doby.

12.10.2020 3 z 5

13 hodin 13 hodin Deon Meyer

Nemám ráda detektivky, ale naštěstí byl začátek napínavý a už se nedalo odtrhnou. Některé pasáže jsou dosti rozvláčné, ale budiž.

01.10.2020 3 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Napínavá kniha od začátku do konce. Čte se jedním dechem a nemůžem se dočkat rozuzlení. Konec příběhu je fascinující

01.10.2020 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel Brooke Harris

Tak smutnou knížku jsem snad ještě nečetla. Příběh o láskyplném vztahu v celé rodině.

01.10.2020 4 z 5

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Sledujeme další osudy Hynka a opět je kniha plná napětí a zvratů. Vřele doporučuji.

Ve službách mocných Ve službách mocných František Niedl

Další díl ,který nezklamal. Jen více takových knih a člověk se cítí jakoby sám prožíval s hrdiny jejich starosti a radosti.

Pach krve Pach krve František Niedl

Zatím poslední díl opět nezklamal. Sledujeme další osudy hrdinů a jejich blízkých. Opět přečteno jedním dechem a těším se na další díly.

Krajina nočních jezdců Krajina nočních jezdců František Niedl

Poslední díl plný napětí a zvratů. Co všechno musí prožít Hynek Tas z Brodu? Mistrovsky podaná historie na pozadí s reálnými postavami. Vřele doporučuji.

22.09.2020 5 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Další příběhy hlavního hrdiny opět nezklamaly. Zkrátka knihy pro ty, kteří mají rádi historii a chtějí se ponořit do úplně jiného světa.

20.09.2020 5 z 5

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Opět jedna série napínavých příběhů hlavního hrdiny Hynka Tase z Boru. Přibližuje nám dobu za vlády Václava lV.. Napínavé a čtivé.

20.09.2020 5 z 5

Pavoučí síť Pavoučí síť František Niedl

Opět se ocitáme s hlavním hrdinou Lukášem. Co prožívá, je až neskutečné. Ale proč ne? Opět čtivá a čtenář s napětím čte další osudy hrdiny.

13.09.2020 4 z 5

Platnéř Platnéř František Niedl

Četla jsem již Rytíři z Vřesova a další díly a musím říci, že opět nejsem zklamaná. Sice se mi zdá příběh trochu jako z pohádky, ale čte se velmi dobře a přibližuje nám dobu dávno minulou. Kdo by neměl rád dobré konce??

13.09.2020 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

není to sice můj šálek kávy, ale po úspěšném začátku, kde je plno jmen, jsem se zorientovala a čekám s napětím, jak vše dopadne.

13.09.2020 2 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Neobvyklé prostředí, na pozadí 2.sv. války se odehrávají a prolínají osudy dívek. Příběh zaujme a se zaujetím sleduje vyprávění smutné,lidské a plné zvratů.

27.08.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný emotivní příběh. I když můj žánr to není, četla jsem ji se zaujetím.

27.08.2020 3 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Velice napínavá knížka i když s trochu nezvyklým námětem. Udržuje čtenáře v napětí od začátku do konce.

27.08.2020 4 z 5

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Nesdílím názor, že jde o nezajímavou knížku. Naopak lehce nás vtáhne do historie a sledujeme příběhy všedních hrdinů na pozadí s reálnými historickými postavami. Velice čtivá kniha. Přečetla jsem si všechny díly a těším se na další ságu. Jsem ráda, že jsem narazila na dobrého vypravěče. Historii miluji ať již jde o fikci nebo fakta.

27.08.2020 4 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Už jsem dlouho nečetla tak poutavou knížku. Smutná,ale velmi čtivá.

28.10.2019 5 z 5