Pavoučí síť

Lukášovi, platnéřskému tovaryšovi, se podařilo za přispění svého příznivce Lorenza Scorsiniho šťastně uniknout z Prahy, kde mu bylo několikrát ukládáno o život. Co mu asi přinese jeho nový domov, Miláno?

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145429/pavouci-sit-sWk-145429.jpg 4.7295

Platnéř 2.

Romány, Literatura česká, Historické romány
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Pavoučí síť

Jiřina18

Kdyby bylo možné dát víc hvězdiček u této knížky bych to určitě udělala. Je super jsem nadšená jak z prvního dílu tak i z tohoto. Začala jsem číst ihned po přečtení prvního dílu a ani jsem netušila, že se mi bude hodit do letošní výzvy kniha z prostředí ve kterém bych se nechtěla ocitnout. A kdo by chtěl být na hradě plném zabijáků? A jdu na další díl už se těším.

malýčtenář
13.09.2020

Opět se ocitáme s hlavním hrdinou Lukášem. Co prožívá, je až neskutečné. Ale proč ne? Opět čtivá a čtenář s napětím čte další osudy hrdiny.

Haduwig
11.09.2020

Rozhodně lepší než první díl. Tam byl také Lukáš jen sympatickým a trochu otloukaným Pavoukem, kterému fandíte, ale tady se z něj postupně stává opravdu nebezpečný muž. Ale fandíte mu úplně stejně (ne-li víc).

Arielka1
16.08.2020

Strhující a napínavější než první díl.
Lukáš je kolem osudu zachycen a vláčen pln úskalí. Avšak podle přísloví "Co tě nezabije to tě posílí" se z Lukáše pozvolna stává zocelenější osobnost.
Kniha se četla sama, tak jen doufám, že poslední díl nezklame.

Isew
20.07.2020

Trochu jsem měla obavy, že když se děj přenese z Prahy do Milána, tak ztratí tajemnost a poutavost. Ale nestalo se. Velmi se mi líbilo propojení dvou autorových sérií. Marně přemýšlím, jestli tohle v české literatuře už někdo předtím takhle nenásilně dokázal. Za sebe musím říct, že si nikoho nevybavuji. Sérii o Hynku Tasovi z Boru jsem četla jako první, takže setkání s ním na Castello Nuovo bylo velmi příjemné. Krásně to doplnilo bílá místa a otázky, na které neodpověděla předchozí série. Lukášovi nebyl dán oddech ani v Miláně. Stává se z něj nejen mistr platnéřský. Velmi čtivé a zajímavé. Knihu jsem měla půjčenou z knihovny. Pravděpodobně ji předtím měla půjčenou nějaká učitelka češtiny, neboť tužkou opravovala pravopisné a stylistické chyby. Sice by se do knih psát nemělo, ale tohle byl takový příjemný bonus.

pip11
27.05.2020

Na druhý díl jsem skočila hned po odložení jedničky, a to velmi netrpělivě :) Bylo to skvělé, napínavé a dobrodružné. Tentokrát se příběh odehrává v Itálii, kde přichází hodně dobrého, ale i další nebezpečí…Vychutnala jsem si Lukášovy zážitky, kdy některé byly hodně zábavné. Pavoučí sít mi přijde více svižná, se spoustou zvratů, dobrodružství a akce. Doporučuji, bylo to výborné čtení, a teď hurá na třetí díl.

Jack Bauer
27.05.2020

Setkání Spidermana Lukáše s Hynkem Tasem z Boru. Velmi podařené pokračování ze slunné Itálie, řek bych, že ještě lepší, než první díl. Hned jdu na nedočkavě na třetí díl. SPOILER: Panna Angela už není panna.

cérka
10.05.2020

Mnohem poutavější a zajímavější čtení než tomu bylo u prvního dílu. Celkem častá změna prostředí, setkání s Hynkem Tasem z Boru a neotřelé řešení „krizových“ situací mě hodně bavilo. Skvělé pokračování!!! Jaké štěstí, že už mám doma další díl, neboť tento jsem slupla jako malinu.