koupit knihy

František Niedl

česká, 1949

Nahrávám...

Nová kniha

Inspektor s velkým mozkem

Inspektor s velkým mozkem - František Niedl

Inspektor Timothy Prévit je ve své podstatě stále stejný. Možná vychází z myšlenky, že co je dobré, nemá se měnit, ale spíš je mu to jedno. A pokud se chce změnit někdo j... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 32 knih

Komentáře (41)

Monnyska
28. září

S autorem jsem se setkala poprvé u Posledního batalionu, byl to tak zajímavý příběh, u kterého jsem se nepozastavila už opravdu dlouho. Poté jsem zkusila inspektora Prevíta a nasmála jsem se opravdu hodně, určitě se vrhnu do jeho dalších děl :)

magnolia
11. září

František Niedl a jeho knihy jsou požehnáním pro knihovnice a čtenáře městských knihoven - pro muže, kteří nevědí, co by si vybrali a pro ženy, které nevědí, co vzít manželovi, a nakonec si "niedlovku" přečtou taky a chtějí další. Děkujeme, že píšete a že mám, co nabízet.

Schamila
28. června

Tak letošní Vánoce budou zase kouzelné, pan Niedl se nám rozepsal a zase nás obohatí svými kouzelnými příběhy, s platnéřem Lukášem budeme cestovat, je tu další díl - Pražský platnéř. A historie království českého je tu také - Ano, můj pane! Díky díky díky za ty daru, už se nemohu dočkat!!!

Schamila
28.05.2020

Jupííí, ještě jsem se nezakousla do řádků nového dílu Já, rytíř a už vím, že budu mít nádherný dárek pod stromečkem - lidičky - další díl Cesty rytířů, tak to je úžasné. Já to věděla, že nás pan Niedl bude rozmlsávat dál, tak díky díky díky a pokračujte, protože vaše knihy jsou balzámem na duši a že to teď potřebujeme .....:-)))))

Schamila
06.02.2020

Pane Niedle, ten váš Prévit, je fakt prevít, jen doufám, že bude mít ještě hodně hodně dílů, protože napsat tak boží krimiromán, u kterého se člověk bojí, tápe, směje se a musí přemýšlet nad koncem, tak tohle umíte fakt jenom VY! Miluji vaše historické romány, ale miluji i toho Prévita, fakt dobrá práce..... ať se dílo daří a přináší další a další pokračování.....

Mates_33
07.01.2020

Mám přečtené 3 serie. Hynek Tas z Boru, Platnéř a Rytíři z Vřesova ( tam čekám na poslední knihu). Za mne všechny super. Často jsem knihu odkladal až ve 3 hodiny ráno a to jen proto že jsem musel do práce.

Gweny
04.01.2020

Po přečtení knihy "Světla na pobřeží" zařazuji tohoto Pána spisovatele do svých oblíbených. Žánr thriller není mnou zrovna oblíbený, nicméně díky panu Niedlovi pro mě získává na atraktivitě. Myslím, že touhle knihou rozhodně nekončím, co se týká četby dalších děl pocházejících z jeho rukou.

Jaruš7
18.12.2019

Pojem jména "Niedl" parádně zdobí českou literární tvorbu.
Nenasytný fajnový pocit.

Chybičky odpouštím, možná jsou schválně provokativní, aby té historické pohody nebylo příliš.

1