František Niedl

česká, 1949 statistiky

Nahrávám...

Nová kniha

Já, rytíř

Já, rytíř - František Niedl

Wolfram Katzinger z Olšové se usadil na králem zastaveném hradě Ojvíně a doufá, že toto sídlo bude dostatečnou ochranou pro jeho rodinu, neboť jako johanitský rytíř a krá... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 29 knih

Komentáře (38)

Přidat komentář
Schamila
28. května

Jupííí, ještě jsem se nezakousla do řádků nového dílu Já, rytíř a už vím, že budu mít nádherný dárek pod stromečkem - lidičky - další díl Cesty rytířů, tak to je úžasné. Já to věděla, že nás pan Niedl bude rozmlsávat dál, tak díky díky díky a pokračujte, protože vaše knihy jsou balzámem na duši a že to teď potřebujeme .....:-)))))

Schamila
06. února

Pane Niedle, ten váš Prévit, je fakt prevít, jen doufám, že bude mít ještě hodně hodně dílů, protože napsat tak boží krimiromán, u kterého se člověk bojí, tápe, směje se a musí přemýšlet nad koncem, tak tohle umíte fakt jenom VY! Miluji vaše historické romány, ale miluji i toho Prévita, fakt dobrá práce..... ať se dílo daří a přináší další a další pokračování.....

Mates_33
07. ledna

Mám přečtené 3 serie. Hynek Tas z Boru, Platnéř a Rytíři z Vřesova ( tam čekám na poslední knihu). Za mne všechny super. Často jsem knihu odkladal až ve 3 hodiny ráno a to jen proto že jsem musel do práce.

Gweny
04. ledna

Po přečtení knihy "Světla na pobřeží" zařazuji tohoto Pána spisovatele do svých oblíbených. Žánr thriller není mnou zrovna oblíbený, nicméně díky panu Niedlovi pro mě získává na atraktivitě. Myslím, že touhle knihou rozhodně nekončím, co se týká četby dalších děl pocházejících z jeho rukou.

Jaruš7
18.12.2019

Pojem jména "Niedl" parádně zdobí českou literární tvorbu.
Nenasytný fajnový pocit.

Chybičky odpouštím, možná jsou schválně provokativní, aby té historické pohody nebylo příliš.

Schamila
13.11.2019

Já to věděla, že ještě nemůže být konec, asi pan Niedl četl naše řádky a vyslyšel naše prosby. Obrovský dík, pane Niedle, mně jste tedy udělal velkou radost, díky díky, díky!!! Už se nemohu dočkat a čas čekání si vyplním s vaším druhým dílem Inspektora, ten se vám také povedl.

Bolomsson
13.11.2019

Tak koukám, že nám pan Niedl udělal radost a konec série rytířů z Vřesova oddálil:-), protože má v květnu vyjít další díl s názvem "Já, rytíř"...to mám radost:-). Upřímně jsem to tušil a panu Niedlovi moc děkuji, že tahle báječná historická série stále není u konce;-).

Argony
03.10.2019

Za doporučení historických románů pana Niedla mi už poděkovala hromada lidí. Budu chválit dál :-)

1