Koupit knihy

František Niedl

česká, 1949


Nahrávám...

Nová kniha

Plavba do nenávratna

Plavba do nenávratna - František Niedl

Michal Dabert je poněkud unaven životním stereotypem, do kterého se dostal ve společném životě s hollywoodskou hvězdou Joan Hartingovou. Joan ho sice miluje a téměř všech... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 35 knih

Komentáře (43)

sel123
13.01.2022

Tak tohodle chlápka můžu. Asi druhý nejoblíbenější po Vondruškovi. Trochu lehčí čtení a ne tolik v hlavním proudu historie, ale zábavné a vtáhne. Myslím, že jsem přečetl skoro vše. Překvapivě i detektivky jsem dal a to je normálně nečtu :-).

bdolezalka
10.11.2021

Pan Niedl, to je pro mě takový zvláštní příběh. První kniha od něj byl Platnéř, kterou jsem si koupila spíš tak nějak ze zvědavosti (líbila se mi obálka :- ) ) s tím, že uvidím a dlouho jsem se nutila do jejího čtení. Prvních pár stránek na mě udělalo dojem, že to nebude nic moc, ale jednou jsem za to zaplatila, tak knihu prostě přečtu. A ejhle, následovaly další dva díly o platnéři, pak super hrdina Hynek Tas z Boru, atd. atd. a z pana Niedla se stal můj oblíbený autor. Líbí se mi jeho styl psaní a jak dokáže vtáhnout do děje a vystihnout ducha doby. Jeho knihy jsou pozitivní (i když se v nich sekají hlavy a střílí o sto šest) a dobro v nich zvítězí nad zlem. Je pravda, že kostra vštšiny příběhů se dost opakuje, ale vzhledem k množství napsaných děl se ani nelze divit. Přála bych si, aby některé z jeho příběhů byly zfilmovány.

Monnyska
28.09.2021

S autorem jsem se setkala poprvé u Posledního batalionu, byl to tak zajímavý příběh, u kterého jsem se nepozastavila už opravdu dlouho. Poté jsem zkusila inspektora Prevíta a nasmála jsem se opravdu hodně, určitě se vrhnu do jeho dalších děl :)

magnolia
11.09.2021

František Niedl a jeho knihy jsou požehnáním pro knihovnice a čtenáře městských knihoven - pro muže, kteří nevědí, co by si vybrali a pro ženy, které nevědí, co vzít manželovi, a nakonec si "niedlovku" přečtou taky a chtějí další. Děkujeme, že píšete a že mám, co nabízet.

Schamila
28.06.2021

Tak letošní Vánoce budou zase kouzelné, pan Niedl se nám rozepsal a zase nás obohatí svými kouzelnými příběhy, historie království českého je tu také - Ano, můj pane! Díky díky díky za ten dářek, už se nemohu dočkat!!!

Schamila
28.05.2020

Jupííí, ještě jsem se nezakousla do řádků nového dílu Já, rytíř a už vím, že budu mít nádherný dárek pod stromečkem - lidičky - další díl Cesty rytířů, tak to je úžasné. Já to věděla, že nás pan Niedl bude rozmlsávat dál, tak díky díky díky a pokračujte, protože vaše knihy jsou balzámem na duši a že to teď potřebujeme .....:-)))))

Schamila
06.02.2020

Pane Niedle, ten váš Prévit, je fakt prevít, jen doufám, že bude mít ještě hodně hodně dílů, protože napsat tak boží krimiromán, u kterého se člověk bojí, tápe, směje se a musí přemýšlet nad koncem, tak tohle umíte fakt jenom VY! Miluji vaše historické romány, ale miluji i toho Prévita, fakt dobrá práce..... ať se dílo daří a přináší další a další pokračování.....

Mates_33
07.01.2020

Mám přečtené 3 serie. Hynek Tas z Boru, Platnéř a Rytíři z Vřesova ( tam čekám na poslední knihu). Za mne všechny super. Často jsem knihu odkladal až ve 3 hodiny ráno a to jen proto že jsem musel do práce.

1