Jak jsi mohla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Všechno začalo na školní slavnosti. Charlotta měla dohlédnout na děti a přísahá, že na ně taky dohlížela a pustila je z očí jen na vteřinu. Když se však její tři děti vrátí z „cesty džunglí“ v naprostém pořádku a Alice, čtyřletá dcerka její nejlepší přítelkyně Harriety, není k nalezení, zmocní se jí panika. Horečně holčičku hledá, ale už je jasné, že musí sebrat odvahu a Harrietě oznámit, že se její jediné dítě pohřešuje. Musí také připustit, že vinu může dávat jen a jen sobě. Harrieta, zničená touto nesnesitelnou ztrátou, se už nedokáže přimět, aby s Charlottou promluvila, natož aby jí věřila. Jenže nyní to potřebuje, protože dva týdny po školní slavnosti vyslýchá Harrietu i Charlottu policie, každou zvlášť. A začnou se vynořovat tajemství. Pravdu o tom, co se Alici skutečně přihodilo, někdo skrývá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406567/jak-jsi-mohla-0Cx-406567.jpg 4.279
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno · Ikar (ČR)
Orig. název

Now You See Her: The compulsive thriller you need to read · 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (29)

Kniha Jak jsi mohla

Přidat komentář
RADOST
včera

V průběhu školní slavnosti se ztratí čtyřletá dívenka. Rozbíhá se psychodrama, postupně odhalujeme dívčino rodinné zázemí i změnu myšlení v obviňujícím sousedském společenství. Kniha nám poskytne nejen napínavý příběh, ale především možnost zamyslet se nad chybami v jednání jednotlivých aktérů. Jejich neschopnost svěřit se a řešit problémy včas napáchala velké škody. Škody opět skryté pod povrchem.

LeSk
05. října

Wauuuu čtení, žádná oddychovka. Moc napínavý příběh, od poloviny knihy jsem tušila únosce, ale konec byl velmi dobře zapletený. Moc doporučuji.

petula22
04. října

Ta knížka je skvělá!!! Nejen výborně napsaná, ale..hodně zvratů, napínavá, četla se sama....doporučuju!!

klarinka9974
01. října

Kniha se mi líbila, skvěle se četla až do konce jsem byla napnutá jak to všechno dopadne. Nešlo se od knihy odtrhnout a celý příběh měl hlavu i patu a nakonec to všechno dávalo smysl. Když už se skoro ke konci knihy odhalilo tajemství, nečekala jsem, že autorka vytvoří další nečekané scény a bude děj stále napínavý. Za mě super!

petula6844
25. září

Napínavé, nečekané, knížka se mi moc líbila, doporučuji.

Doubravka1975
24. září

Čtivý a napínavý psychologický román. Moje úvahy a teorie jak to bylo, vůbec nevyšly a na konci jsem pořád ještě čekala nějaký zvrat. Soucítila jsem se Charlottou a nakonec ještě víc s Harrietou....

zdehan
08. září

Pěkná kniha napínavá až do konce.

L.Helena
31. srpna

Opravdu dobrá knížka, prostě se nedala odložit...

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Štítky

thrillery pro ženy

Autor knihy

Heidi Perks
britská, 1973

Podobné knihy

Kniha Jak jsi mohla je v

Právě čtených8x
Přečtených96x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených7x
Knihotéce111x
Chystám se číst230x
Chci si koupit62x
dalších seznamech1x