malýčtenář malýčtenář komentáře u knih

Agentka Agentka Hana Parkánová-Whitton

Jako vždy kniha nezklamala. Lehké a oddechové čtení, které každou ženu potěší. Jemná zápletka a šťastný konec, tak jak to má být. Doporučuji všem, kdo má rád ženské romány a žádné drastické okamžiky.

26.04.2021 4 z 5

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Souhlasím s ostatními, že i tento další díl je vynikající, I když trochu smutny. S napětím jsem sledovala další osudy sestřiček. Četla jsem knihu jedním dechem. Těším se na další díly.

20.04.2021 5 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Opět jedna z napínavých knih od S. Sheldna. Čte se jedním dechem a nemůže se od ní odtrhnout. Doporučuji vřele, za chvíli není co číst.

15.04.2021 4 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Opět prožíváme radosti a starosti s už známými postavami. Kniha se čte lehce a s napětím sledujeme další osudy sestřiček. Těším se na další díly a vřele doporučuji.

13.04.2021 5 z 5

Právo první noci Právo první noci Vlastimil Vondruška

Nevím, ale od autora jsem již četla několik knih,které zaujaly. Bohužel o této knize to nemohu říci. Nějaké zdlouhavé a stále nic neříkající děj. Musela jsem knihu odložit, možná někdy jindy.

10.04.2021

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Opět velmi působivý a dojemný příběh o reinkarnaci psího života. Autor opět nezklamal a velmi citlivě nám přibližuje lásku a oddanost našich nejlepších kamarádů. S úsměvem, ale i slzičkou v oku jsem sledovala příběh a musím jen vřele doporučit. Asi kdo nemá psa,nepochopí.

10.04.2021 5 z 5

Tajemství hradních zdí Tajemství hradních zdí Anna Beatrix Bártová (p)

Jak jsem se na knihu těšila, tak jsem byla zklamaná . Dějově se mi zdá nic moc a dalo mi dost práce, abych ji dočetla. Už jen proto, abych se dozvěděla, jak skončí. Nemůžu doporučit

09.04.2021 odpad!

Příslib deště Příslib deště Shana Abé

Sice mám ráda historii a romantiku,ale tato kniha mě neupoutala. Zpočátku trochu nezajímavá, dějově chudá. Ovšem dokonalá dívka a úžasný hrdina i když zpočátku spíše zloduch, k sobě najdou cestu. Jak jinak.

01.04.2021 2 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Byla jsem trochu na rozpacích, zda knížku číst, ale již po pár stránkách jsem pochopila, že není třeba váhat. S napětím jsem četla příběh plný lásky a porozumění. Knihu jsem měla přečtenou druhý den. Jsem ráda, že snad bude pokračování. Doporučuji.

27.03.2021 4 z 5

Ve víru Ve víru Rachel Caine (p)

Opět napínavý příběh, I když občas se mi zdál až neskutečný. Přesto se už těším na další díl. Čím nás autorka zase překvapí.?

27.03.2021 4 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Po přečtení prvního dílu jsem okamžitě začala číst další dil. Nemohla jsem se dočkat, co bude následovat. Opět kniha napínavá, hrdinka je žena, která se nevzdává, navzdory všem překážkám. Nevím, jestli by taková byla i skutečnost. Raději ani nemyslet.

23.03.2021 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Již od začátku kniha zaujme. Čtenář je do děje postupně vtažen a jíž se nemůže odtrhnout. Děsí nas hrůznosti, kterých se člověk může dopustit, ale přesto knihu nemůže opustit. Musíme se dovědět ,jak bude příběh pokračovat.

Běh života s úsměvem Běh života s úsměvem Zuzana Součková

Opět spisovatelka nezklamala. Kniha napsaná s vtipem a humorem jí vlastní. Přitom líčí běžný život , jakoby každé normální ženy. Už se těším na její další knížky.

Nejmocnější ženy Evropy Nejmocnější ženy Evropy Melita Denková

I když jde o fakta,je tato kniha napsaná velmi čtivě. Člověk sice nějaké informace zná, ale ráda jsem si je znovu obnovila. Opravdu velmi čtivå knížka, aspoň pro mně určitě.

15.03.2021 5 z 5

Královna Rejčka Královna Rejčka Melita Denková

Opět spisovatelka nezklamala. Další období naší historie bravurně podané. Zkrátka takové knihy milují. Ať už jde o Hanu Whitton, Jaroslavu Černou nebo Oldřisku Ciprovou.

12.03.2021 5 z 5

Laurus Laurus Jevgenij Vodolazkin

I když mám historii velmi ráda, tato kniha mě neupoutala. Přesto jsem ji nakonec přečetla celou. Mám z ni rozpačitý pocit, že jsem ji zcela nevěnovala tolik času, jak by zasloužila.

11.03.2021 2 z 5

Život může být tak snadný - Snadná cesta ke štěstí a spokojenosti Život může být tak snadný - Snadná cesta ke štěstí a spokojenosti Ingo Froböse

Nevím, jak tuto knihu ohodnotit. Jsem trochu na rozpacích. Něco bych si snad vybrala,ale celkem vzato nic nového mi nenabízí.

06.03.2021 1 z 5

Faraonův poklad Faraonův poklad Scott Mariani

Tak jsem trochu na rozpacích,jak se vyjádřit ke knize. Opět nepřekonatelný Ben Hope exceluje jako kladný a neúplatny hrdina. Kde už opravdu nemůže, zasáhne náhoda. Ale jinak celkem čtivé, prostředí Egypta voní exotikou,ale i nebezpečím. Řekla bych, že předchozí knížky byly lepší.

06.03.2021 3 z 5

Purpurové stíny Purpurové stíny Philipp Vandenberg

Až na pár nejasností, je knížka napínavá. Nechybí napětí, láska, neobvyklé prostředí a samozřejmě vraždy. Doporučuji, kdo má rád napětí, tajemno a dobré konce.

06.03.2021 4 z 5

Holčička, kterou tam nechali Holčička, kterou tam nechali Roxanne Veletzos

Zajímavý příběh, který se odehrává ke konci války a dalších letech v Rumunsku. Přibližuje nám život v této nelehké době.

26.02.2021 4 z 5