Právo první noci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Během cesty po Moravě se panoš Ota setká se svou vzdálenou sestřenicí Miladou ze Zástřizlí. Je zoufalá a prosí ho o pomoc. Žije s rodiči na Krakovci nedaleko Prostějova, kde se v poslední době stalo několik podivných událostí, které vyvrcholily vraždou jejího snoubence. Co je však nejhorší, z jeho smrti podezírají ji. Panoš Ota se obrátí na svého pána, ale ten nemá chuť a ani pravomoc tu vyšetřovat. Jenže pak dojde k pokusu unést Miladu. To Oldřicha z Chlumu přesvědčí, že nejde o obyčejný zločin. Společně začnou rozplétat neuvěřitelný příběh, jehož nitky vedou hluboko do minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/410512/pravo-prvni-noci-EYj-410512.jpg 4.910
Série:

Hříšní lidé Království českého (25.)

Žánr:
Detektivky, Literatura česká, Historické romány
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Právo první noci

Přidat komentář
hanzmb
dnes

Po slabším Znojmu to vypadá, že by série mohla chytit druhý dech. Bohužel se zatím nepodařilo trochu oživit vyšetřovací trojici. To, že Ota tentokrát není hlavní svůdce, až zase tak progresivní není. To v Jičínském poli to autor zvládl mnohem lépe. Navíc ti hlavní zlosynové jsou jasní prakticky od jejich vstupu do děje. Ale pro nějakou složitou zápletku Vondrušku nečteme.

Pavelpi
13. září

Začátek se rozjížděl pomalu,jako by ho autor ani nepsal.V okamžiku přesunu vyšetřování do Krakovce se to rozjelo na plný plyn.Hrozně moc záhadných vražd a také zabíhání do minulosti a nakonec finále,kdy tentokrát případ vyřešil Ota.

Česneksmedem
12. září

Kniha je to sice nová, ale jednu známou pravdu už víme dávno. A sice, že: Aranka umí "hula hop"!
Jinak Oldřich, Ota, Diviš a samozřejmě pan Vondruška jsou opět ve skvělé formě. Přece jenom ale najdete minimálně dvě výrazné odlišnosti.
SPOILER!
Jako "sexuální predátor" zde nevystupuje Ota, ale hádejte kdo? A ten konec je také takový méně obvyklý. Knihu vřele doporučuji!

Kerberos
10. září

Po posledních trochu slabších dílech zase velký návrat. Napínavé,plné zvratů,vyšetřování se účastní všichni Oldřich,Ota i Diviš jde o postavení,peníze a hlavně pomstu.

Carmen13
07. září

Příběh o tom, kolik životů může zničit zlo jen v jednom člověku.

Pepasch1
06. září

Opět starý známý a hlaně vynikajicí Vondruška!!!