Duch znojemských katakomb

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou. Vše je předem dohodnuto a jde jen o to, aby se ochota ze smíru veřejně potvrdila. Purkrabí znojemského hradu proto očekává spíše dvorskou slavnost než ostrou půtku vyslanců. Jenže hned druhý den zmizí jeden z mladých českých šlechticů. Je to o to víc znepokojivé, že o čtyři roky dříve tu stejně nevysvětlitelně zmizel jeho starší bratr. K dovršení všeho se duch staršího bratra objeví přímo na hradě a pak zmizí v tajemných katakombách, jimiž je město pod zemí doslova protkáno....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/392596/duch-znojemskych-katakomb-nNU-392596.jpg 4.515
Série:

Hříšní lidé Království českého (24.)

Žánr:
Detektivky, Literatura česká, Historie
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Duch znojemských katakomb

Přidat komentář
Modrina
dnes

Velmi pěkné, pro mě jeden z lepších páně Vondruškových příběhů. A ten konec byl prostě geniální. :) Rozhodně doporučuji k přečtení.

Mili115
předevčírem

Čtivá detektivka, která rozhodně nezklame. Hlavní hrdinové nakonec zvítězí a zlo .....

babystar
předevčírem

Pro mne jedna z lepších detektivek s Oldřichem z Chlumu. Docela dost mrtvých, krásné sklepnice, s nimiž si Ota užije, nechutné rodinné vztahy, tajemná sklepení a nesympatičtí mnichové. A nakonec jsem se i nečekaně zasmála. Za mne dobrý!

Lenka4
11. února

Pěkná detektivka splňující očekávání, tentokrát navíc s vtipným koncem.

RogiS
29. ledna

!!! Možná SPOILER !!!
Přečteno, vše souvisí se vším, parchanti najednou mají otce (a mimo neteří i bratrance, ti spolu sice nemluví ale všechno si řeknou) Znojemský purkrabí vše vyřeší, pár nevinných panen je zachráněno a vrahem je, jako vždy, Brodský. :-)