Duch znojemských katakomb

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou. Vše je předem dohodnuto a jde jen o to, aby se ochota ze smíru veřejně potvrdila. Purkrabí znojemského hradu proto očekává spíše dvorskou slavnost než ostrou půtku vyslanců. Jenže hned druhý den zmizí jeden z mladých českých šlechticů. Je to o to víc znepokojivé, že o čtyři roky dříve tu stejně nevysvětlitelně zmizel jeho starší bratr. K dovršení všeho se duch staršího bratra objeví přímo na hradě a pak zmizí v tajemných katakombách, jimiž je město pod zemí doslova protkáno....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392596/big_duch-znojemskych-katakomb-nNU-392596.jpg 4.2337
Nahrávám...

Komentáře (87)

Kniha Duch znojemských katakomb

Hani77
03. dubna

Knihu jsem četla jedním dechem a říkala si, že to je vážně dobrý, rychlý rozjezd a pak skvělá jízda až skoro do konce. A právě za ten konec ubírám hvězdičku. Takový uspěchaný konec dokáže celkový dojem zkazit. Škoda, jinak to byla výborná detektivka se skvělou zápletkou.

PREBURDA
30. března

Pěkný detektivní příběh, spousta vražd nevyřešených z minula a i nových. U tohoto příběhu mě chyběla taková ta touha.......... už, už jí číst dále až dokonce.


olívoil
05.10.2021

Další skvělá kniha...........tolik mordů snad v žádné knize nebylo........mám ráda tyto historické dobrodružné příběhy........jde se na další knihu

mcabr
01.07.2021

Pěkná historická detektivka. Zase pěkně zamotaná.

Alma-Nacida
12.06.2021

Začínám si myslet, že si autor dělá ze čtenářů trochu srandu a při čtení jsem si párkrát vzpomněla na Patera Knoxe. Chodba, a ne jedna, a navíc vrah je ... . :)

carbici
28.05.2021

Bylo to ctive a zabavne. Pohodova knizka po narocne praci.

willy9203
28.04.2021

Zápletka dobrá, zpracování napínavé, autorova klasika. Jen mi tam připadlo již moc Otova erotického života (nevím, jestli jsem na to starý moc, nebo málo :-)).

Hoshi
06.04.2021

Kdyby nebyla ČV, asi bych se do knih s Oldřichem z Chlumu nepustila. Zatím ale nebyl rok, kdy by se mi do ní nějaká kniha nehodila. Kniha Duch znojemských katakomb byla čtivá, napínavá, zápletka zajímavá, konec překvapivý.

1