Sestřičky ve víru osudu

Helen, Dora a Millie studují ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale a jsou v posledním ročníku. Vše se na první pohled zdá růžové, ale ve skutečnosti se s nimi život nemazlí. Helen právě stojí na své životní křižovatce, bojuje s dominantní matkou, a to jak o svůj milostný život, tak o svou budoucí kariéru. Dora stále miluje Nicka, který je však manželem její nejlepší kamarádky Ruby. Ta ale v sobě skrývá temné tajemství, jež jí může zničit i manželství. Millie má starosti o svého snoubence, který byl poslán do Španělska, kde právě zuří občanská válka. To vše se odehrává na pozadí blížící se světové války, jejíž hlas začíná být slyšet i v Londýně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406595/sestricky-ve-viru-osudu-mtc-406595.jpg 4.65

Nemocnice Nightingale (3.)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Sestřičky ve víru osudu

Paja1974

Opet skvely dil.Jen doufam ,ze budou u nas vydane vsechny dily i kdyz jich je myslim celkem 10 :-)Byla by skoda se nedozvedet jak to vse dopadne.

agatha2

Já si tuto sérii opravdu zamilovala. Vždy netrpělivě očekávám každý nový díl. Doufám, že co nevidět bude další. Dle GOODREADS jich vyšlo už hodně, tak doufám, že všechny budou vydány i u nás.
Již potřetí se setkáváme s našimi starými známými. Konec druhého dílu byl pro Doru s Nickem Rileym ne moc pozitivní, bylo mi tehdy strašně moc líto, co se stalo. Hrozně moc jsem těmto dvěma mladým lidem fandila . Tento díl mi dal naději, že by mohlo pro ně být lépe. Dále zde máme naši ztřeštěnou Millie se svým snoubencem Sebastianem. A v neposlední řadě nesmím zapomenout na Helen a jejího snoubence Charlieho. Srdce mi pro ně plakalo. V anotaci se píše, že všechny tři dívky jsou v posledním ročníku - chyba, studium končí prozatím pouze Helen. V tomto díle se nad Londýnem začínají stahovat mračna. Ve vzduchu jsou již cítit protižidovské tendence, válka je ve vzduchu. Nemocnice Nightingale je opravdu skvělá série.

Ladiva

Aj tretí diel série je výborný. Príbeh je viac sústredený na postavu Helen, ktorá je v poslednom ročníku štúdia. Ak ste si túto sériu zamilovali, nebudete sklamané.

ošetřovatelství zdravotní sestry

Donna Douglas

Donna Douglas
americká

Kniha Sestřičky ve víru osudu je: