Královna Rejčka

Královna Rejčka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455479/bmid_kralovna-rejcka-kEq-455479.jpg 4 15 6

Po smrti své první manželky Guty se Václav II. ožení s osiřelou princeznou Richenzou. Dvanáctiletá dědička polské koruny se těší na nový život po boku českého krále, Václav se jí ale hned po svatbě zbaví a pošle na osamělý hrad Budín, aby mohl pokračovat ve svém nevázaném životě v Praze. Po letech se do odstrčené manželky zamiluje, osud si však pro krutě zkoušenou královnu připravil úplně jinou cestu.... celý text

LenkaKa
26.04.2023 3 z 5

Celkem pohodové čtení, mám historické romány ráda.

Le Chat
03.02.2022 4 z 5

Kniha rozhodně nebyla špatná, 4 hvězdičky si určitě zaslouží. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla, i když romány od Oldřišky Ciprové nebo Jaroslavy Černé se mi líbily víc.

Morgaine07
27.12.2021 4 z 5

Kniha se četla opravdu dobře a rychle, bohužel mě zklamaly některé zbytečné kapitoly, kde Rejčka ani nebyla.

LiKa00
05.08.2021 5 z 5

Krásný historický román. Kniha se mi moc líbila. Kapitoly byly krátké a tak se četla opravdu rychle. Moc ráda jsem se dozvěděla něco nového a něco navíc o české královně Rejčce.

malýčtenář
12.03.2021 5 z 5

Opět spisovatelka nezklamala. Další období naší historie bravurně podané. Zkrátka takové knihy milují. Ať už jde o Hanu Whitton, Jaroslavu Černou nebo Oldřisku Ciprovou.

alnahu
20.01.2021 3 z 5

Na tuto knihu jsem se těšila ,ale jsem tak trochu zklamaná. Nějak jsem se v ději ztrácela.