Majuš333 Majuš333 komentáře u knih

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Je úplne jedno, koľkokrát otvorím Stříbrnú labuť, vždy ma napadne tá istá myšlienka: Konečne si prečítam niečo podobné sérii Royalovci! Ale potom si uvedomím, že to je predsa Amo Jones a tá myšlienka rýchlosťou blesku vyletí von oknom :)
Madison, Bishopa, Natea a Tillie som si obľúbila. Tatum tiež, aj keď mi niekedy pripadala ako desaťročné dieťa. Brantleyho fakt nemusím a to má mať vlastnú knihu??? Zvyšní králi sú v pohode, aj keď skôr tvoria len pozadie...

17.11.2019 5 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Naozaj pekná rozprávka na oddych. Aj keď to bol prekrásny príbeh, niečo podstatné mi tam chýbalo... Kráľ Tiras bol vypočítavý blbec a Skřivánek bola na mňa až moc krehká kvetinka... Pokračovanie o Kjellovi si už asi neprečítam :(

17.11.2019 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Dokonalé :) Matt a Hailey boli proste skvelí, ani na jednom z hlavných hrdinov mi nič nevadilo a to sa často nestáva... Živo si viem predstaviť pokračovanie série Wags, je tu ešte pár postáv, okolo ktorých by sa dal vymyslieť dobrý príbeh, napríklad: Will O'Connor, Blakeova sestra Britt, Jenny alebo Lemming :)

09.11.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Aj napriek tomu, ako veľmi som si Blakea a Jess v sérii Him obľúbila, tak tu mi zo začiatku obaja trošku liezli na nervy... V prvých kapitolách bol Blake ako Joey Tribbiani zo sitkomu Priatelia a Jess by som najradšej strelila facku kvôli tej jej nerozhodnosti: "chcem/nechcem". Ale ako sa dej posúval ďalej, tak sa aj moje sympatie vracali :) Opäť skvelý kúsok z pera autoriek, ale na Wesmieho nemá nikto a nič, ani čivava a rotvajler nie :)
A do tejto obálky som sa priam zamilovala, je nádherná :)

07.11.2019 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

K tejto sérii sa vždy rada vraciam, nenáročné čítanie, pri ktorom si na maximum oddýchnem :) Aj keď obálky kníh u tejto série sú naozaj hrozné :(
Braden a Maddie sú typickí tínedžeri, ale aj tak je pre mňa top Hrej tajně, skrátka som si viac obľúbila Astona a Megan.

03.11.2019 5 z 5

My My Elle Kennedy

Tak toto bolo naozaj nádherné... Vtipné, dojemné a tak neskutočne precítené... Zamilovala som si Wesa a Jamieho a tiež hokejovú tematiku. Dúfam, že Elle a Sarina (alebo teda len Elle) nás prekvapia a vytvoria niečo nadväzujúce na už existujúce série alebo prídu s novou sériou o hokeji... Potrebujem pokračovať v tomto krásnom zážitku a je na čase si prečítať o čivave a rotvajlerovy :)

03.11.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Toto bola opäť skvelá jazda :) Nič iné som ale od autorky ani nečakala...
'Cácorka Brenna' bola úžasná, s drzými ústami a 'Blesk Jake' s ňou skvele držal krok. Príbeh mamky a taťky som si neskutočne užila :)

28.10.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Prečo sú všetky tie skvelé knižky také krátke??? A prečo sú zhltnuté hneď na jeden záťah??? Toto ma veľmi štve :(
Vic bol neskutočný blbec a Emilia mala veľmi veľkú trpezlivosť, ktorú som jej miestami závidela...ja už by som dávno arogantného Barona Spencera ovalila panvicou po hlave :)

28.10.2019 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

V prvom rade musím pochváliť obálku knihy. Je naozaj krásna...teda morbídne krásna :) A nie je to na tej obálke Amo Jones???
A teraz k obsahu: Tak toto bol masaker... Priznám sa, že som si veľa z predchádzajúcich kníh už nepamätala, takže mám teraz totálny guláš v hlave :( Jedno sa ale autorke musí uznať: Jej knihy sú ako drogy, pohltia Vás a neviete prestať čítať. Príbeh Vás vtiahne až tak, že aj zabudnete vyvenčiť svojich domácich miláčikov (ešte že sú to také inteligentné stvorenia a upozornia Vás na seba) :)
Tillie som si celkom obľúbila a Nate mi pripadal ako nerozhodný blbec. Na jednej strane láska k Tillie a na druhej lojalita ku kráľom. Ako som si v prvých troch častiach obľúbila Madison a Tate, tak tu som ich začala na maximum neznášať... Bishop bol na môj vkus až príliš veľký mäkkýš. Brantley mi zatiaľ nesadol vôbec a ani neviem prečo... A to, čo sa udialo s Micaelou...proste nemám slov... Či práve tohto sa týkalo to VAROVANIE na začiatku? Ak áno, tak som tam nepostrehla žiadne varovné signály, ako autorka uviedla!
A na záver: Dúfam, že Baronet nás nesklame a vydá aj zvyšné dve časti: Prvá je Brantleyho príbeh a druhá je ukončenie celej série z Bishopovho a Madinho pohľadu.

20.10.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

U Penelope mám vždy zádrhel už na prvej stránke. Začiatky mi pripadajú také rozhádzané. Ako keby mi tam chýbalo, čo do tých príbehov z dua vkladá Vi Keeland, ale to je len malé mínus, ktoré mi celkový zážitok vôbec nepokazilo. Dostala som opäť to, čo som potrebovala. Bolo to veselé a smutné zároveň, presne ako život... Amber by som fakt prefackala za jej nerozhodnosť. Roryho som neznášala hneď od začiatku a ani neviem prečo.
Channing bol pre mňa jasný víťaz...veď kto by nechcel takého G9 z titulky pre seba? :)

06.10.2019 5 z 5

Rebelka noci Rebelka noci Emily Bold

Pokračovanie bolo opäť skvelé. Obraciate jednu stránku za druhou a ani si nevšimnete a je koniec... Autorkina fantázia zašla dosť ďaleko...

06.10.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Nádhera!!!!!
Priznám sa, že som mala trošku strach, bola to predsa len moja panenská kniha s touto tematikou...ale padla som z nej na zadok :) Jamieho a Wesa som si zamilovala ešte viac ako v knihe Hodnej kluk...
Smiala som sa ako šialená a tiež si poplakala... Takú rodinu, ako má Jamie, by mal mať asi každý človek :)
Teším sa na pokračovanie...

30.09.2019 5 z 5

Ónyx - Všetko bude inak... Ónyx - Všetko bude inak... Jennifer L. Armentrout

Milujem túto sériu a je jedno, koľký krát ju čítam, nikdy sa mi nezunuje. Zbožňujem ten vyvíjajúci sa vzťah medzi Katy a Daemonom. Aj keď ma v Ónyxe vždy zabolí Adamova smrť. Je ťažké zvyknúť si na smrť, či zradu u tých, ktorých sme si obľúbili, aj keď len v knižnom svete :( Dúfam, že sa čoskoro dočkáme Opálu alebo Tieňov... Bolo by načase spoznať aj Bethin a Dawsonov príbeh :)

18.09.2019 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Skvelý predkrm pred hlavným chodom. Len mi je ľúto, že to bolo také krátke a je to len ekniha...určite sa z toho dalo vytrieskať viac-na plnohodnotnú knihu, keďže Jaime tiež patrí k HotHoles :(
A presne takto si predstavujem vykreslenie zakázaného vzťahu medzi profesorom a študentom. Malo to všetko, čo to malo mať :)

09.09.2019 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Nádherné zakončenie série :) Určite sa k nej vrátim...

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Pokračovanie vôbec nebolo slabšie, ako sa to stáva pri iných sériách. Kaden či Rafe? Sama by som si nevedela vybrať :)

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Klobúk dole pred autorkou, ktorá nás tak dlho dokázala držať v napätí :) Krásny príbeh :)

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Bolo to určite lepšie ako Hvězdný šéf, aspoň pre mňa. A dostala som presne to, čo som očakávala: nechať sa pohltiť ďalším skvelým príbehom so sexy chlapom a zabudnúť na okolitý svet :)

12.08.2019 5 z 5

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Chápem, že obdobie anjelov a upírov je už za nami, ale to vôbec nevadí :) A tiež mi vôbec nevadí, že toto už nie je pre moju vekovú kategóriu, pretože to bolo skvelé a nutne potrebujem pokračovanie... Už na začiatku Vás to vtiahne do deja a stránky budete prevracať ako šialení...a nedá sa prestať...až na konci :)
Thorn som si obľúbila, ničím mi neliezla na nervy, čo sa o veľa hlavných hrdinkách povedať nedá :( Ale dúfala som, že muž v jej živote bude Riley a nie Lucien...

28.07.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Takže Alice Claytonová je späť!!!!! No konečne...už bolo načase :) Nechápte ma zle, ale u tejto autorky ma dostali len dve knihy: Nabíječ a Sexy mlékař. Ostatné mi prišli hrozne nudné a o ničom, chýbala im tá správna iskra :( Od tohto príbehu som dostala všetko, čo som práve potrebovala, skvelá a vtipná oddychovka :)
A teraz mi nedá, aby som sa nezahryzla do obálky knihy :) To ako vážne???
Je lepšia ako tá, čo mala byť pôvodne (https://www.patro.cz/sexy-mlekar-2/?utm_campaign=4390=utm_medium=affiliate&utm_source=affiliateclub), ale aj tak... Ten chlap mi pripadá skôr ako Tom Hanks vo filme Stroskotanec ako 'Sexy mlékař' :(

21.07.2019 5 z 5