Majuš333 Majuš333 komentáře u knih

Láska online Láska online Penelope Ward

Paráda! Zbúchané za chvíľu :) Za mňa zatiaľ najlepšia kniha autorky ako sólovky :) Ale aj tak si už zuby brúsim na jej ďalšiu knihu - Až léto skončí :)

04.03.2020 5 z 5

Na oddych a odreagovanie ako stvorené :) O vtipné situácie a dialógy nie je núdza... A v tomto duchu sa nesie celý príbeh... Niektoré veci boli trošku pritiahnuté za vlasy, ale tento krát mi to vôbec neprekážalo, pretože som dostala presne to, čo som očakávala: Zábavnú a sladkú romantiku :)
(asi začnem nosiť podkolienky...)

23.02.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Priznám sa, že som počas čítania vôbec nevedela, ako knihu hodnotiť, takže som si nechala pár dní na uloženie všetkého...
Nie som prvá a nebudem určite ani posledná, ktorá napíše, že som od knihy očakávala niečo iné :) Toto prostredie naozaj nemusím: drogy, zbrane, gangy, prostitútky... Čítalo sa to naozaj samo, to musím uznať... Nemám predsudky, ale v prvej časti knihy sa mi naozaj nezdalo správne, aby sa Bitsy a Leka dali dohromady :( Prišla druhá časť a môj názor sa obrátil o 180 stupňov a ja som doslova kričala s každou stránkou, aby sa už konečne dali dokopy :) Záver bol presladený...a zápletka mi prišla naozaj nijaká... Ale od autorkinej prvotiny u nás som čakala niečo viac a zatiaľ som presvedčená, že sa ku knihe nemám chuť vracať :( No aspoň viem, kto z dua autoriek dodáva tú 'špinavšiu' stránku :)

18.02.2020 3 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Krása :) Vtipné a romantické. Presne to pravé orechové na pohladenie mojej duše :) Až som dostala obrovskú chuť opäť sa vrhnúť na sériu Rush Duet... Len škoda, že od tejto autorky je tak málo kníh u nás vydaných :(

09.02.2020 5 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Ďalšia moja obľúbená kniha, ku ktorej sa opakovane vraciam...len stále neviem preglgnúť tú slovenčinu, asi som si už priveľmi zvykla na český preklad :)

03.02.2020 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Ďalšia z mojich obľúbených kníh :) Zábavné a smutné ako život, osladené arogantným a sexy hajzlíkom Drewom :)

30.01.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Nový rok je ten správny čas na vrátenie sa k mojim najobľúbenejším knihám, tu je ďalšia z nich :) Ani neviem, koľký krát ju už čítam a nikdy som k nej nenapísala komentár :(
Kniha Šéf bola vtipná, zároveň smutná a mala rýchly spád. Dvojica hlavných hrdinov bola naozaj trafená, pri ich 'zážitkoch zo spoločnej minulosti' som sa skoro počúrala od smiechu...
Chase bol sladký a zábavný blb a Reese bola zlatunká.
Škoda, že tých kníh len od Vi je u nás vydaných tak málo :(

14.01.2020 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Milé zakončenie série :) Epilógy som si moc užila :)

11.01.2020 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Rozjazd bol skvelý, potom to trošičku stagnovalo, ale nakoniec sa to opäť rozbehlo a pokračovalo až do sladkého konca... Ruby bola bláznivá a Niall bol veľmi plachý divoch (aj keď sa asi ani nečudujem po tom, čo mal za sebou...). Božský milenec bol fajn, ale na Božského bastarda nemá :) Postavy z predchádzajúcich častí ma opäť pobavili :) Obálka je opäť božská :)

06.01.2020 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Božský hráč je opäť vtipným pokračovaním série, ale niečo som tu už postrádala :( Hanna a Will boli na môj vkus až moc sladkí, chýbalo mi tam to známe hašterenie, podpichovanie, slovné prestrelky, o ktoré nebola núdza v predchádzajúcich častiach...
Plní počet * dávam už len kvôli vedľajším postavám. Bennett s Chloe a Max so Sarou mi túto knihu naozaj okorenili :)

06.01.2020 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Božský cizinec bol skoro tak dobrý ako Božský bastard, ale na Bennetta a Chloe nemá nik, ani Sara a Max :)
Cizinec a Poupátko boli zlatunkí a ja som si to naozaj užila :) Bolo to vtipné a tiež to malo svoje čaro :)

02.01.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Božský bastard je ďalšou z mojich najobľúbenejších kníh, či sérii, ku ktorej sa opakovane vraciam. (A tiež to bola vrcholová kniha tohto dua autoriek, potom už ostatné mali len klesajúcu tendenciu.)
Hlavné postavy zbožňujem, pretože Bennett je arogantný blbec a Chloe je jeho rovnocenným súperom. Príbeh je vtipný a má tu správnu iskru.
A prebal knihy je naozaj božský :)

29.12.2019 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Turbulence Vás dostane...
Úžasná kniha, ktorá ma milo prekvapila a až príliš rýchlo sa zaradila medzi moje najobľúbenejšie knihy. Opakovane sa k nej vraciam. Príbeh Vás pohltí od prvej stránky a nepustí, až kým nezaklapnete knihu a nepoviete si: "To je už vážne koniec?"
Hlavní hrdinovia sú veľmi sympatickí. Jakea som si zamilovala (aj keď je to neskutočne arogantný hajzlík) a Gillian mu nič nedaruje :)
O slovné prestrelky naozaj nie je núdza, tak ako aj o vtipné situácie, preto Vám nedoporučujem čítať túto knihu na verejných miestach, či v prostriedkoch hromadnej dopravy, kde sa po Vás budú otáčať ľudia, keď budete bez príčiny vybuchovať smiechom a hľadieť na Vás ako na blázna :)
Škoda len, že na ďalšiu knihu od tejto autorky si musíme pár mesiacov počkať :(

26.12.2019 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Maximálna spokojnosť :) Na oddych ako stvorené... Ani Camille a ani Jake mi neliezli na nervy a nič mi na nich nevadilo... Už sa len musím pozrieť na film :)

09.12.2019 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Skvelý zážitok :) Bolo to určite lepšie ako PS: Nesnáším tě. Užívala som si hašterenie Melrose a Suttera a tiež ich vyvíjajúci sa vzťah. Teším sa na poslednú časť zo série. A tiež by som si prečítala od autorky aj nejakú inú sériu, napríklad Rixton Falls :) https://www.goodreads.com/series/176320-rixton-falls

01.12.2019 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tak toto bola ďalšia parádna jazda! Za mňa najlepšia kniha so sériou Rush Duet. Vi a Pen tvoria neskutočne úžasné duo :)
Zamilovala som si Reeda a Charlotte, zbožňovala som ich slovné prestrelky. Iris bola zlatíčko. Bolo to vtipné, dojemné, skrátka nádherné :)
Nedočkavo čakám na ich ďalšiu knihu :)

01.12.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Bolo to krásne a smutné ako sám život a ako všetko od Colleen Hoover.

23.11.2019 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Paráda :) Doslovne som padla na riť s hubou dokorán otvorenou (prepáčte, ale nemohla som to napísať slušne, stratilo by to význam)... To, čo sa zdá byť zrejmé, sa zrazu otočí o celých 360 stupňov, klobúk dole Amo! Toto bola za mňa zatiaľ najlepšia časť celej série :) Bolo to zábavné, dojemné, intenzívne, trošku zvrátené, ale aj romantické...prežívala som to všetko s postavami so zatajeným dychom... Všetko sa vyjasnilo a krásne uzavrelo :)

Tillie som si naozaj zamilovala po všetkých stránkach, Natea som málinko odsudzovala za jeho reči, z ktorých sršal jed a zabodávali sa ako dýka do srdca! Aj keď chápem, prečo to robil, nečítalo sa to moc dobre :( Som veľmi rada, že sa Tate objavila asi len v jednej scéne, pretože aj to mi stačilo, aby som ju chcela roztrhať na kusy! Bishop bol pre mňa v tejto knihe veľkých otáznikom... U Madison som mala sem tam pocit, že aj keď sú hlavnými postavami Tillie a Nate, dej sa aj tak musel točiť okolo nej! Nechápala som celú Madison... A Brantley? Ako veľmi som ho neznášala, tak teraz sa pre mňa stal kráľom číslo jedna :) Veľmi sa teším na jeho príbeh, aj keď si neviem predstaviť, že na jeho knihu budem čakať rok :(

22.11.2019 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Strieborné labute musia hneď po narodení zmiznúť, pretože sú poškvrnené, slabé a do prvej deviatky sa nehodia...! A taká 'strach naháňajúca beštia' ako je Hector Hayes ušetril jednu malú striebornú labuť menom Madison, aby sa stala vyvolenou pre jeho syna Bishopa a mohli zachovať rodovú líniu kráľov? To mi nejako nesedí...
Ale v konečnom dôsledku som rada, že Bishop a Madison dali ich vzťahu konečne 'nálepku' :)
Zvráteností tu bolo opäť dosť, ale krutosť kráľov mala už obrúsené hrany...

17.11.2019 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

"Lži a podvody člověka změní."
Svätá pravda, len neviem, prečo sa hneď na začiatku zmenila Tatum...
U Bishopa a Natea sa moje sympatie zdvojnásobili a u Brantleyho sa tiež moje nesympatie zdvojnásobili :) S Madison je to u mňa stále rovnaké...
Táto časť mala určite rýchlejší spád ako predchádzajúca...
Doporučujem si knihy prečítať hneď za sebou, viac vecí tak začne dávať zmysel...

17.11.2019 5 z 5