Majuš333 Online Majuš333 komentáře u knih

Paříž: Katakomby Paříž: Katakomby Jeremy Bates

Paříž: Katakomby' bol najslabší diel série 'Nejděsivější místa světa'. Nedostavil sa ani najmenší okamih strachu, len veľké znechutenie a ani jedna postava z tejto tlupy nebola sympatická...
Ale určite by som si rada v českom vydaní prečítala aj 'Pekelné mesto' či 'Hotel Chelsea' alebo sériu 'Najstrašidelnejšie legendy sveta' od tohto autora.

24.03.2024 2 z 5

Ostrov panenek Ostrov panenek Jeremy Bates

'Panenky jsou neživé předměty, není v nich ani špetka života, ale protože vypadají jako my, působí jako živé-a působí-li něco neživého až příliš živě, důvěrnost se změní v nedůvěru, náš mozek to odmítne jako nepřirozené a my vůči tomu začneme pociťovat odpor.'

Za 'Ostrov panenek' má u mňa Jeremy Bates plné hodnotenie, nemám čo vytknúť a vrele doporučujem :)

'Panenky byly ze své podstaty děsivé. Ty jejich bezvýrazné oči a vševědoucí úsměvy, končetiny bez života a natažené ruce, které jako by člověka někam vábily. Nejvíc ale dělalo to, že byly v dezolátním stavu. I v tom šeru působily hrozivě. Slunce zkrabatilo a rozrylo jejich „kůži“, déšť navíc smyl většinu barvy a zanechal po sobě voskovité obličeje v odstínu masokostní moučky podobné lebkám.'

19.03.2024 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Lucy Harris (p)

Milý priemer v tomto žánri...

17.03.2024 3 z 5

Až do konce Až do konce Kendall Ryan

'Žárlivost je, když chceš něco, co není tvoje. Chránit znamená dávat pozor na to, co ti už patří.'

Owen bol zlatíčko, za to Becca bola väčšinu knihu na facku! S tým svojim 'som rozbitá' mi už vážne pila krv...!

"Becco, nohy k sobě."
V tureckém sedu ke mně vzhlédne. "Cože?"
"Vidím tvoje kalhotky." Ukážu jí na klín a ztěžka polknu. "Prosím, nohy k sobě."

17.03.2024 4 z 5

Pokušení Pokušení Ivy Smoak

Nie, nie a ešte raz veľké NIE!!!!! Aj 'návod na použitie' má v sebe viacej šťavy než toto!!!

16.03.2024 odpad!

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Fenn na mě ukáže vidličkou. "Drdol u chlapů: trapný, nebo boží?"
"Trapný," odpovím bez váhání.
Silas naproti mně se vítězoslavně rozzáří. "Vidíš?" poví svýmu spolubydlícímu.
"No tak, tohle mi nedělej, Remingtone," postěžuje si Lawson, který si dneska vlasy upravil právě do zmíněnýho drdolu. "I DiCaprio sem tam nosí drdol."
"DiCaprio je trapnej," odpovím.
"Takový rouhání. Je mu snad padesát a klátí pětadvacetiletý modelky. Až vyrostu, chci být jako on."

Na plný počet to u mňa rozhodne nie je, niečo mi tam chýbalo...

Silas s uchechtnutím zvedne svůj batoh. "Padám odtud. Jedu na Ballard za Amy. Snažte se tu nezabít."
"Taky končím," oznámí Lawson. "Potřebuju si zašukat."
Odfrknu si. "Není ani jedenáct."
"A?" Dojde ke mně a poplácá mě po paži. "Víš co? To nevadí. Až se vrátím, pokecáme o tom, jak tvůj pindík funguje. Třeba pak pochopíš, že lidi můžou šukat v kteroukoli denní i noční hodinu."
To už se Silas naplno rozesměje. V životě jsem ho neviděl takhle pobavenýho.
"Řekl sis o to," oznámí mi Fenn, když se za těma dvěma díváme. "Zpochybňovat jeho program sexu. Máš na víc, Remingtone."

16.03.2024 4 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

"Nedělej to," nařídil jí, když si všiml, jak se třese. "Nesmíš se udělat. Ne, dokud mi nebudeš sedět na péru."
"Páni. Jsi přivázanej, ale stejně mi něco nařizuješ. Ty máš teda koule."
Mrknul na svůj rozkrok, nestydatě a samolibě. "Jo. A velký. Co kdybys na nich zase zapracovala pusou?"

Výborné zakončenie a zároveň najlepší diel série :)

"Oči se mu zase lesknou. Rozhodně je to láska."
A znovu ho vytrhli z myšlenek na Brett.
"Ježišmarjá," zavrčel na Reeda. "Dej už s tím pokoj."
Jeho kamarád se ušklíbl, postavil se a zastrčil si papíry do podpaží. Gage ho se stejným pobavením následoval.
"Neboj se, už jdeme." Reed se culil. "Budeš mít veškerý soukromí si ho vyhonit při myšlenkách na tu svou dámu."

10.03.2024 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

"Asi jsem se zamilovala do tvýho péra," prohlásila.
Uchechtl se. "To teda dost předbíháš. Aspoň ho nejdřív pozvi na večeři. Ale to mi teda řekni. Co tě tak dostalo? Délka? Šířka?"
Roztáhla ústa v úsměvu. "Ale ne, to ta představa, jak skvělý bude mít ho v sobě."

Reed a Darcy mali presne tú správnu iskru, ktorá Gageovi a Skyler chýbala...

"Takže to je všechno? Vážně nebudeme nijak komentovat fakt, že jsme společně měli orgasmus v místnosti velikosti kumbálu na košťata?"
Vyprsknul smíchy. "Popsala jsi to tak hezky."
"A jak bys to popsal ty?"
Zabodl do ní pohled. "Udělal jsem se do kalhot, když jsem tě opřel o zeď a ojížděl tě nasucho, zatímco jsem ti jazykem zkoumal mandle."
Darcy prudce nasála vzduch. "Jo...máš pravdu...můj popis byl hezčí. To, jak jsi to řekl ty, mě..."
"To, jak jsem to řekl já, tě co?" zeptal se jí ochraptěle.
"To, co jsi řekl, mě akorát zase rozrajcovalo."

05.03.2024 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

"Neměli by ti dovolit nosit oblečení," vyhrkla. "Vážně. Měl by na to být nějaký zákon."
Ušklíbl se. "Nejspíš mi kvůli tobě pěkně naroste ego."
"Nejspíš se kvůli tobě udělám už jen tím, že se na tebe dívám."
"To je to nejhezčí, co mi kdo kdy řekl, zlato."

'Hříšná noc' bola taký mini zákusok :)

"Moje spolubydlící mi pověděly, že se nemám obtěžovat sem chodit. Vysvětlily mi, že bych měla přijmout, že tě prostě nezajímám, a jít dál. Mají pravdu?"
Reed promluvil dřív, než to stihl Gage, a vypadalo to, že je z té situace tak pobavený, až měl Gage chuť ho praštit. "Ty ho rozhodně zajímáš, kotě."
To ji zaujalo. "Ano?"
"Věř mi, že ano. Sotva mi o tobě řekl jediné slovo."
"Já ani nevěděl, že existuješ," doplnil AJ a zelené oči mu svítily.
Znovu se zamračila. "Vy dva rozhodně nepopisujete chlapa, který má zájem."
"S tímhle pitomcem to ale znamená přesně tohle." Reed na Gage ukázal prstem a protočil oči. "Čím méně toho řekne, tím víc se zajímá."

03.03.2024 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

"Bouráku?" zeptá se Blake. "Co ty a opera?"
Zvedne si láhev piva ke rtům. "Hele, Blakeu, jsem bisexuál, takže ji mám rád jen napůl jako Wes."
"Ne, zlato," namítne Wes. „To znamená, že ji máš rád dvakrát tolik."
Blake se zachechtá, až mu pivo vylítne nosem, a to už smíchem všichni umíráme.

"Víte moc dobře, že do tý zatracený opery musíme všichni," zabručím. "Každý rok musíme majiteli lízt do prdele na jeho nejoblíbenějším místě."
"Já ne," zakření se Jamie a postrčí žetony doprostřed stolu.
"Ale jo, jdeš," zavrčí Wes.
"Moje děti mají ten večer zápas." "Vydrž." Jeho manžel vzhlédne. "Víš vůbec, co je to za datum?"
"Ne. Ale mám moc práce."

Matta a Hailey mám veľmi rada a 'Zůstaň' je vždy také sladké pohladenie srdca i duše :)

PS: Stále neviem pochopiť, prečo Elle a Sarina v sérii 'WAGs' nepokračovali, keď to na konci vyzeralo, že je na rade OConnor???
A Lemming čo???
PS1: Dúfam, že 'Baronet nás so sériou 'Campus Diaries' nesklame a dočkáme sa českého vydania s výborným prekladom (ako inak) od Zuzky Ľalíkovej :)

"Že jo, AutoMattíku?" zeptá se Blake a šťouchne mě do žeber. Pořád mluví, ale já ho už neposlouchám.
"Všichni sklapněte," syknu. "Už je tady. Předstírejte, že jste normální."
"S tím teda hodně štěstí," uchechtne se Wes.
"Mamma mia," zamumlá Lemming tiše. "Tohle nemůže být tvoje holka, Erikssone. Na tebe je moc sexy."

03.03.2024 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

"Víš," protáhne tichý hlas a horká ruka mi sevře rameno, "ještě máme čas nakrmit číču, než se budeme muset začít oblíkat."
Je tak blízko, že i přes můj vztek mě začne kůže mravenčit.
"Blakeu," oslovím ho tichounce.
"Ano?" vydechne mi do ucha.
"Žádnou kočku nemám."
Svůdně se zasměje, palcem mi sjede po paži. A teprve pak mi dojde, co nakrmit číču znamená.

Už dlho som sa toľko nenasmiala ako pri tejto knihe o Blakeovi :)

"Děkuju, že jsi vyzvedl babičku na letišti, Blakeu."
"To nestojí za řeč. Trochu jsme se vyděsili, když na letišti nemohli najít její kufr, ale uklidnil jsem ji. To mi jde. Že jo, babčo?" křiknu přes rameno.
"Všechno v pořádku!" potvrdí babi. "Ahoj, Cindy! Koukněme se na ty šaty. To je krajka, zlato? K matce ženicha se to hodí." A zachechtá se.
Cindy povytáhne obočí. "Blakeu, je možné, že je moje tchyně opilá?"
"No, byla trochu vystresovaná. Koupil jsem jí pár piv, zatímco chlapi z letiště hledali její kufr."
"Panebože," vydechne Cindy a vydá se k babče.

02.03.2024 5 z 5

My My Elle Kennedy

Len tri slová: "Smiech cez slzy!"

01.03.2024 5 z 5

On On Elle Kennedy

Jsem šest metrů od pokoje, klíče v ruce, když si uvědomím, že před dveřmi někdo stojí. Už jenom to mě překvapí. A pak si uvědomím, kdo to je. "Ježíši Kriste!"
"Pořád slyším na jméno Wes," odpoví mi a odstrčí se od zdi. "Nebo Ryan. Nebo blb."

Nádhera, ktorá zachytila všetky emócie! Bolo to tisíckrát krajšie ako pred rokmi, keď som o Jamiem a Ryanovi čítala naposledy :)

"Tak na co teda seš? Jako kdo je tvůj typ? Vzhledově."
Ty. "Nejsem moc vybíravý."
"To jako fakt? Vážně bys strčil ptáka v podstatě do kohokoli?"
"Ne," uznám. Připadá mi hrozně divný s ním o tom mluvit. "Nemusím moc twinky. Nejsem zrovna na takový ty mladý hubeňoury."
"Máš radši větší." Na tváři se mu objeví široký úsměv. Mrkne na mě. "Dalo by se říct."
Obrátím oči v sloup. "Jo, velkej je fajn bonus. Vysoký, sportovní typ, ne moc chlupů-" Jamie se uchechtne . "-a já nevím...“ Zasměju se. "Fakt to chceš poslouchat?"
V očích se mu mihne dotčený pohled. "Proč? Protože tu mluvíš o klucích místo o holkách? Už jsem ti říkal, že nejsem žádnej upjatej puritán, kterej-"
"Tak jsem to nemyslel," skočím mu rychle do řeči. Uklidní se. "Bylo by to divný, i kdybych mluvil o holce. Copak jsme dva kluci, co si tu navzájem popisujou svýho dokonalýho sexuálního partnera?" Vykulím oči a rozhlédnu se. "To jsme se ocitli na natáčení Sexu ve městě? Jestli jo, jsem Samantha. Zabírám si ji."
Napětí trochu poleví, když Canningovi neovladatelně zacukají koutky. "Ty víš, jak se jmenujou postavy ze Sexu ve městě? Sakra, kdybys mi neřekl, že jsi gay, teď už by mi to samo došlo."
"To, co jsi právě řekl, je extrémně necitlivý případ stereotypizace, Jamie," oznámím mu škrobeně. "A za to platíš oběd. Blbe."

28.02.2024 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

S náručí plnou koktejlek se před kluky vecpe Foster. "Jakou máš velikost košíčků?"
Conor vrazí Buckymu pohlavek. "Na velikost košíčků se mojí přítelkyně nemáš co ptát, vole."

Naslabší diel série 'Briar U'... Veľká škoda, lebo Con a Tay mali obrovský potenciál...
A nezachránili to ani tie humorné časti :(

Conor přede mnou stojí jen v černých ponožkách a boxerkách, které lnou k tomu nejpevnějšímu zadku, jaký jsem kdy viděla.
"Co to děláš?" Můj hlas zní udýchaněji, než bych chtěla.
"Svleč se." Otočí se a odhodlaně se vrátí k posteli.
"Co prosím?" Po kolenou se odplazím ke vzdálenějšímu okraji matrace.
"Do naha," přikáže Conor.
"Na to zapomeň."
"Podívej, Taylor. Vyřešíme to jednou provždy a pak už nebude nad čím debatovat."
"Co přesně chceš vyřešit?"
"Vyšukám ti mozek z hlavy a dokážu ti, že můj pták je do tebe celej žhavej."
Cožeto?

27.02.2024 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Zadívám se mu na rozkrok. On má erekci?
"Demi...," pronese znovu.
"No jo. Rýmuje se to se semi." Střelím výmluvným pohledem k jeho rozkroku.
Hunter sklopí oči. Pak se uchechtne. "Proboha, mnĕ nestojí. To dělají ty kalhoty."
"Jaaasně."
Sjede si velkou rukou na zip, zakryje si ho dlaní a stan v jeho džínách se opravdu zploští.
"Nový džíny," zavrčí. "Jsou ještĕ pořád dost tvrdý."
"Tak tvrdý, říkáš."
"To ta látka. Vidíš? Dotkni se jí."
Zasměju se. "Panebože, nebudu se dotýkat tvýho penisu."
"Tvoje smůla." Hunter se ušklíbne.

Najzábavnejšia časť z oboch sérii :) Až na TJ-a :(

Trenér ostrým pohledem přejede po místnosti. "Panebože, vy to fakt myslíte vážnĕ, pitomci? Opravdu si myslíte, že vás třicet dokáže udržet naživu zvíře?"
"Hele," namítne Matt. "Mám doma dva psy."
"A kde je tvůj domov?"
"V Minneapolisu."
"A kde seš teď?"
Matt sklapne.

25.02.2024 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

'Minulost nezměníš, nad přítomností nemá cenu brečet a z budoucnosti nemá cenu se nervovat! K ničemu to není, zvlášť litovat je zbytečný!'

'Risk' je u mňa zatiaľ na prvej priečke z oboch sérii! Každá stránka srší energiou a milujem, keď sú obe hlavné postavy drzé a sebavedomé! Medzi Brennou a Jakeom to po celý čas iskrilo, čo sa Elle naozaj podarilo a keď sa k tomu pridá preklad Zuzky Ľalíkovej, je to knižný orgazmus :)

Zastaví se u baru a podá číšníkovi dvacku.
"To by mělo stačit i na jeho pivo." Ohlédne se přes rameno. "Poděkuj mamče, Jakey."
"Děkuju." Věnuju jí přehnaně lascivný úsměv. "Taťkovi se líbí, když se o něj takhle hezky staráš."
Brenna si povzdechne. "Nesnáším tě."

18.02.2024 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Vedle mě se Hollis rozhlíží po místnosti překvapivě pronikavě na to, že je pod obraz.
"Musím si vybrat, čí jazyk chci o půlnoci v puse," oznámí.
"Tomu říkám úroveň," ozve se Summer.
Svůdně se na ni pousměje. "Jestli se budeš chvíli snažit, ten jazyk může být i tvůj."
Summer místo odpovědi zakloní hlavu a rozesměje se.

Summer bola uragán a Colin bol také 2/3-y knihy osina v zadku...no po 5 rokoch som si 'Lov' opäť užila :)

Hunter rozrazí dveře.
"Co se to tu do prdele děje?" Obočí mu vyletí do vlasů, když nás uvidí. "Cos provedl?" zavrčí na Hollise.
"Nic jsem neprovedl," ohradí se Hollis.
"Vpadl dovnitř, když jsem se sprchovala!"
"Potřeboval jsem na hajzlík. Nevlezl jsem k tobě do sprchy!"
"O to tu nejde!" Ukáže ke dveřím koupelny. "Vidíš tu místnost? Je to svatyně. Je to chrám, Mikeu! Je určený pro jednu jedinou osobu. Je to jako samotka."
"Tak je to vězení, nebo chrám?" zeptá se ten pitomec.
"Sklapni," vyštěkne Summer. "A dobře mě poslouchej, Hollisi. Na rozdíl od tebe nemám penis."
"Díky bohu za ty dary."
"Hollisi," varuju ho tiše.
Okamžitě sklapne.
"Jsem žena," pokračuje Summer. Popadne vršek ručníku o něco pevněji, aby jí nesklouzl. "Jsem žena, která bydlí s třemi muži, a mám právo na soukromí. Mám právo se osprchovat, aniž bys tam sakra vpadl a vytáhl svý péro!"
"Vždyť jsi na moje péro ani neviděla," namítne.

Dean si prokřupne klouby levačky.
"Ty ses snad zbláznil! Ani se ho nedotkneš, Dicky!" Pokusí se vecpat mezi nás, ale já ji jemně odstrčím stranou.
"Nech to plavat," povím jí. "Stejně o nic ne-"
Ten hajzl mi nevrazí pěstí. Kopne mě do koulí. Padnu jako podťatej, před očima vidím hvězdičky a tělo mi ochromuje bolest. Stočím se do klubíčka a popadnu se za rozkrok. Snažím se popadnout dech.
"Vole," zasípám a vyčítavě se na Deana zadívám.
"Dicky! Proč jsi mu šel po koulích? Potřebujeme je na tvoje budoucí neteře a synovce!"
"Neteře a synovce, jako že množný číslo? Kolik dětí si s ním chceš udělat?"
"Hodně!"
"Nesmíš otěhotnět dřív než ve třiceti. Nejsem připravenej být strejda."
"Panebože, život se netočí jenom kolem tebe!"
Stojí tam a dohadujou se, jako bych neležel schoulenej na mramorový podlaze a nelapal po dechu.
"Já s tebou děti mít nebudu," zasípu na Summer. "S tou tvojí šílenou rodinou nechci mít nic společnýho."
"Pšššt, zlato. Na to už je pozdě. Už se mě nezbavíš."
Člověk by si myslel, že je nemožný se smát, když se svíjím v agonii. Summer Heyward-Di Laurentisová ale dokáže nemožný.

17.02.2024 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Další pokus:
"Allie. Ani nevím, kde začít."
"To je vidět," ozve se Garrett suše. "A mimochodem odpověď zní ne. Můžeš tu krabičku zavřít."

Zábavná bodečka za touto sériou :)

"Mám návrh na lepší dohodu," oznámím.
Grace si odfrkne. "Lepší než kanibalismus? Jo, tak o tom dost pochybuju, brouku."
Zasměju se. "Věř mi, miláčku, je mnohem lepší."
"Tak jo, jsem jedno ucho."

14.02.2024 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

"Nevyspím se s tebou jenom proto, žes mi koupil pití," oznámí přes okraj hrdla flašky.
"To doufám," pokrčím rameny. "Na holky mám mnohem vyšší laťku."

Aj keď 'Plán' považujem za najslabšiu časť série, čitateľnosť tomu uprieť nemôžem :)

"Holka, člověk s tvým rozvrhem by neměl být bez sexu celý měsíc," opáčí Hope. "Jsi úplná chodící koule stresu, proto bys to správně měla mít tak...denně," rozhodne. "Každý druhý den," namítne Carin. "Ať si její dámská zahrádka taky odpočine."
Hope přikývne. "Dobře. Ale dneska by se tou zahrádkou měl někdo pořádně prohnat..."
Uchechtnu se.

09.02.2024 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

"Téééda, podívej se na něj, Gare, je tak roztomilej, když spinká."
"Jako andílek."
„Andílek děvkař."
"Hele, můžou si andělé vůbec vrznout? A jestli jo, jsou orgasmy v nebi milionkrát lepší než orgasmy tady na zemi? Vsadím se, že jo."
"Určo. Odkud myslíš, že se bere duha? Kdykoli vidíš duhu, znamená to, že se v nebi právě udělal anděl."
"No jo, to dává smysl. Asi stejně jako že kdykoli uslyšíš zvonění zvonku, anděl dostal křídla."
"Přesně tak."
Otevřu jedno oko a zadívám se ke dveřím. "Já vás slyším."

Najvtipnejšia a zároveň najsmutnejšia časť série 'Off-Campus'...

"Hele, znáš Stmívání?"
Vyvalí oči. "Cože?"
"Stmívání. Tu knihu o upírech."
Ostražitě mě pozoruje. "Co s ní?"
"Fajn, takže víš, že Bella má takovou nějakou zvláštní krev, že jo? Že se z ní Edwardovi postaví, kdykoli se k němu přiblíží?"
"Děláš si ze mě prdel?"
Nevšímám si ho. "Myslíš, že je to možný i v reálu? Že takhle působěj feromony, nebo co? Není to jenom hovadina, co si ji nějakej nadrženec vymyslel, aby mohl ospravedlnit, že ho bere jeho máma, nebo tak něco? Nebo opravdu existuje nějakej vědecky podloženej důvod, proč nás určitý lidi přitahujou? Jako v tom zatraceným Stmívání. Za to, že Edward chce Bellu, může čistě biologie, ne?"
"To se mnou teď vážně diskutuješ o Stmívání?"

04.02.2024