Stříbrná labuť

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357627/stribrna-labut-fFw-357627.jpg 3.9171

Elitní klub králů (1.)

The Silver Swan (2017)

Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Baronet

keiko33
předevčírem

No jedno sa tejto knihe upriet neda. Citala sa rychle. Ale ako tu uz bolo spomenute, je to nie az taka dobra kopia Papierovej princeznej. Napad nebol zly, muzske postavy celkom ok, ale strasne mi vadil ten detailny popis sexualnych scen, ktorych tam bolo az privela a to mi k 17-18 rocnym vobec nepasovalo. Celkovo niektore veci, ked sa nad nimi zamyslite, boli chaoticke. Na hlavnej hrdinke mi prekazalo, ze na to aka chce byt nezavysla a silna, pri kazdom sexi chlapovi (asi kazdy) podlahne a vasnivo sa s nim bozkava. Pribeh fajn, ale nedomyslene detaily. No uvidime, ako to bude pokracovat.

Lenka.Vílka
11. listopaduodpad!

("You pretend you're high, You pretend you're bored, You pretend you're anything, Just to be adored, And what you need, Is what you get." ... Stupid Girl - Garbage)

Při pohledu na své přečtené knihy jsem se trochu vyděsila. Poslední dobou flákám "Pátky s romantickou knihou". Vlastně jsem už dlouho nečetla klasickou romantiku, kde se točí palce u nohou a pohled do očí je tak silný, že ramínka šprndy se samy od sebe trhají. A to se musí napravit.

Napadlo mě udělat to trochu zajímavější. "Pátky knih s anotací, ze kterých nemáte šanci se cokoliv dozvědět o ději". K tomu mě inspirovala kniha Papírová labuť. Protože ta anotace (jak z Papírové labutě, tak ze Stříbrné labutě) vám o ději nic neřekne. Vlastně jsem se toho dozvěděla víc z komentářů a po dočtení říkám: "Nic z toho nebyly spoilery. Místní uživatelé v rámci komentářů zvládly lepší anotaci než vydavatelství." Tohle dnes prodá knihu? Když nevíte, do čeho jdete, protože anotace vám nepomůže, ale vaši kámoši na internetu tvrdí, že to je pecka? Ať už je tím "kámošem" kdokoliv od video recenze a bomba traileru, až po super komentáře na zahraničních knížních serverech. Není to totiž napínavé. Není to jiné než cokoliv, co jste doposud četli. Vlastně bych díky jednomu komentáři hodila do stejného pytle jako Papírovou princeznu. A koukám, že nejsem sama, když je zde kniha v "podobné knihy".

Technická: jak mohla žena zabít milenku svého muže zbraní své dcery? Chápu, být vidlák, tak mají jako rodina zbraní na rozdávání, ale taky to znamená, že syn souseda š€@#á ovce. Protože to u vás tak prostě je. Protože láska a místní tradice. Auto řídí od šestnácti. V pár státech se v těch šestnácti mohou i ženit a vdává. Ale zbraň mi nehraje. To není od osmnácti? Dokonce jsem četla, že státy to postupně zvyšují na jednadvacet let. (Vtipné, když chlastat mohou oficiálně až od jednadvaceti.) Tak pokud to bylo nelegálně, nikde jsem v knize nenašla následky. Hned na začátku si jde hlavní hrdinka zase v klidu zastřílet. Je to fikce, ale "come on!". Fikce ne sci-fi. (Hele, klidně mi to vysvětlete, protože já jsem zmatená.) A aby nám spisovatelka dokázala, jak je Madi drsná, ráda kouká na seriál Banshee. Nechci podceňovat žádnou skupinu, ale fakt by se zrovna na tohle koukala holka v jejím věku? Doopravdy? Než jenom aby to v knize vypadalo drsně. Proto pár řádků nad tím si málem stříkne nad šablonovým popsem týpka, kterého nezná ani pět minut. Od tohohle momentu jsem věděla, že mě psaní komentáře bude bavit víc než čtení knihy.

("Pijeme, tancujeme a otírame se o sebe, až se nám na kůži perlí pot a vrásky od smíchu jsou navěky vyryté v našich obličejích.")

Cože?! Já myslela, že čtu o sedmnáctiletých holkách a ne o reunionu Sexu ve městě po pětadvaceti letech? Cože?!

!!!ZAČÁTEK SPOILERU! OBSAHUJE SPOILER! (POKUD JSTE NIKDY NEČETLI ŽÁDNOU PODOBNOU ŽÁNROVKU, ANO, OBSAHUJE SPOILER.)!!!

Zbytek je tak předvídatelný a dokola omletý, až mi ze čtení bylo těžko. Autorka celou dobu naznačuje, že je tam "nějaké tajemství", ale naznačuje tak zeširoka, že se z děje vlastně straně klasika.
(Mimochodem, tahle kniha je "young adult" nebo "new adult"? Z detailních popisů jsme se v rámci podobných knih ze soft porna dostaly trochu dál. Čemuž bych uvěřila a nevadilo by mi to, kdyby postavy byly alespoň o pár let starší. Takže se ptám znovu. Pro koho je kniha primárně určená? Pokud to měl být klasický erotický román, tak sorry, fakt je vhodné, aby tam byly lidi ze střední? Teda, pardon, oni si pompézně říkají "přípravná akademie", ale furt jim je jako na střední.)
Protože je tady nová holka. Dospělí pryč, přestože se holka seznamuje s novým prostředím a poznává nového sourozence, ale není třeba. Proč jako, že? Hned na začátku se stane něco, kvůli čemu bych se svým novým brachou už nikdy nepromluvila (9 až 10 kapitola) nebo by ten s@&č musel dlouho škemrat. Ale ne, tady je hned na to večírek a mě dostala věta, že cílem je co nejvíc se opít, být nejvíc sexy ze všech a najít někoho k pomuchlování. Ehm, ehm, vzhledem k tomu předtím je dost tupé se chtít opít ve stejné místnosti jako moji "nový kamarádi". V ten moment mi byla hlavní hrdinka naprosto ukradená a spadla ještě níž. A i kdyby jí na konci knihy našli rozčtvrtěnou pod mostem. Nemohlo by mi to být víc volnější. Protože všem je asi jasný, co se ten večer stane. Ona se s ním vyspí. Proboha! A myšlenka před zaháknutím? S bejvalim jsem se rozešla po třech měsících, protože spal s jinou. Ok. Tak proč se necháš ojet od týpka, kterého znáš jenom týden, přestože o něm nic nevíš, teda kromě jeho pověsti kurevníka a špatného člověka? Jo, už vim proč. Protože to je podle šablony žánru! A já hloupá myslela, že se snad dočtu něco nového a jiného. Protože po prvním sexu se to celý vždycky sesype (pokud se to nestihlo do něj). Protože následné "nemůžeme být spolu, ale kašli na toho milýho kluka, protože to to říkám a přeju si" a ještě si dupne. A nakonec celá pointa? Fuck me! To věčné naznačování, které vlastně znělo jako trapný plky, aby se ukázalo, že to bylo o ničem. Mě to o ničem teda přišlo. Mimochodem, stejně se z toho konce zase tak moc nedozvíte...

!!!KONEC SPOILERU! OBSAHUJE SPOILER! (POKUD JSTE NIKDY NEČETLI ŽÁDNOU PODOBNOU ŽÁNROVKU, ANO, OBSAHUJE SPOILER.)!!!

Toulavou kočku s přezdívkou "Hranice nevinnosti" zasvědily tlapky, zneužila milého kocourka, kterému místní říkají "Papírová princezna" a vnikla z toho pouliční směska zvaná "Stříbrná labuť". Této zvrhlosti tleskat nebudu.
(Ale nebojte, konec je napsanej tak, že se vrhnete na další díl. Já ale první problila, takže druhej nechám u ledu (nebo že by?). Jo, sice by to znamenalo, že bude šance napsat nějaký další milý komentář (nebo že by?). Ale je tolik jiných sérií. Budou jiné příležitosti ;)...)
Takže dnes v neděli. Od příště už jenom v pátek. Pa...

Amitiel76

Konečně jsem zas po delší době narazila na knížku, která mě opravdu bavila. Těšila jsem se na každou volnou chvilinku kterou vyšetřím, abych se mohla vrátit ke čtení. Přelouskala jsem ji za jediný den....
Děj mě skutečně pohltil. Příběh byl zajímavý, čtivý a dokonce napínavý. Dostal mě svou syrovostí a drsností. Dokonce ani ten vulgární slovník, mě nijak nezarážel. Prostě tam patřil. Dopředu jsem nikdy netušila, jakým směrem se bude děj ubírat. A zrovna tak jsem nedokázala odhadnout, co vlastně od těch "králů" očekávat. Zda se jedná o elitní partu zbohatlických grázlíků, kteří se baví poněkud morbidní a děsivou hrou, nebo je za tím něco víc. Zda se snaží Madison nahnat strach a ublížit jí, nebo ji naopak ochraňují. A konec, ten mě pak zanechal s pusou dokořán....
Autorka umí opravdu dobře psát. Její styl se mi líbí. A jelikož nad koncem knihy se vznáší nekonečný počet otazníků, nedá mi to jinak, než si koupit druhý díl.

dancav28

I když na tuto knihu nejsou moc dobré recenze (komentáře) a celkové hodnocení, tak mě kniha bavila. A nebylo to jen tím že tam byl Bishop a další králové. Celkový příběh byl dobrý a to jak Madison pomalu odhalovala tajemství bylo napínavé, už se nemůžu dočkat co se stane v dalších dílech

rampapa

Tuhle knihu jsem si Zamilovala.Predevším Madison.Knihu velmi velmi doporučuji.

veveronka

Nebylo to špatné,jen na mě tam bylo moc násilí v sexu.

Katefite

Mě tahle knížka naprosto uchvátila. Je celá pohlcená do kouře tajemství což mě neskutečně baví. Udělala jsem u téhle knížky čtecí rekord. :D Přečetla jsem ji asi za den a půl a rozhodně doporučuji těm co mají rádi erotiku a tajemství! ;)

Aires

Uf, tohle byla pěkná ptákovina. A to nejen podle názvu, ale i podle děje. Hlavní hrdinka neustále vráží do mohutných svalnatých těl, v patách má deset elitních hochů a půlka z nich se jí líbí. Hrají s ní podivné hry, jsou tajemní jako hrad v Karpatech a nebezpeční jako celá smečka upírů Cullenových, když zavětří krev. Hrají s hlavní hrdinkou podivné hry, ale ona má stále úsměv na rtech. Občas ji děsí k smrti, ale hned vzápětí se s nimi chce líbat. Je tu spousta otázek. Byla jsem zvědavá co se za všemi těmi hrami skrývá, ale kniha nepřinesla vůbec žádné odpovědi a nevím o nic víc, než na začátku. Snad jen to, že většina z těchto hochů dobře líbá...

AniDi

Upřímně jsem nic světoborného neočekávala. Ze začátku jsem si říkala, že to nebude kniha pro mě. Ale četla se překvapivě rychle, ikdyž ty dialogy byly občas šílené.
Protože jsem ale hodně zvědavá, co je tím tajemstvím, přečtu další díly.

Nikkaa

Prostě a jednoduše pecka, tajemstvi zůstávají nevyřčená jdeme na další díl...

MarKy95

Pro mě překvapení, nevěděla jsem do čeho a jdu, ale mile mě kniha překvapila :))

Pedruska01

Na knihu jsem se těšila, měla jsem ji dlouho vyhlídnutou a taky jsem ji dlouho oddalovala - vlastně nevím ani proč. Každopádně jsem se k ní dostala a byla jsem moc ráda. Od samotného počátku mě kniha bavila. Vážně mě oslovila a nepustila. Bylo to napsáno takovým stylem, který se umí zakousnout a nepustit. Nutilo mě to číst dál a dál. I když jsem vlastně nevěděla až do poslední chvíle, společně s hlavní hrdinkou Madison "vo co gou", udrželo mě to, neštvalo mě to. S napětím a pomalu zatajeným dechem jsem postupovala krok po kroku společně s ní a toužila rozmotat ten chaos.
Hlavní hrdinka mi přišla jako dost sympatická holka. Umí být hodná i pěkně ostrá. Sprosté výrazy mi vůbec nevadily, naopak dost se to sem hodilo. To se mi líbilo. Nenechala si od těch parchantů nic líbit. I když nějaká ta slabost pro ně jako takové tam byla. Zvlášť pro jednoho - dva. Nejen pro ni, ale nejspíš i pro mě. :D Což se dalo čekat, ale rozhodně žádné zklamání. :)
Hromadně Elitní klub králů - chvílemi mi připadal dost úsměvný, respektive, bavila jsem se nad tím, jak si "hrají" s Madison. Respektive se mi líbila ta představa takového klubu - jistá ochrana. Potom ale přišlo i něco horšího, děsivějšího. Únos? Nejeden? Vyhrožování? To mi bylo proti srsti. Pokud bych byla v její kůži, měla bych dost nahnáno, nenávist by byla na pravém místě a hledání opravdové pomoci. Především zvědavost. Ta by mě ubíjela. Ale to se mi dělo, i když jsem to jen četla. -_-
Nate by byl vážně jako brácha skvělý, k sežrání. Bishop... to už je pojem sám o sobě. Je to hrozná komplikace. Skvělá, hezká a svalnatá, přesto obrovská komplikace. :D Madison se vůbec nedivím, že s ním "tahle" byla a chtěla být. Člověk si o něm neuměl pořádně udělat představu, a kdyby to dokázal, nic lichotivého, což by ve finále ani sám Bishop jistě nechtěl, hajzl samolibej. :D Což ale bylo i u ostatních členů, ať už se projevili či nikoliv. O Carterovi jsem měla jiné představy a možná větší vzrůšo. Nevadí. Celkový příběh mi to vylepšil a stál za to.
Musím se však přiznat, že po dočtení mám asi tak milion otázek a potřebovala bych víc než stoprocetní ujištění, zda to je tak, jak si myslím, ale pevně doufám, že to dostanu v pokračování, které jsem si připravila hned jak jsem tuhle knihu zaklapla. Každopádně, jestli to tak je, nacož celá kniha ukazovala, tak celkově to je dost zvrácený, zkažený, krutý, bezohledný a nebezpečný. Jsem napnutá jak kšanda, jak to bude pokračovat dál a už teď mám problém s tím, že třetí díl výjde až za kotel dlouho! :D Jsem prostě spokojený čtenář, víc než to. Báječně napsáno, skvělý děj a postavy. Autorce smekám a těším se na pokračování. Doporučení? Samozřejmě! :)

JitulHa

Tohle bylo nevím vlastně co - v jednu chvíli se to jevilo jako příběh o znuděných majetných puberťácích, kteří si hrají na pány tvorstva a v další jako nedotažená gangsterka. K tomu všemu se to v průběhu stihlo překlopit ve směs prapodivných seancí, cejchů, následnictví atd. Prostě si příběh celou dobu na něco hraje, jenom vy nevíte, co si vybrat, tak stále čekáte, co se z toho vyvrbí, aby jste v závěru stáli zase na začátku, protože nevíte nic, možná jste jen o trochu zmatenější, než tomu bylo po přečtení pár řádek. Třeba je tohle ten typ série, jejíž smysl lze pochopit až po přečtení posledního dílu, anebo taky ne...

Veronicess

Verejne sa ospravedlňujem všetkým ženským hrdinkám, ktoré som doteraz nazvala naivné a hlúpe, lebo tá v tejto knihe ich tromfla všetky.

Už na začiatku vám povedia, že kniha bude temná a morálne v neporiadku. Čo priznajme si, všetci zbožňujeme. A ok, bolo to sexi, provokačné a nedalo sa prestať čítať. Ale teda od temného a zvráteného to malo poriadne ďaleko.

Nedostali sme absolútne žiadne vysvetlenie čo sa to tu deje, postavy boli až moc jednoduché a jedno-dimenzionálne a všetci sa správali ako by mali nejaké zranenie mozgu. A doteraz nedokážem pochopiť správanie hlavnej hrdinky. Úroveň blbosti by som dala do jedného balíka s Anou zo 50 Shades a Bellou z Twilightu.

Každopádne musím uznať že sa to čítalo fakt dobre.

BBQ

Naprosto super, přečetla jsem jí jedním dechem :-)

anetka.repova

No tak já nevím jak bych ohodnotila první díl. Ze začátku jsem byla pořád v očekávání a čekala jsem na to mrazení s jakým jsem si myslela, že budu příběh číst. Vydržela jsem to a byla jsem za to moc ráda. Rozjelo se to a já jsem hltala stránku za stránkou a písmenka mi utíkaly přímo před očima. Nechápala jsem že už jsem za pár minut přečetla tolik stránek.

Po dočtení knihy ve mě zůstalo nespočet pocitů a nevěděla jsem jak se k nim postavit a co si o celém prvním díle myslet. Strašně nenáviděla Bishopa, jak se k Medison choval. Ale asi to má k tomu patřit. Tak uvidíme jak se to bude vyvíjet v dalším díle.

Jsem ráda, že jsem si to na doporučení mé kamarádky a kolegyně přečetla. Teď hurá na další díl.

Aaliyan

Wow :-) ony umí být tyhle "eroťárny" taky takhle dobré? No fakt umí! :-) Sexu tam zas tolik, jako bývá v jiných, nebylo a někdy v půlce knihy jsem si říkala: "To jako fakt?" a bylo to obdivné "to jako fakt"! :-) I když bych hrdinům přidala pár let navíc, i když se bojím, že celé rozuzlení bude fiasko, první díl už bude u mě napořád označen za super příběh.

bafuskyBaf

Tak tohle byl naprostý omyl...

LilianaFalcon

Obrovské zklamání. Čekala jsem něco ultra čtivého se zvráceným thrillerovým nádechem a místo toho je to brutální slátanina.
S hlavní hrdinkou, která nerada řeší oblečení, ale přitom nedělá prakticky nic jiného, než že řeší oblečení, ožírá se a užívá si drsný sex.

AnickaGr

Tak tohle bylo něco. Stříbrnou labuť jsem přečetla za jeden den, nešlo ji odložit, musela jsem vědět, co bude dál. Autorka dokázala udržet napětí od samého začátku až do konce.
Přiznám se, že jsem občas nechápala chování hlavních hrdinů a vracela se o několik stránek zpátky, jestli jsem to náhodou špatně nepochopila. Hlavně jsem občas kroutila hlavou nad Madisson, která snad ani nemá hrdost.
Přestože jsem byla po dočtení mírně rozpačitá a názor jsem si musela nechat projít hlavou, dávám 5 hvězdiček a netrpělivě očekávám další díl.

veronika0382

Dámy a pánové, tohle byla tedy jízda.
Stříbrná labuť je napínavá, zvrácená, děsivá, zvrhlá, sexy, vášnivá, plná drsných slov a tak moc čtivá! Okamžitě potřebuju druhý díl! :-)))) Více v mojí recenzi zde v záložkách.

Abnička

Takže.. Tahle kniha byla jedna z těch průměrných - čekala jsem od ní víc. Moc jsem jí předcenilla.
Jedná se o takovou klasickou oddechovku létě k vodě, kde si u této knihy odpočinete.

Aureline

Madison Montgomeryová je bohatá dívka s pochmurnou pověstí kvůli své matce, která je známá tím, že zavraždila milenku svého muže Madisoninou zbraní a následně se zastřelila také. Takže pokaždé, když Madison vstoupí do nové školy, hledání přátel a vytváření vztahů je pro ni obtížné. Když se její otec ožení s bohatou ženou, Madison sdílí nový domov s nevlastním bratrem. Sexy nevlastní bratr, který je součástí klubu Elitních králů...

Pokud máte rádi tajemství, romantiku, napětí a horlivý sex, tak se vám tato kniha bude líbit.

Lea

Názor na tuto knihu jsem si musela nechat chvíli odležet. Původně jsem ji měla dostat na recenzi, ale nakladatel buď nejevil zájem, nebo se zkrátka cestou někde ztratila. Tak či tak, když jsem se blížila ke konci ukázky, e-book jsem si prostě koupit musela. Stříbrná labuť je návyková, chytlavá a svým způsobem originální kniha. Elitní klub králů je přesně ten typ hochů, které by si většina žen toužila ochočit. A na tom autorka vlastně i staví. Madi se sebou nechává vytírat jak hadrem na záchodkách a všechny tužby se upínají k tomu, aby si její vyvolený konečně dál říct a začal s ní chodit kromě sexu taky za ruku na zmrzku. Aby se mohla přede všemi sokyněmi naparovat, že ona jediná získala jeho srdce.
Já vám ale řeknu jedno. Ke mně se takhle někdo chovat, dostal by takovou přes hubu pohrabáčem, že už by mu nepomohlo ani jeho božsky vyrýsované tělo, ani jeho obrovská chlouba, nebo jak to tam autorka popisovala. Chování hlavní hrdinky mě neuvěřitelně štvalo. Její postoj ke klukům tohohle typu vrací ženy zpátky téměř až do doby kamenné, kdy se běžně pro sex tahalo do jeskyně za vlasy. Ještě bych brala, kdyby ji Bishop prostě za každou cenu odmítal. Brala bych i kdyby spolu měli ono diskutované přátelství s výhodami. Nebo kdyby ji čistokrevně šikanoval. Ale tohle?
Co se týče oné záhady kolem Klubu králů... tam si autorka podkopala větev úryvky z knihy, na kterou Madison shodou náhod (možná se v pokračování zjistí, že ne) narazila. Kvůli tomu bylo až na výjimky naprosto jasné, co se kolem děje, aniž by po tom musela hlavní hrdinka tak urputně pátrat.
Co závěrem? Čekala jsem něco zvrhlého, jak se o tom autorka sama vyjadřovala. Ale dostala jsem jen čtivou young adultovku s morálními zásadami, kterým nerozumím, a průhlednou, i když zajímavou zápletkou. Knihu bych mladším 18 let nedoporučila, ostatním... proč ne. Tahle libůstka bude hodně o tom, co jste v četbě schopni skousnout.

jaspis

Musím říct, že teda příběh mě neodrovnal, jak slibovala anotace. Spíše mě většina postav většinou strašně štvala. Autorka je mohla trochu více propracovat. Elitní klub králů bych s radostí přejmenovala na Elitní klub kret**ů nebo Bratrstvo kočičí pracky. Madison byla hrozná, působila jako coura, které stačilo, aby si víte kdo svlékl triko a mozek se jí rázem přestěhoval do jižních krajin. Konec jsem si odvodila už v půlce knihy. Ale i přes to, co jsem napsala, nedalo se od toho odtrhnout a tak vyhlížím další díl.

katchamccall

Hlavní hrdinka je mi prudce nesympatická. Její chování absolutně nechápu a už vůbec nechápu její posedlost tim magorem. Na jedný stránce o ní řekne, že je špína a na další stránce mu roztahuje nohy. Ale děj kolem Elitního klubu králů mě neskutečně bavil a rozhodně si další díl přečtu. Bratrstvu kočičí pracky musim přijít na kloub :-).

Fenris

Suma sumárum jsem s tím byla spokojená a líbilo se mi to, ovšem celý náměť této knihy měl o tolik větší potenciál a myslím, že si s ním autorka mohla počít o něco více obratněji.
Bavilo mě, že je kniha chaotická a vlastně ani čtenář nic neví a pomalu si klepe na hlavu, co se sakra děje. Bavily mě ty jejich hry i to, že tam byly znaky sektářství, které se tak nějak potvrdily. (?)

Co mě tam nebavilo, co mě vážně, vážně, vážně iritovalo, bylo jak tam autorka pořád cpala názvy písniček. Proč? Řekněte mi někdo proč? Protože mě to tam vážně štvalo.

Každopádně, se moc těším na další díl, jelikož jako i vy ostatní, mám spoustu nezodpovězených otázek, které potřebuji nutně vědět. I přes to, že už vymýšlím různé teorie. :D

Za mě 3/5* Doufám, že v druhém dílu se autorka polepší v jistých nedostatcích.

Petra.M

Sice nechápu, jak je možné, že se mi to tak líbilo, ale, sakra, je to tak :D Je to zvrácené tak, že jsem se nad tím zasmála a zároveň byla v šoku. Ano, hlavní hrdinka se sice chová jako holka bez jakýchkoliv zábran, jakoby se řídila jen základními lidskými pudy, což většině z nás žen není sympatické, ale myslím, že právě tohle byl autorčin záměr. Madison nemá být hodná, čestná a křehká hrdinka a dávat někomu příklad, má působit stejně zkaženě, jako všichni ostatní v té knize. A tohle je na tom jiné ve srovnání s např. Papírovou princeznou. Takže této sérii fandím, protože i když to je celé postavené na hlavu, tak to dává divným a přitažlivým způsobem smysl.

MarkettT

Opravdu potřebuji další díl!:D tolik otázek a tak málo odpovědí!:D ❤️

Charlies

V knize se dle mého neděje nic moc zajímavého. V podstatě se tu jen seznamujeme s Klubem králů a téměř nic se o nich nedovídáme, zvrat přichází až na samotném konci. Také se mi občas příčilo chování Madison.
Ale i přes to mě vlastně Stříbrná labuť opravdu zaujala, jsem zvědavá, jak se bude příběh dál vyvíjet a doufám, že druhý díl, na který se už těším, odkryje mnohem víc!