M.anon M.anon komentáře u knih

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Tak to byla balada pro duši. Krásný, dojemný příběh. Po dlouhé době dopadla knížka, jak jsem si od začátku přála, aby skončila.

15.07.2022 5 z 5

Krásná, dojemná novelka.

27.04.2023 5 z 5

On On Elle Kennedy

Super, nic jiného k tomu snad napsat nejde :D. Jamie a jeho rodina jsou dokonalí.

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Opět nemůžu jinak, než chválit. Naprosto úžasná kniha.

06.08.2023 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

V knize se řeší tak obyčejné věci, až jsem si říkala, jak by mě mohla něco takového zaujmout. No nejen, že zaujalo, já byla nadšena. Příběh je krásný, dojemný. Ačkoliv je podle popisu Ove bručoun, já ho v něm neviděla.

17.03.2023 4 z 5

My My Elle Kennedy

Prvně jsem si říkala, že se druhý díl nebude dobře číst, když už bylo to hlavní v prvním, ale po pár stránkách jsem byla mile překvapena :). Jamie byl super jako v předešlé knize. A Blake? Toho jsem si okamžitě oblíbila, některý jeho hlášky..:D
Pokud někdo hledá knížku na relax, tak tahle je ideální.

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Velmi dojemná kniha. Ačkoliv je psáno, že je pro děti, může si ji přečíst i dospělák.

Než vystydne káva Než vystydne káva Tošikazu Kawaguči

5 hvězdiček za nápad. Příběhy i dej zajímavý, nápad na cestování časem taky super. Co mě trošku odrazovalo od čtení byl styl psaní. Jinak celkově špatná není :-).

12.04.2020 4 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Krásný, roztomilý, prostě super. :-)

27.08.2023 5 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Krásné a dojemné.

Panda a dráček Panda a dráček James Norbury

Naprostá krása. Člověk si u ní i pobrečí.

09.03.2023 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Nemám ji, co vytknout. Snad jen, že by mohla být delší :D. Zhltla jsem to jako jednohubku. Miluju, jak knižní verzi, tak i audio. ( Tu jsem rozhodně neposlouchala tak 10x) :)

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Naprosto super!

05.05.2022 5 z 5

Případ mrtvého redaktora Případ mrtvého redaktora Josh Lanyon

Vtipné, chytlavé. Přečteno na jeden zátah.

09.03.2023 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Přesto, že je to větší drama, než první, na kvalitě jí to neubírá. Kluci jsou prostě miláčkové. :)

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Moc krásně psaná knížka.

23.04.2020 5 z 5

Bunny Bunny Lydia Strong

Za mě super. Měla jsem ji přečtenou za chvíli. Když jsem se blížila ke konci, tak mi bylo líto, že je tak tenká :D.
Rush se mi líbil od první chvíle, u Seba mě trochu štvala ta jeho čistota, ale jinak super.
Jediný co vytýkám je ten konec, nevadilo by mi, kdyby byl víc rozebraný.
Spoustu lidí píše, že je v ní moc sexu, asi jsem úchyl, mě ho přišlo tak akorát :D :D.

Vyšší level Vyšší level Katrin Walldová

Sakra!! :-D Naprostá bomba. Jedinou chybu, kterou kniha má, že není druhý díl. Tak snad se pokračování dočkáme.

18.12.2019 5 z 5

Léto mezi řádky Léto mezi řádky Alena Štraubová

Boží! Kluci spolu byli prostě úžasní.
Super jednohubka :).

01.06.2023 5 z 5

To jediné, co na světě zbývá To jediné, co na světě zbývá Erik J. Brown

Naprosto super. Kluci mezi sebou měli skvělou chemii. Skvěle napsané, chvílemi jsem se o kluky fakt bála
Chování některých lidí mě nepřekvapilo. Budou svině i po apokalypse.

15.05.2023 5 z 5