Bunny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Být nechtěným synem a rodičovským zklamáním se na jednom podepíše. Proto i Sebastián má problémy se sebevědomím, partnerstvím a přátelstvím. Navíc se bojí, že se jeho nejlepší kamarád dozví, že je do něj odmalička zamilovaný. Vše vyřeší tím, že si prostě svého partnera zaplatí. Jenže nepočítá s tím, že ho jeho nový přítel donutí postavit se nejen svým strachům, ale i sám sobě. A navíc cena, kterou za to Sebastián bude muset zaplatit, bude možná větší, než si na začátku myslel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375337/big_bunny-lss-375337.jpg 4.378
Žánr:
Romány, Literatura česká

Vydáno: , Nová Forma
Originální název:

Bunny, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (27)

Kniha Bunny

angelbooks
04. srpna

Jeden z nejlepších a nejroztomilejších knih žánru LGBT, které jsem četla.

Bunny je úžasný příběh o neopětované lásce, která však neznamená jen to špatné. Díky tomu si Bunny najde svého ''prince'', který jej nejen naučí mít rád sebe, ale i něco víc. :D

Vřele doporučuji, avšak musím upozornit na časté chyby, překlepy a grafickou úpravu textu. Nevím proč, ale mám pocit, že korektura by si mohla příště dát víc záležet. Třebaže však i přes tyto chyby chci přečíst další knihy této autorky.

KláraH.
01. června

Hmmmm!
Bavila, moc, ikdyž pro mě zdaleka není tak vtipná, jako série Trochu, která se mi líbila víc. Prostě není to Evan s Danem. Ale kdybych četla v opačném pořadí, byla bych nadšená, tedy chyba není na autorčině vysílači.
Nesouhlasím s tím, že hrubky bychom měli tolerovat. Dyslexie není jejich příčina a autorku z nich neviním. Od toho je tu vždy korektura, bez ohledu na cenu. Pokud proběhla, pak je velmi odfláknutá a neměla být placená anebo měla být uplatněna reklamace. Knihy (ano i tyto anebo jiné) jsou vykladní skříní nebo pomyslným zlatým standardem češtiny a toto je prostě špatně. Nijak to nesnižuje kvalitu autorky, která je na české scéně velmi příjemným oživením. Těším se na další počiny, pokud zraje jako víno, nemůžu se dočkat!


Aprilek
31. května

Super kniha

Ydisara
19. května

Kniha se mi líbila. Musela jsem si sice zvyknout na úplně jiný styl psaní, než jsem zvyklá, ale pak už to bylo v pohodě. New adult příběhů je u nás pořád málo, většinou se autoři soustředí na young adult, takže za mě dobrý...
A všem, kteří mají problém s hrubkama v textu, kterých je tam opravdu požehnaně, doporučuju podívat se na autorčin FB profil, kde to nejednou vysvětluje. Je dislektička. A pokud myslíte na korektora, tak vězte, že to není levná záležitost a navíc spousta z nich lgbt knihy nedělá... prostě je odmítají.
Tak nejdřív zkuste zjistit důvod, než budete kritizovat...

Grohlinka
16. května

Mám ráda od Lydie Strong její sérii Trochu, ač dle mého názoru není tím nejlepším, co se dá v tomto žánru v českém jazyce přečíst. Ale tohle se mi nelíbilo, kniha to není vyloženě špatná a věřím, že se může někomu líbit, ale pro mě byla Bunnyho povaha nepřekonatelný problém, který mi zkazil požitek z celé knihy, opravdu, přirovnat ho ke králíkům a zajícům je téměř urážka, protože ti jsou mnohem statečnější, odporná povaha hlavního hrdiny. A ještě jedna výtka na závěr, překlepy a gramatické chyby byly v takovém rozsahu, že jsem se s tím ještě v žádné knize snad nesetkala a to v tomto nejsem nijak úzkoprsá a pro sem tam překlep mám pochopení, ale co je moc....

DomenicaRisa
17. března

ZASE! Ta gramatika..... Příběh hodnotím 4/5, ale gramatické chyby to potopily.

_Steff_
07. března

Perfektní děj, perfektní postavy, zajímavé myšlenky. Dlouho jsem si tuhle knížku chtěla přečíst, nezklamala. 5/5*

Myška43
06. března

,, Každý občas musí udělat něco, co by mu za normálních okolností ani nepřišlo na mysl. Ale zoufalá doba žádá zoufalé činy."

Ještě jsem nečetla knihu, ve které by bylo tolik překlepů a chyb. To byla hrůza. Přesto dávám plný počet. Byl to krásný příběh a vyvolal u mě spoustu emocí. Zatím nejlepší kniha od autorky.

,,Držím se ho pevně, je to můj maják v mlze a já ho nesmím ztratit! On si vůbec neuvědomuje, co všechno pro mě dělá. A navíc to nedělá, protože by věděl, že to chci, nebo protože bych mu to naznačil! Dělá to, protože je skvělý."

Králíčka Bunnyho a Rushe jsem si zamilovala. Dvě naprosto rozdílné povahy a jak k sobě náramně pasovali. Děj byl předvídatelný, přesto jsem se moc bavila a stejně se ke konci neubránila pláči, když se loučili. No a pak už jen úsměv na mé tváři a hřejivý pocit u srdce.
❤️❤️❤️❤️❤️

1