Bunny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Být nechtěným synem a rodičovským zklamáním se na jednom podepíše. Proto i Sebastián má problémy se sebevědomím, partnerstvím a přátelstvím. Navíc se bojí, že se jeho nejlepší kamarád dozví, že je do něj odmalička zamilovaný. Vše vyřeší tím, že si prostě svého partnera zaplatí. Jenže nepočítá s tím, že ho jeho nový přítel donutí postavit se nejen svým strachům, ale i sám sobě. A navíc cena, kterou za to Sebastián bude muset zaplatit, bude možná větší, než si na začátku myslel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375337/big_bunny-lss-375337.jpg 4.3104
Žánr:
Romány, Literatura česká

Vydáno: , Nová Forma
Originální název:

Bunny, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (34)

Kniha Bunny

Ráčkajda
02. května

Příběh se mi moc líbil, přečteno prakticky za den, postavy mi byly sympatické.....jen mě iritovalo to množství chyb a překlepů....

Gaabii
09. dubna

Moc hezký příběh, knížku jsem četla už dvakrát. Škoda toho ohromného množství chyb, divného skloňování a netypických slov (nevešel vs. nevydal). Ale příběh je vážně krásný, kterému nic nechybí. Určitě zase budu v budoucnu číst a doporučuji.


NicoW.
02. února

Jee to bylo tak svezi, mily a vtipny :-)
Sebastian je naivka a bojko ale takovou dysfunkcni rodinu si chudak nezaslouzil.
Rush je ve vsech smerech skvelej.
Jak tu uz zaznelo v kometari niz, tak gramatika, preklepy a slovosled jsou vazne otresny ale ten uzasny pribeh to vykompenzuje :-)
Moje prvni ale rozhodne ne posledni knizka od teto super ceske autorky.

zuzikis
13.12.2022

Tato kniha je pro mě srdcovka. A přezdívka Bunny opravdu sedí :-)) Bunny je zlatíčko a jeho rodiče opravdu nechápu! Mě někdy přijde horší psychický teror než ten fyzický. Tady ten děj je toho důkazem. Modřiny jednou zmizí a bolest také, ale psychické ponižování a zesměšňování prostě ve vás zanechá stopu a bolí to celý život, zvlášť pokud se to děje od rodičů, kteří by měli své děti bezpodmínečně milovat. No a Rush, boože! Nejdřív jsem si říkala, koho si to Sebastian nabalil :-D Ale Rush mi přišel jako osobní strážce Bunnyho a pomalu mu pomohl se vyloupnout a víc si věřit a zkoušet nové věci :-))) Místy jsem byla dojatá, tak dobře ne místy :D těch okamžiků bylo více. A to, že se nakonec Rush do Bunnyho zamiluje, no kdo by se nezamiloval? Tato kniha ve mě od této autorky nejvíc rezonuje a kdykoliv si na ní vzpomenu, tak mám chuť si jí jít znova přečíst! DOPORUČUJI.

Jinak ještě musím dodat, že gramatika v knize je opravdu špatná a když píšu opravdu, tak to nejsou nějaké občasné chybky, nebýt, tak úžasného děje, tak bych to kvůli té gramatice asi i přestala číst.

JitulHa
19.08.2022

Tahle autorka asi nikdy nezklame, drží se stále toho svého a jde jí to zatraceně dobře! U příběhu roztomile ustrašeného Bunnyho (ta přezdívka mu vážně sedla!) a krásně přidrzlého Rushe, jsem se zase dobře bavila. No a když jej pak Seb představil svým přátelům - skutečně by stálo zato vidět jejich výraz!! Skvěle napsaná kniha o tom, že ač si někdy člověk myslí, že není dost dobrý, může se nečekaně objevit někdo, kdo mu připomene, že ano.

mysak518
06.07.2022

kniha se autorce povedla rychle přečtená bavila až do konce

LucySmile
29.11.2021

Další přečtená knížka od Lydie Strong a zase jsem nadšená. Všechny knížky jsou napsány tak jemně a citlivě... Nedokážu to ani popsat. Tuto knížku jsem přečetla za den a půl a už teď lituju že jsem si jí nešetřila. Je to přesně ten příběh, kdy chcete být jednou z postav a prožívat to s nimi. Alespoň že autorka napsala 3 další doplňující povídky na své webové stránky. Určitě se ráda k této knize zase někdy vrátím a těším se na další autorky výtvory.

angelbooks
04.08.2021

Jeden z nejlepších a nejroztomilejších knih žánru LGBT, které jsem četla.

Bunny je úžasný příběh o neopětované lásce, která však neznamená jen to špatné. Díky tomu si Bunny najde svého ''prince'', který jej nejen naučí mít rád sebe, ale i něco víc. :D

Vřele doporučuji, avšak musím upozornit na časté chyby, překlepy a grafickou úpravu textu. Nevím proč, ale mám pocit, že korektura by si mohla příště dát víc záležet. Třebaže však i přes tyto chyby chci přečíst další knihy této autorky.

1