Bunny

Bunny https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375337/bmid_bunny-lss-375337.jpg 4 127 127

Být nechtěným synem a rodičovským zklamáním se na jednom podepíše. Proto i Sebastián má problémy se sebevědomím, partnerstvím a přátelstvím. Navíc se bojí, že se jeho nejlepší kamarád dozví, že je do něj odmalička zamilovaný. Vše vyřeší tím, že si prostě svého partnera zaplatí. Jenže nepočítá s tím, že ho jeho nový přítel donutí postavit se nejen svým strachům, ale i sám sobě. A navíc cena, kterou za to Sebastián bude muset zaplatit, bude možná větší, než si na začátku myslel.... celý text

Romány Literatura česká
Vydáno: , Nová Forma

Bunny , 2018

ninace
11.11.2020 2 z 5

Celý román na mě působil poněkud naivním dojmem...

Nuttelka
28.09.2020 5 z 5

Kurňa, to byla roztomilost :-) Úplně jsem se bála, co se se Sebastianem stane, ale díky Rushovi jen rozkvétal ❤ Nízké sebevědomí a žádná podpora rodiny, jen samé ponižování, to je na jednoho mladého kluka dost velké sousto. A díky bohu za Rushe, když opominu jeho útěk, tak sbíral jen plusové body, jak se o Seba staral a je krásné a srdci hřející pozorovat, jak vzniká mezi nimi láska.
A opět doporučuji dodatečné povídky na internetové stránce autorky. A třeba se dočkáme pokračování a nebo to zůstane jen naše zbožné přání...
Víc takových knih, mě ti kluci prostě baví ❤

Kešu1981
13.09.2020 5 z 5

Nádhera, tleskám...

peitho.1
09.07.2020 5 z 5

Za poslední tři dny to je už třetí přečtená kniha od této autorky, což si myslím, že svědčí samo za sebe. Kdo má rád M M romance, tak opravdu vřele doporučuji tuto autorku a netrpělivě budu vyhlížet její další knihy. Jedinou výtku mám k naprosto odfláknuté korektuře, chyb a překlepů je tu opravdu hodně.

Mistylady
18.06.2020 5 z 5

Naprosto super. Knížka měla spád, děj, nikde žádné dlouhé nudné popisy, přečetla jsem jí za jedno odpoledne a hned šla koupit další od této autorky.

Nissi
14.06.2020 5 z 5

Byla jsem celkem prekvapena a to mile. Knizka se cetla sama, dobre vymyslene. Co me opravdu stvalo je spousta preklepu. A chtela bych vedet co mel Rush vymysleny za vylet na ktery nakonec nejeli :-). Je tam vice nedokoncenych linek, mozna bude druhy dil?

bari_be
25.03.2020 4 z 5

Pokud čtenář neočekává žádnou velkou literaturu a smíří se s tím velkým množstvím gramatických chyb, tak je kniha krásným a milým zážitkem. Příběh je čtivý, nepředvídatelný, něžný, roztomilý, vzrušující, bez zbytečně vyhrocených zápletek. Rush dostal do kolen nejen Bunnyho, ale i mě :) Mrzí mě, že autorka více nerozvedla závěr knihy, mám spoustu otázek a chci na ně znát odpověď! Těším se na další autorčiny knihy :)

Knizectvi
22.03.2020 4 z 5

Původně jsem si myslel, že budu psát ,, je tu další MM romance´´ ale ne tohle je spíš young adult příběh s trochou sexu. Milý až roztomilý příběh o náhodě a o lásce, která může být bezpodmínečná a může se vyvinout v něco co nás samotné pozvedne a udělá lespšími. Pokud bych měl brát pouze samostatný milostný příběh, byla kniha naprosto úžasná (i když jsem nikdy nikde neviděl tolik gramatických ale i ostatních chyb), naprosto krásný příběh lásky. A navíc jsem se asi zabouchnul do Rushe :) Ale další rozehrané linky, jako vztah s rodiči, nebo samotný ten příběh rodičů či příběh Jimmyho, zůstaly nedokončené a to je na jednu stranu hodně frustrující pokud by mělo zůstat jenom u jednoho dílu, na druhou stranu to dává naději na pokračování o které bych velice stál. Další drobnost, která mi vadila bylo americké prostředí, které by tentokrát bylo i důvěryhodné, nebýt jeho naprosté anonymity, žádné nazvy, jmena měst atp. Ale všechno odpuštěno, příběh je úžasnej a to je to hlavní…. ví někdo jestli se dočkám pokračování ?

M.anon
01.03.2020 5 z 5

Za mě super. Měla jsem ji přečtenou za chvíli. Když jsem se blížila ke konci, tak mi bylo líto, že je tak tenká :D.
Rush se mi líbil od první chvíle, u Seba mě trochu štvala ta jeho čistota, ale jinak super.
Jediný co vytýkám je ten konec, nevadilo by mi, kdyby byl víc rozebraný.
Spoustu lidí píše, že je v ní moc sexu, asi jsem úchyl, mě ho přišlo tak akorát :D :D.

TomTomis
20.02.2020 4 z 5

V rámci oddechově erotického žánru hodnotím 4/5... Nečekal bych veleliteraturu, ale docela zábavný příběh. Místy jsem se hooodně pobavil, zasmál. Místy zasnil, místy trochu záviděl... Kniha se četla jedním dechem. A po přečtení jsem měl prima pocit. Jen těch erotických scén bylo nějak moc:) , trochu naivní, ale milé...
Škoda, že nemohu sehnat i tu první knihu Na krev... Ta je poslední, co jsem nečetl...

miroslav3627
14.12.2019 4 z 5

Chvílema to byla zábava, ale jinak hezké čtení. Konec byl trochu předvídatelný, ale ničemu to nevadilo.

annaciena
20.06.2019 5 z 5

Súhlasím s predchádzajúcim komentom, tiež by som bola zvedavá... A tak je to viac-menej u všetkých kníh od tejto autorky. Vždy sú to neskutočne úzasné knihy, ale nikdy nie som úplne spokojná s koncom, pretože mi tam ešte chýbajú informácie.... Ale kniha je neskutočná, naozaj som sa pri nej zabavila... Jedným slovom rozkošná :)

Kiwicatko
04.06.2019 4 z 5

Pozaduju prepracovani knihy, nebo aspon doplneni :D Chybi mi tech preskocenych 14 dni......co delal Rush? Huceli do nej Coul a Monica? Jak to Seb oznamil kamaradum? To jako vazne nikdo z nich na to nijak nereagoval? A pak taky jakto, ze najednou se o nej zacali zajimat jini kluci, kdyz za celou dobu ani tuk. A co to bylo za prekvapko, co mel Rush vymyslene? A co se delo s tou tatovou milenkou, kdyz zacalo houkat auto, vzdyt to muselo vsechny vzbudit, tak jak pak mohla jen tak zmizet? A jeste nutne potrebuju vedet myslenkove pochody Rushe....to jako vazne udela vsechny tyhle prekvapka a plany a vsechno a pak jako rano rekne jen nazdar a jde?

Podle toho, co jsem psala vys to nejspis vypada, ze mam ke knizce velke vyhrady, ale pritom je to naopak. Pribeh se mi moc libil (i kdyz Trochu vic se mi libil o dost vic.....Dan je proste nej) jen bych potrebovala dalsi pokracovani :D

12103
17.05.2019 5 z 5

Kniha je krásná, čtivá, romantická, objevná, zamilovaná, vzrušující, nezatěžující, citlivá a mnohem více. Vřele doporučuji.

DracoMalfoy
04.05.2019 4 z 5

Takhle, u některých scén bylo poznat, že se jedná o ženskou autorku, neříkám že ne. Ale kniha byla super, doporučuji.

rycccy
06.03.2019 5 z 5

Recenze obsahuje Spoiler
Na knihu jsem se velmi těšil a musím říct, že očekávání byla zprvu nejasná, nebyl jsem připravený na takovou dávku citlivosti a něžnosti. Byl jsem připraven spíš na něco drsnějšího, temnějšího a násilnického - jak je u tohoto tématu bohužel zvykem. Ona i realita bývá někdy taková - bohužel. Proto jsem rád, že kniha byla něžná, bez násilí, šikany i když to taky není úplně pravda, psychická šikana bývá horší - v hlavě to nadělá velký nepořádek a lidi vyrůstají ve zmatku v sobě samým, strachu z okolí a bez lásky k sobě a dospívání je o to složitější. Proto je velmi důležitá rodina. V knize je Sebastiánova rodina absolutně bez zájmu, kluk žije a cítí větší city k Rollovým - sousedící rodina - než ke své matce a otci. Bohužel to není jeho chyba. Ono přirovnání otce syna k autu které je staré, rezavé, které je poskládané z různých kusů. Nedokáže ani vyjet menší kopec, neustále chcípá a navíc je ještě přiteplalý - tak to byl pro mě vrchol.

Knihu jsem měl přečtenou za pár hodin. Musím přiznat, že kniha po přečtení patří mezi mé oblíbené s tím to tématem, hned vedle Sám mezi všemi od Katrin Walldové. Jsem i rád, že je v knize tak nějak popsán i sex mezi Sebastianem a Rushem.

Opravdu jsem rád, že se někdo zaobírá i tím to stylem, ono gay téma nebude pro všechny a najde si zřejmě určitou skupinu čtenářů. Kéž by těch čtenářů byli co nejvíce, aby to autorku neodradilo od dalšího psaní takových témat jako jsou gay romány.

Jak už jsem zvyklí od spousty knih, tak i zde jsem čekal nějaké zvraty co se tyká třeba napadení - třeba kluk u kina kde zůstal Bunny sám nebo na pouti kam si vyjeli, tam jsem čekal opravdu nějakou roztržku, buď napadení Bannyho, nebo Caul a Rush kteří by si šli něco vyřizovat, proč na Bannyho koukal ten kluk. Nebo, když se tedy nic nestalo jsem myslel, že budou mít rozmlácený auto, které si vytipovali podle vyhraného králíka, který byl následně uložen na sedačky. Měl jsem před očima katastrofický scénáře. Jsem rád, že mé obavy se nenaplnily, ale byl jsem ve střehu :-) Opravdu by mě moc zajímalo jaký plán měl Rush, který neuskutečnil, protože jeli s jeho kamarády do zábavného parku, ale v posledním odstavci knihy se o tom Rush zmiňuje znova, ale co to bylo je záhada pro mě :-(
Vůbec bych se nezlobil kdyby kniha měla pokračování :-)

TamaraKrejčí
28.12.2018 5 z 5

Konečně výborná knížka na kterou jsem se těšila, když jsem jí musela odložit. Pro mě téma neznáme a protože nemám ve zvyku tady prozrazovat děj, jen vřele doporučím.
A co se týká kritiky na korekturu textu...nic mi tam nevadilo, četlo se to samo. Opravdu pěkné čtení.

ElikaBendova
29.08.2018 5 z 5

Zařazuji mezi moje naprosté favority v knihovně. Sebastiana naprosto chápu a rozumím mu. Někomu může jeho chování přijít trapné a dětinské, ale vzhledem k tomu, že je vyloženě nechtěné dítě a matka mu vtlouká nejrůznější katastrofální scénáře, tak je to na místě. Emoce se mnou mávaly. Jednou tak a jednou tak. Upustila jsem i pár slziček. Těžko uvěřit, že tak kvalitní příběh, který má všechno stojí jen pár korun a velcí spisovatelé stojí stokoruny, které ve většině jsou k ničemu. Otáčíte stránku a nevíte co bude dál. Není to rozhodně podle nějakého typického scénáře. Jedním dechem a navždy v srdci. Miluju tě Bunny! V recenzích si stěžovali na špatně odvedenou práci korektorky, ale já mám na to jiný názor. Čtu to, co ve skutečnosti napsala Lydia a ne korektorka!

přátelství homosexualita rodina gayové LGBT, queer, LGBT+

Lydia Strong