LucySmile LucySmile komentáře u knih

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Velmi zajímavá a dobrá kniha. Ne nadarmo se říká, že Karel Čapek měl největší aktivní slovní zásobu. Dokonalý příběh se skrytým významem. Do toho ještě zasazeny novinové články udělaly knihu mnohem více zajímavou. Moc povedené.

21.11.2019

Pouto Pouto Anna Todd

Poslední díl pro mě docela zklamání. Hardin se zlepšuje a Tessa najednou neví, co chce. Ke konci knihy jsem se už nudila.

17.11.2019 3 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Super :)

Přiznání Přiznání Anna Todd

Skvělé pokračování. Nenudila jsem se.

Polibek Polibek Anna Todd

Krásná, romantická kniha plná zvratů. Není to nějaké velkolepé dílo, ale ráda jsem si ji přečetla. První díl pro za mně asi nejlepší.

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Wow wow wow! Strhující, dokonalé, autentické. Přečteno rekordně za jeden pouhý den, nešlo přestat číst. Myslela jsem, že po autorčině Vyšším levelu mě od ní nic lepšího nečeká a ohromně jsem se spletla. Byl to sice trochu jiný příběh, ale mnohem lepší. Adama jsem si oblíbila, i když jeho povaha byla zvláštní. Děj utíkal rychle, žádné zbytečnosti okolo. Konec trochu moc stručný. Opět moje jediná výtka: bylo to mo krátký. :)

16.11.2019 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Stíny nad zálivem jsem četla po Modré a byla téměř stejně výborná. Nevím, jestli to bylo méně napínavé nebo už jsem věděla, co od knížky očekávat, ale i tak jsem to přelouskala během pár dnů. Doporučuji všem.

12.11.2019 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Napínavý od začátku do konce, neuvěřitelný a nečekaný konec. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a sama jsem byla překvapená, jak moc mě nadchla. Moc moc všem doporučuji

12.11.2019 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Jsem z této knihy trošku rozpačitá. Na jednu stranu jsem se často nudila, na druhou stranu mě něco nutilo dočíst ji do konce. A udělala jsem dobře. Konec byl výborný a pochopila jsem, že já a Charlie máme přece jenom něco společného. Za autorův výborný styl dám 4*

12.11.2019 4 z 5

Posel Posel Markus Zusak

Velmi pěkný příběh. Ze začátku jsem byla lehce zmatená, ale později jsem se začetla a nemohla jsem přestat. Konec byl dost napínavý a krásný. Se Zlodějkou knih se to nedá srovnat, ale i tak stojí za přečtení.

09.11.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásný příběh a hlavně velmi smutný. Nic z toho jsem nepředpokládala a byla jsem napnutá až do konce. Zajímavý pohled na invalidního člověka a naprosto chápu jeho nechuť žít.

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Po přečtení Hany jsem měla trochu větší očekávání. Děj mi připadal v určitých částech hloupý a nudný. Samozřejmě tam byly také pěkné pasáže. A konec? Radši nekomentuju.

07.11.2019 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Do třetice všeho dobrého. Příjemná série a těším se, až si jí přečtu znova.

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Jednoduché, milé, krásné... Co víc dodat?

Kobra 11 Kobra 11 K. Pittermann

Miluju tento seriál a jako knížka to také stálo za to. Škoda, že nejsou takto všechny série.

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Velmi náročná kniha na čtení a kdybych před čtením neznala děj, asi bych ji nepochopila. Tleskám autorovi za nádhernou a rozmanitou češtinu, na tu dobu naprosto famózní.

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Nádherná kniha hlavně pro náctileté ale i já se rychle začetla a Laru si zamilovala. Naprosto oddychová knížka, nenáročný příběh. Ráda se k celé sérii znovu vrátím.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásná kniha. Sice jsem ji musela číst dvakrát, protože jsem ji na poprvé nepochopila, ale stálo to za to. Oceňuju hlavně autorův styl a rychlý děj.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Překrásná kniha a také velmi smutná. Smrtka v roli vypravěče je famózní nápad! Postavy nejde nemilovat. Velmi povedená kniha a filmové zpracování se také povedlo.

04.11.2019 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Nádherná kniha o rasismu a předsudcích. Mnoho člověka naučí. Člověk by se neměl stydět za to, co je...

04.11.2019 5 z 5