LucySmile LucySmile komentáře u knih

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Krásná vánoční romantika :)

08.01.2024 5 z 5

Setkání Setkání Lydia Strong

Skvělé doplnění předchozích knih. Jen mi stále chybí kniha Na krev, kterou nemůžu sehnat :/

31.12.2023 5 z 5

Papírový dům: Profesorův deník Papírový dům: Profesorův deník Ivan Tapia

Moje první kniha únikovka, takže mi trvalo to pochopit, ale užila jsem si to
Nedoporučuji číst před shlédnutím seriálu

31.12.2023 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Možná o trochu horší, než první díl série, ale na kvalitu to nemělo vliv. Všem doporučuji :)

30.11.2023 4 z 5

Dítě na nástupišti Dítě na nástupišti Gill Thompson

Velmi povedená kniha. Oceňuji, že se opírá o skutečné události i přesto, že příběh byl vymyšlen. Určitě si ji ráda někdy znovu přečtu.

26.08.2023 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Fajn čtení, skvělá zápletka Doporučuju :)

26.08.2023

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Moc fajn kniha, splnila mé očekávání :)

15.07.2023 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Fajn knížka, sympatické postavy a děj hezky plynul. Stojí za přečtení :)

17.06.2023 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Za mě slabší kniha, rozhodně se mi líbily více autorčiny knihy Jsem tu pro tebe a První muž než tato kniha. Hra na mám tě rád, nemám tě rád byla moc natahovaná Jinak pěkný příběh a těším se na další knihu

15.05.2023 4 z 5

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Krásná kniha! Nádherný příběh, sympatické postavy a kniha se dobře četla. Škoda jen, že je tak krátká. Těším se na další autorčiny knihy a všem tuto doporučuju!

10.05.2023 5 z 5

Tamařino souhvězdí Tamařino souhvězdí Anna Musilová

Krásná kniha o lásce a prosazování vlastních snů. Trochu mi tam vyřadily zápisky z deníku.

07.05.2023 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Velmi náročné a emotivní téma. Do teď nevím, co je vlastně správně. Stejně jako Anna, pro svou sestru bych udělala vše. Ale byla bych ochotná postupovat toto celý život? Konec naprosto šokující.

22.04.2023 5 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Pěkný příběh, ale ke konci mě to už nebavilo. Některé věci mi připadají přitažené za vlasy.

12.04.2023 3 z 5

Opravdové zločiny 2 Opravdové zločiny 2 Lucie Bechynková

I když jsem příběhy znala z podcastu, bylo fajn si o nich i přečíst. Velké plus je pro mě rozhovory na konci knihy.

27.03.2023 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Krásné čtení ale za mě trochu slabší než první díl. I tak potěšilo a těším se na další pokračování.

10.03.2023 4 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Kniha úplně o ničem, velké zklamání.

17.02.2023 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Oddechové čtení, děj téměř žádný, jen sex a sex. Postavy jsou ale sympatické a bavilo mě jejich škádlení. Jsem zvědavá na další díly, zatím jsem spokojená.

12.02.2023 5 z 5

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Neskutečně silný a motivující příběh! Edith má v sobě neskutečnou sílu žít a má kolem sebe lidi, kteří ji milují. I když to někdy nevypadá, opravdu máme na vybranou a je potřeba na to myslet. Všem moc doporučuji!

06.02.2023 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Krásné oddychové čtení, lepší než první kniha ze série. Hned bych do New Yorku jela!

18.01.2023 5 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Celkem fajn čtení, ale v sérii byly i lepší kousky. DJ jsem měla ráda, Lianne už tolik ne. Problém, který DJ řešil, bych nepřála nikomu a jsem ráda, jak to dopadlo. Na konci jsem se trochu nudila.

12.01.2023 5 z 5