Lucuschka Lucuschka komentáře u knih

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Skvělá série, od které se nebudete moci odtrhnout...

10.11.2018

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tuto knihu jsem měla v knihovničce a chystala se k přečtení pěkně dlouho, ale prostě mi nevycházel čas nebo jsem neměla náladu. Když jsem se ovšem do ní pustila, nemohla jsem přestat čít a spát chodila velice pozdě, protože jsem chtěla dočíst kapitolu a další a další, aby mi nic neuniklo... Skvělý příběh a úžasný styl psaní. Těším se na další díl...

26.10.2018 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Hezky vymysleny svet plny neobycejnych i obycejnych postav. Neocekavala jsem nic a byla velmi prekvapena, jak mne pribeh Aliny i ostatnich vtahl do deje. Urcite si prectu i dalsi dily, protoze jsem zvedava, jak se to vsechno bude vyvijet a nakonec dopadne...

15.10.2018 4 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Velmi hezká kniha, ačkoliv s nepříliš radostným námětem, jako je smrt či psychické problémy rodičů. Přesto hezky zpracovaná a čtivá.

11.10.2018 4 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Nic není, jak by se mohlo zdát... Kniha se četla dobře a střídání před a po se mi líbilo. Chtěla jsem číst dál a dál, abych se dozvěděla, jak to je a jak to bylo. Skvělý thriller.

30.09.2018 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Čtivá kniha ze života. Sympatické postavy i uvěřitelné zápletky či momenty. Pěkná oddechovka, která se hezky četla a příjemně při ní plynul čas i děj.

27.09.2018

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Hezké zakončení, ale čekala jsem víc... Napřed se toho dělo moc najednou a pak rychlé ukončení všeho naráz.

11.09.2018 3 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Skvělé zpracování i perfektně zvládnuté prolínání dějových linií. Doporučuji.

10.09.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Strhující a mrazivý příběh plný tajemství a nežádoucích odhalení.

25.08.2018 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

První příběh mě docela zklamal-taková nemastná a neslaná romantika s rychlým happy endem až k neuvěření. Kdo zná Elle a její psaní o to větší zklamaní :-( Druhý příběh o Eastonovi mi ovšem spravil chuť a opět jsem začala věřit v lepší zítřky ohledně příběhů Elle a spol. ;-) Teď už budu jen vyhlížet netrpělivě pokračování a konec tohoto příběhu :-)

23.08.2018 3 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Strhující a napínavé od prvních stran až do těch posledních. Určitě budu tohoto autora dále vyhledávat a číst.

22.08.2018 4 z 5

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Zajímavé téma, kdy se prolíná současnost a minulost. Chvíli mi ovšem trvalo než jsem si na to přeskakování v textu zvykla. Chyběla mi ovšem odpověď na otázku: Proč a rozuzlení!
SPOILER! Myslela jsem si, že to třeba vypráví Cat proto, že byla ve své době nedoceněná a chtěla vydat své básně!
Chyběl mi tedy celý smysl toho, proč to vůbec vyprávěla a nedošla klidu. Docela mě to zklamalo :-(

19.08.2018

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Povedená kniha. Opravdu mne pobavila a v tento horký den mne osvěžila svým pojetím i jiskřením mrzi hlavními hrdiny.

09.08.2018 3 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Skvěle napsaná kniha, která udržuje napětí kapitolu po kapitole. Překvapivé odhalení i závěr knihy

08.08.2018 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Oddechová romantika říznutá erotikou. Dobře se to četlo a bylo to zábavné...co dodat? Rozhodně stojí za přečtení.

02.06.2018 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Velké zklamaní. Jinak to nejde popsat... Čekala jsem víc a ne jen slabou naivní slataninu k neuvěření o holce, která se zamiluje do "nevlastniho" bratra, který je ale cizím člověkem, protože nemaji ani jednoho rodiče stejneho, takze vlastne o nic nejde... O přečtení druhého a dalšího dilu ještě pouvažuju...

31.05.2018 2 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Povedené zakončení. Celá série se četla rychle, protože byla plná napětí, akce a zvratů

26.05.2018 5 z 5

Tudorovci Tudorovci Tracy Borman

Zajímavosti týkající se panovníků z rodu Tudorovců, které se nikde jen tak nedozvite... Zajimavá a poučná kniha, která nenudí.

04.05.2018 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Přečteno téměř bleskem a můžu říci, že mnohem lepší, čtivější a zábavnější než prvni díl... Mohu jen pochvalit a doporučit ;-)

04.05.2018 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Neznate-li prvni dil, reknete si prima cteni... Jinak veliky pokles kvality pribehu i zpracovani...

02.04.2018 3 z 5