Maminka neříká pravdu

Jak věrohodné může být svědectví malého chlapce? Hledání pravdy, ze které mrazí… Tři a půl roku starý Malone tvrdí školnímu psychologovi Vasileovi, že jeho maminka není jeho skutečná maminka, a i když se zdá, že je to nemožné, psycholog mu věří. Jenže paměť dítěte je nestálá a vzpomínky rychle mizí. Vasile si musí pospíšit. Zprvu pátrá na vlastní pěst, ale když se mu nedaří zjistit skoro nic, jen to, že Malone se nikdy neodlučuje od své plyšové hračky Goutiho, s níž si povídá, obrátí se na policii. Policistka Marianne Augresseová má zrovna plné ruce práce s podivnou loupeží a vraždou, ale psychologovo naléhání ji přiměje, aby se případu malého chlapce věnovala. Kdo je tedy vlastně Malone?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319300/big_maminka-nerika-pravdu-Zqt-319300.jpg 3.9238
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Motto

Maman a tort, 2015

Kniha Maminka neříká pravdu

maličkán

Tak jsem našla asi nového TOP autora a půjdu po jeho dílech. Vynikající, čtivý thriller s nečekaným koncem. Za mě výborné a vřele doporučuji.

jarin58

Dobře skloubený psychologickýý román s thrillerem.Již asi od půlky bylo jasno kdo jsou rodiče,závěr byl ovšem famózní.

niknikita

Musím dát plné hodnocení, přestože na Černé lekníny tentokrát tato kniha nemá.
Maminka neříká pravdu je trochu složitější a ocení ji především trpěliví čtenáři, které baví autorova fantazie a způsob psaní.

Miška.Miška

Kniha je velmi čtivá a příběh poutavý. Závěr je na mě trošku pretaženy a nereálný ale i tak se mi kniha velmi líbila.

Bronzie
29.12.2020

Byla to má třetí kniha od Bussiho a nezklamal. Má zvláštní styl, který ne každému sedí. Ale mi se právě proto líbí. Že píše tak nějak "jinak". Téma mě vždy nadchne. Ze začátku se v tom ztrácím, čtu pomalu, moc to "neodsejpá"... Ale potom se to rozjede a vtáhne mě to do děje, do vyšetřování a pak už to musím dočíst, protože nutně potřebuji vědět, jak to bylo zamotané.

prestiggio
14.11.2020

Ze by to bol extra napínavý thriller sa nedá povedať, ale inak áno, dobre sa to čítalo.

Amifa
18.07.2020

Precteno jednim dechem, napinavy pribeh se zajimavym koncem.

boeink
20.06.2020

Trochu zamotané, zpočátku jsem se ztrácela v ději i v postavách, ale poslední třetinu jsem dala na jeden zátah. Nakonec se mi to líbilo.