Lucijáš276 Lucijáš276 komentáře u knih

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Moje první kniha z této série a opět musím říct, že to byla pecka, která se četla jedním dechem sama. Hlavní hrdinku Kate jsem si oblíbila stejně tak, jako jejího asistenta Tristana. Děj byl napínavý od první stránky a kapitoly opět končily tak, že jste nutně museli číst dál. Celá kniha byla dobře vymyšlená a strašně se mi líbilo, že člověk viděl pomalu všem postavám do hlavy. Kapitoly v cele se mi také moc líbily, doteď si říkám, jak to ten náš spisovatel Bryndza dělá. Opravdu to má parádně promyšlený a čtenář pak jen zírá s otevřenou pusou. Nemám co vytknout. Kniha se mi strašně líbila a já se těším na další díl z této série. 5*

09.10.2022 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Moje první kniha a zároveň první setkání s touto autorkou. Musím říct, že jsem ráda, že jsem opět objevila super autorku, kterou budu řadit mezi své nejoblíbenější. Kniha se četla sama, byla napínavá, měla spád, napětí - prostě všechno, co od knihy očekávám. Za mě super námět, super vyšetřovatelé, jsem opravdu spokojená. 5* Jdu na další díl!

20.01.2022 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Za mě opět úžasná kniha, od které se nedá odtrhnout! Celou knihu jsem si do poslední strany užívala a troufnu si říct, že byla pro mě z celé série nejlepší! Každopádně každé knize dávám jako vždy zasloužených 5*

16.01.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Tuto knihu řadím mezi své nejlepší knihy roku. Prvně jsem si myslela, že se bude jednat o červenou knihovnu, ve které nebude nic moc nového. Postupem čtení jsem zjistila, že tomu tak není a knihu doslova hltala - opravdu jsem jí nedokázala odložit. Samotný děj jsem si zamilovala a bylo to po dlouhé době originální! (Našeho pana romantika jsem si zamilovala a sama bych ho ráda potkala!:D)

21.11.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Super, super a opět super!!!! Na knize se opravdu nedá nic vytknout, byla opět napínavá od první až do poslední strany a četla se opět úplně sama! Bryndza píše stylem, kterým každá kapitola končí tak, abyste knihu jen tak neodložili, protože nutně potřebujete vědět, jak to bude dál!:) 5*

17.06.2021 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

S klidným pocitem mohu říci, že se jedná o nejlepší detektivní knihu, jakou jsem kdy četla! Přiznám se, že mě kniha i místy děsila. Každopádně se to četlo opravdu samo a vy vlastně ani do poslední chvíle pořádně nevíte, kdo je vrah. Prostě BOMBA!!!!!

01.03.2024 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Opět skvěle napsaný příběh, od kterého se prostě nedá odtrhnout. Musím se přiznat, že mi při čtení této knihy nebylo úplně dobře, protože jsem strašný strašpytel. Husí kůže mluvila za vše. Každopádně se mi líbilo i to, jak se dál vyvíjel samotný příběh Tristana ohledně rodinných vztahů. V jednu chvíli jsem opravdu soucítila a prožívala s ním každičký krok. Také se mi potvrdilo i to, proč vlastně nemám ráda výtahy a obecně tmu. Kate opět nezklamala a dokázala, že je správný vyšetřovatel. Těším se na další díl 5*

11.11.2022 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tak tato kniha byla opravdu jízda a bomba zároveň. Troufám si říci, že to byla zatím nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla! Četlo se to opravdu samo a knihu jsem doslova hltala od samého začátku do úplného konce - nedala se odložit! Jdu na další díl a už teď se moc těším. 5*

02.03.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Tato kniha se mi moc líbila a vlastně se i četla sama. Mezi námi jsem ani nic jiného nečekala. Řadím jí mezi odpočinkové čtení, které se téměř shoduje s Monou. Kdybych tyto dvě spisovatelky měla porovnat, tak mi přijde, že Mona píše víc do houbky z hlediska vztahů a procítění postav - někdy mi to přišlo až moc. A právě tato kniha to měla tak akorát. Možná bych tam ke konci knihy dala pár kapitol navíc s hlavními hrdiny. Jinak nemám co vytknut a těším se na další díl! 5*

19.04.2022 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Fíhá, to byla ale jízda! Super kniha, která vám nedá pokoj, dokud ji nedočtete! :) Jednoznačně *****
(Místy mi opravdu nebylo dobře, když jsem tu knihu četla před spaním, měla jsem pocit, že ten vrah jde po mě!:D)
Zároveň mě tato kniha utvrdila v tom, že jsem opravdu ráda, že můj chlap není DETEKTIV!!!!!!:D

28.07.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tato kniha byla opravdu kouzelná a oddechová! Strašně moc se mi líbila! Allie a Kadena jsem si okamžitě zamilovala :) Jdu na další díl!

22.03.2020 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Mě se to opět moc líbilo. Potvrdilo se mi, že si u těchto knih opravdu odpočinu.

Izzy už jsem měla ráda v prvním díle, takže mě zajímalo, jak to s ní dopadne v tomto díle. Každopádně kniha byla opět čtivá, humorná, oddechová atd.. Jediný, co mi fakt vadilo byly chyby, kolikrát jsem jednu větu musela číst dvakrát..

Čokoládový koktejl mluví za vše! Jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Těším se na další díl s krásnou obálkou. 5*

16.05.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Knihu řadím mezi oddechovku, byla čtivá a vtipná. Opravdu jsem se nejmíň 10x zasmála nahlas, takže se na mě i několikrát otočil přítel s tím, jestli jsem normální. Po přečtení určitých pasážích se smál i on a už se tolik nedivil, proč se tak blbě tlemím. Zároveň byl příběh i smutný, takže se přiznám, že jsem doufala v zázrak, který nenastal a u knihy brečela. Přesto knihu doporučuji a hodnotím 4*.

21.03.2022 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět Bryndza nezklamal! 5*
Beru jí i jakou poučnou z hlediska mladých a sociálních sítích!

29.08.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

A opět další mega čtivá pecka!!! 5*

17.06.2021 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Jako vážně? Tato kniha byla opravdu BOMBA!!
Strašně krásně se četla a samotný příběh mě zaujal natolik, že jsem knihu měla opravdu během pár dní přečtenou. Nemohla jsem se opravdu odtrhnout a hlavní hrdiny jsem si ihned zamilovala. Musím uznat, že je to psané a čtivé jako knihy od samotné Mony Kasten - prostředí univerzity, večírky atd.. Sice Monu řadím mezi své nejoblíbenější spisovatelky a její knihy opravdu miluju, ale v porovnání s tímto příběhem, je o chlup lepší ZATÍM tato kniha od Kneidl - uvidíme, jak to bude s druhým dílem, na který se už opravdu nemohu dočkat. Každopádně jak Monu, tak i Kneidl miluju a očekávám další a další knihy se super příběhy! 5*

10.01.2021 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Další díl ze série úspěšně dočtený. Musím říct, že se mi kniha strašně líbila a celkově se opět krásně četla. Je to takový druh knihy, u které opravdu vypnete a máte po celou dobu úsměv na tváři. Hlavní hrdiny jsem si opět ihned oblíbila. Elaru jsem po celou dobu čtení dost obdivovala a říkala si, jestli bych sama zvládla to, co ona zvládá celý příběh. Těším se na další díl. 5*

30.09.2022 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Rozhodně příjemná, milá a oddechová kniha, která dostane snad každého čtenáře. Od knihy se nedá odtrhnout a po většinu čtení se jen usmíváte. Kniha se četla opravdu sama a já si užívala její styl psaní a pohodu samotnou. Člověk se díky ní dokázal zamyslet i nad tím, jak to lidé tohoto typu mají opravdu těžké a o to víc je chápe a svým způsobem si jich i váží. Těším se na další díl!

30.01.2022 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět bomba dech beroucí! Mrzí mě, že je to poslední díl ze série a tajně doufám, že budou další případy s Erikou!

16.01.2022 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Knihu jsem četla podstivě k povinné četbě k maturitě. Kniha byla sice krátká, ale dost zdlouhavá a nudná - Tzn. začátek dobrý, střed jedna velká nuda a konec taky dobrý! :D

05.03.2019 1 z 5