Luciee113 Luciee113 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Brada mi spadla tak nízko, že by jste ji nenašli ani za sto let. Co to dopr bylo? Tato kniha je tak dobře napsaná, že mi motýlci budou v břiše poletovat ještě hooooodně dlouhou. Co se pocitů týče, tak pro mě zatím nejlépe napsaná kniha, co jsem kdy četla. Klobouček!

On On Elle Kennedy

Tak jsem hledala romanťárnu mezi mužem a ženou a podle dobrého hodnocení a krásných buchet na obálce jsem si vybrala tuto... Jaké překvapení bylo, když ta romanťárna začala mezi muži. Krásně se to četlo a obdivuji autorky, že co se týče popisu sexu, tak nemají žádné zábrany. Opravdu zajímavé. Určitě si přečtu i druhý díl. Kluci jsou fakt sympoši

My My Elle Kennedy

Musím uznat, že druhý díl mě překvapil. Už se v knize nejedná o počáteční zamilovanost, první doteky, pusy.. Ale energie a žár těch dvou krásných chlapů je tam pořád. I když se zmítají v problémech, tak to co cítí, autorky nádherně popsaly. Moc se mi ta kniha líbila. Skvělé pokračování

Hra Hra Elle Kennedy

Snad půl knížky jsem si říkala... dobrá knížka na 4* Ale nakonec si strhla absolutně mou pozornost a vyšplhala se na 5* . Jinými slovy řečeno - už mě ten Hunterův celibát přestával bavit a v momentě, kdy jsem to s ním už chtěla vzdát, se to rozjelo :D

Risk Risk Elle Kennedy

Tuto knihu jsem začala milovat hned od začátku, stejně, jako její hlavní postavy.... jsem nadšená, že kniha mi tu lásku dokázala udržet až do konce. Fakt SUPER!

Omyl Omyl Elle Kennedy

Další skvělá kniha. Je pravda, že po přečtení jedničky, by člověk tuto knihu hodnotil o hvězdičku míň, ale to by byla chyba. Kniha je skvěle napsaná a má hezký příběh. Srdce u ní sice nedupe jak u prvního dílu, ale nevadí. Moc hezké!

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Ha, už v polovině knihy jsem věděla, že to bude pecka s velkým P. Absolutně skvělá kniha, kterou jsem si maximálně vychutnala. V předchozích knihách jsem Erikssona nějak zvlášť nevnímala a teď mám chuť si všechny ty knihy přečíst znovu a zkoumat, kde tam na něj narazím. Jeho příběh je fantastický.
Celá tahle série knih On, My, Hodnej kluk a teď Zůstaň mě absolutně dostala. Autorky dokázaly postavy tak dokonale vykreslit i s jejich životy, že se nechce ani věřit, že nejsou skuteční. Páč kdyby byli, tak sednu do prvního letadla do Toronta, objednám si pivo U zlomené hokejky a vyhlížím tam ty svoje hrdiny, dokud je neuvidím. Husťárna!

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Knihu jsem začala číst až po několikátém zhlédnutí 1. série Bridgertonových. Příběh se mi tolik líbil, že jsem pátrala po předloze a našla tuto knihu. Rozhodně se mi líbila víc než filmová verze (tak jak to u knih už bývá). Ani mě dokonce nerušilo to, že postavy jsou popsány vzhledově jinak a rychle jsem si udělala svou vlastní představu o nich. Moc příjemné čtení, od kterého se nelze odtrhnout

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Ze začátku mě hodně rozhodlo to, že to bude příběh o Popelce. Než začal ples, jsem se s tím smířila. Ale chvíli po plese už začal jiný příběh. Příběh Sofiin a Benediktův. Jelikož ještě není filmová verze, tak jsem si to hodně užívala po svém, aniž pořád srovnávala... Krásné čtení.

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Příběh mě chytl a bavil. Mohlo tam být více místa pro jejich společné chvíle... Takže až se celý příběh vypiloval do dokonalosti, tak byl konec knížky. Což mě celkem zamrzelo.

Knížku jsem si přečetla už poněkolikáté a ráda se k ní opět někdy vrátím.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak jsem si tu knihu po několika letech vytáhla z knihovny a pustila se do ní. Nečekala jsem, že tam bylo tolik erotiky. Erotika mi v žádném případě nevadí, ale když je jí v knize plno, musí to mít tu správnou šťávu, jiskření.... No jelikož tam to ono jiskření bylo a nechyběla ani nesnesitelná touha mezi hlavními postavami, tak nemůžu hodnotit jinak než plný počet *

28.11.2023 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Na tento díl jsem se hodně těšila a byla jsem zvědavá, co spisovatelka vymyslí. Myslím tím... čím dokáže jedna rybka v moři plných dalších rybek zaujmout natolik, aby byla ona ta výjimečná? Odpověď se skrývá v této knize a autorce se to hooodně povedlo.

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

zatím to čtu... jsem tak ve čtvrtině a pár textů jsem přelétla, páč je tam tolik nudných nezajímavých keců.... hodně, hodně keců o ničem... ale čtu dál, protože nápad má kniha dobrý, ale styl psaní mi zatím nevyhovuje....

Ne, nedala jsem to. Fakt to nešlo. Proletěla jsem, co tam bude a byla by to pro mě jen ztráta času... Tato kniha mi fakt nesedla.

26.06.2023 1 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Absolutní překvapení. Od knihy jsem čekala průměr... Nevím proč.. Penelope a Colin, kolik toho jen můžou nabídnout? Páni, Colin mi vyrazil dech a Penelope je úžasná. Knihu jsem přečetla za jediný den. Nešlo to jinak. Vím, že filmové zpracování (jestli nějaké za dva roky vyjde) bude úplně mimo mísu oproti knížce (tak jak první dvě série) ale těším se moc moc moc.

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Kniha mě hoooodně bavila. Z počátku šlo vše jak po másle a pak se to začalo komplikovat a já se knihy nemohla nabažit. Napínala mě jak kšandy a Chancemu jsem fandila jak vzteklá. Super to bylo!

28.02.2024 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

První kniha od Elle, která mě zklamala... až se mi chce skoro brečet. Píše nádherně, to se jí musí nechat, ale samotná kniha je pro mě jedno velký sci-fi. Je mi líto, ale ať můžou být Tucker i Sabrina ty nejbáječnější podstavy, tak to, co se dělo a jak se chovali v té knížce nedává hlavu ani patu. Nejspíš chtěla autorka napínat a připravovat čtenáře na velké finále. Mě to ale připadalo jako moc dlouhá předehra s povadlou výbavičkou, která se ke konci smilovala a dotáhla to do konce.

26.06.2023 2 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Kniha mě hodně bavila. O Francesce jsme toho dosud moc nevěděli. Dokonce jsem ji přehlédla i v obou sériích seriálu. Byla tam tak nenápadná, že jsem ji úplně zazdila. Proto jsem byla i ráda, že se o ní něco dozvím. Autorka je vynikající, jak dokáže vytvořit o jedné rodině tolik odlišných příběhů... Chytře dala do této knihy Don Juana a "nepannu", tak mohla dát erotice více prostoru a fantazie. Chytré :)

26.06.2023 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Ani nevím, proč jsem koupi této knihy tak dlouho odkládala... nakonec jsem si ji objednala zároveň i s druhým dílem a rozhodně toho nelituju. Obě knížky jsem měla přečtené už za dva dny, protože se od nich nešlo odtrhnout. Jsou napsané velmi čtivě a autor si umí krásně hrát se slovy. Je to jiné, je to hezké a zahřeje to u srdíčka.

26.06.2023 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Objednala jsem si jej zároveň i s prvním dílem a doufala jsem, že nebudu litovat. A dobře jsem udělala. Obě knížky jsem zhltla během dvou dní, protože se od nich nešlo odtrhnout. Jsou napsané velmi čtivě a autor si umí krásně hrát se slovy. Je to jiné, je to hezké a člověk se dokáže lehce vžít do života všech postav, které jsou v knize popsané. Prostě kvalitka...

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Je změna přečíst si román, ve kterém je hlavní hrdinka na vozíku a zamiluje se do zadaného hezkého kluka. Mělo to šťávu a hezký příběh. Asi bych neměla nutkání přečíst si ji celou hned znovu, ale i tak z ní mám fakt hezkej pocit.
...
Je další den a své hodnocení měním na 5*. Proč? Protože se mi ten příběh dostal tak pod kůži, že na něj furt myslím.... a to přece 5ti *vé knížky umí, ne?