Nečekaná láska

Rok 1820 a 1824 Série Bridgertonovi - 6. díl: V životě každého se vyskytne nějaký přelom - okamžik tak úžasný, rychlý a beroucí dech, kdy člověk ví, že se jeho život navždy změnil. Pro Michaela Stirlinga, londýnského nechvalně proslulého hejska, ta chvíle nastala, když poprvé spatřil Francesku Bridgertonovou. Celý život se honil za ženskými, ale nikdy nedovolil, aby se zmocnily jeho srdce. Pak ovšem stačil jediný pohled na Francesku a zamiloval se tak bezhlavě, že byl div, že se mu podařilo zůstat stát nohama na zemi. K Michaelově smůle však měla Francesca zůstat Bridgertonová pouhých šestatřicet hodin. Setkali se právě u večeře uspořádané na oslavu její blížící se svatby s Michaelovým bratrancem. Jenže to bylo tehdy. Teď je z Michaela hrabě a Francesca je volná. MIchael se neodvažuje přiznat, že ji miluje - až do jedné nebezpečné noci, kdy se mu ve vší nevinonosti vrhne do náruče......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50413/big_necekana-laska-QRu-50413.jpg 4.1576

Bridgertonovi / Bridgertonovci 6.

Vydáno: , Ikar (ČR)

When He Was Wicked, 2004

Kniha Nečekaná láska

animovanej medv

Zatím nejslabší díl série.

Opakující se a předvídatelný dej. První půlku knížky Michael pořád opakuje, proč si nemůže Francesku vzít.
Druhou půlku knížky je Franceska naštvaná na Michaela, ale pořád s ním spí.

I tak mě to ale bavilo.

maja8148

První dva díly serie se mi celkem líbily - oba dva byly vtipné i když oba si byly hodně podobné. Třetí se mi líbil o něco více a to hlavně asi z toho důvodu, že sympatičtí mi byly oba dva protagonisté. Ovšem od čtvrtého dílu to šlo z kopce. Colinův a Penelopin příběh by zklamání. Ovšem to bylo ještě před dílem pátým, který byl prostě utrpení a který mě málem odradil od toho přečíst si další díl (to a anotace taky trochu). Ale asi sem trochu (víc) masochystka a tak jsem se pustila i do příběhu o sestře o které se všechny ostatní knihy zmiňují nejméně a skoro byste zapomněli, že je členem rodiny.

A sakra, že toho nelituji. Za mě osobně nejlepší díl série. Tento příběh mi přišel ze všech nejoriginálnější a nejpropracovanější. Obě dvě postavy se chovají uvěřitelně a velkou část i rozumně a i na první pohled občasné zkraty obou postav se dají v kontextu vlastně pochopit.

Navíc po předchozích dvou dílech se nám do příběhu občas promítne i nějaký humor, uštěpačná poznámka nebo trochu ironie a to knize neskutečně pomůže.

Jen nechápu proč zase hlavní hrdina potřeboval, aby mu Colin promluvil do duše... Vždyť to už tam bylo tolikrát, že by si i člověk řekl, že Colin je vlastně vtělení Kupida (a o to smutnější je celý jeho příběh a to jak se ve vlastní knize chová jako idiot).

janyska13

Čtení jsem si opět užila, i když tato kniha patří k těm slabším že série. Na Francescu jsem se i celkem těšila, vzhledem k tomu, že v ostatních knihách byla zmiňovaná opravdu jen hodně okrajově. Něco mi v příběhu chybělo...

petrzel

krásná oddechovka.

Libris_Na_Ex

Nějak už se pro mě vytrácí to kouzlo. Už to není něco nového a zápletky se začínají opakovat. Hrozně jsem se nudila.

Libris_Na_Ex

Sarka14

(+ SPOILER) Pro mě celkem zklamání. Děj byl předvídatelný, to bych i odpustila. Ale doufala jsem, že slovo "hejsek" už bylo použito dostatečně dříve. Jeho neustále opakování mi lezlo na nervy. Vztah Francesky a Michaela má určitě velký potenciál. Ale než poutavému dějí se to občas blížilo amatérský napsanému lacinému pornu. Francesca má neustále vztek, ale pokaždé a ním vleze do postele. Nějak mi to celé nesedělo. Snad ty zbylé dva díly budou o něco lepší.

Katka_Malfoy

Za mě nejlepší kniha z celé série! (Zatím, ještě jsem nečetla poslední dva)

Má to jediný důvod... Michael je nejlépe napsaný muž ze všech knih. Ani Anthony na něj nemá.