Lka Lka komentáře u knih

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Audiokniha :
Hračkář je druhým dílem ze série Naturalista. Opět to bylo pěkné. Jiné než ostatní thrillery. Jen opět mi vadilo moc odbornosti a zrychlený konec.

26.09.2023 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Audio :
Ze začátku mi nesedl hlas, ale pak jsem si zvykla a už to bylo super. Chvála opravdu sedí. Nemohla jsem se odtrhnout. Přesně tento typ knih miluju. Napínavé od začátku až do konce. Hned se vrhám na další díl.

31.08.2020 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Audio :
Další skvělý příběh oddělení Q. Skvělá parta s kterou se nenudíte a k tomu vždy zajímavý případ. U mě zatím vede Vzkaz v láhvi a Žena v kleci. Jdu na další díl...

10.08.2021 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Audiokniha :
Moje první kniha od autora. Kniha mě držela v napětí, měla spád, nenudila jsem se. Ale ten konec mě trochu zklamal, proto ubírám jednu *.

19.09.2023 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Audiokniha :
Další skvělý díl. Opět brutální, až si říkám kam na to Chris Carter chodí. Jen doufám, že v těchto knihách někdo nenajde inspiraci.
Audiokniha v podání Jakuba Saice skvělá.

10.08.2023 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Audiokniha :
Další skvělý díl ze série Martina Servaze. Ani chvilku jsem se nenudila, byla jsem stále v napětí. Konec byl sice trochu přitažený za vlasy, ale to mi vůbec nevadilo. Pro mě taky zatím nejlepší díl. Už se těším na další.

03.11.2022 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Audio :
Opět super. Z Cartera jsem nadšená. Jdu na další díl...

05.09.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Audiokniha :
Hodně smutná kniha, bohužel až drásající. Neskutečné si jen představit, že tohle může být i realita. Tato kniha mi bude dlouho ležet v žaludku.

29.03.2024 5 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Audiokniha :
Další pěkná kniha od oblíbené autorky. Příběh dvou dívek. Trochu jsem si zavzpomínala, jak i já jsem studovala na zdrav. škole. Poslech v podání René Slováčkové jsem si užila.

28.11.2023 5 z 5

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Krásná a dojemná kniha, která vypráví o lásce ke knihám a přátelství. Tato kniha opravdu pohladí po duši.
Zaujala mě jedna věta v knize, která je opravdu pravdivá a s kterou se ztotožňuji :) :
Kdo totiž rád čte, chce přečíst dobré knihy všechny do jedné.

02.06.2022 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Další skvělé pokračování série. Každým dalším dílem se zvedá laťka. Mě se tento díl moc líbil. I když jsem doufala, že už se nějak vyvine vztah Luca s Avou...

03.06.2021 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Audiokniha :
Krásný poslech smutného příběhu. I když je příběh smyšlený, tragédie na lodi Wilhelm Gustloff se bohužel opravdu stala. Vůbec jsem netušila, že se něco takového stalo. Až neskutečné kolik lidí tam zahynulo.

02.04.2024 5 z 5

Komiksová Kytice Komiksová Kytice Karel Jaromír Erben

Komiksové zpracování Kytice. Moc povedené. Super je, že každá balada je jinak zpracována.

15.07.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Audiokniha :
Pěkná odpočinková kniha. Přesně, co jsem očekávala když jsem si chtěla odpočinout od thrillerů.

15.01.2023 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Audiokniha :
Další skvělý díl ze série. Tentokrát se to točí kolem malého kluka Gustava. Bylo to opět napínavé. Mě se kniha líbila.

24.11.2022 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Audio :
Další skvělý díl ze série oddělení Q. Závěr knihy mě překvapil. Jdu na další...

21.07.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Audio :
První kniha od autorky a moc se mi líbila. I poslech byl super. Knihy z lékařského prostředí mám ráda a tahle určitě nezklamala. Zajímavý pohled do tohoto prostředí.

13.06.2020 5 z 5

Milada Horáková Milada Horáková Zdeněk Ležák

Moc hezky zpracovaný komiks nejen o životě Milady Horákové. I já jsem se dozvěděla informace, které jsem nevěděla. Knihu bych určitě doporučila do škol. Myslím si, že děti touto formou pochopí lépe co se dělo. Krásné ilustrace.

16.07.2023 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Audiokniha :
Druhý díl ze série se mi opět líbil. Celou dobu mě držel v napětí, ani chvilku jsem se nenudila. Jdu na další díl.

25.10.2022 5 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Moc krásná a dojemná kniha, která je zasazena do období války. Chvílemi mi projížděl i mráz po zádech. Ale bohužel jsem ji četla trochu déle než bych chtěla. Bombardování mi teď připomínalo válčení na Ukrajině.
Knihu jsem si vybrala tady z doporučení jiných čtenářů a jsem moc ráda. Tato kniha mě opravdu uchvátila. Knihu určitě taky doporučuji.

06.03.2022 5 z 5