lištička123 lištička123 komentáře u knih

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Skvělá knížka, moc se mi líbila. Má moc hezkou romantickou linku a je plná módy. Čte se sama. Líbily se mi obě časové roviny. Prostě stojí za přečtení.

04.10.2020 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Stejně jako předchozí knihy i tato se mi líbila. Dobře se četla i přes smutné téma. Ani mi tady nevadilo, že konec vlastně nemá žádné rozuzlení. Prostě příjemný čas s touto knihou.

28.08.2020 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Poutavě napsaný silný příběh, který ve vás ještě dlouho po přečtení zůstane. Moje první kniha od této autorky a musím říct, že skvělá.

20.08.2020 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Nebyla jsem si úplně jistá, jestli jsem cílová skupina čtenářů Smrtky, ale přesto jsem do ní šla a bylo to super čtení. Samotný příběh, svět, ve kterém se příběh odehrává,.... Knížka mě vzala od začátku a už nepustila. Těším se na čtení druhého dílu, protože si ho ujít určitě nenechám.

02.08.2020 5 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Výborná knížka, opravdu skvělý zážitek.

13.07.2020 5 z 5

I přes celkem nízké hodnocení na databázi, já hodnotím 5hvězdičkami. Mě se knížka líbila moc. Určitě si ji ještě někdy přečtu.

27.06.2020 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Knížka pro mě byla stejně jako Heřmánkové údolí skvělou oddechovkou. A velice milou.

23.06.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

To bylo super. Pro mě nejlepší knížka této autorky. Silný příběh.

18.06.2020 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Vzhledem k tomu, že jsem tuto knihu ještě nečetla, netušila jsem, na co se mám připravit. Bylo to hodně náročné čtení, co do obsahu. Tím spíš, když máte doma puberťáky. Ale nakonec jsem to dala.

16.01.2020 5 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Moje první kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Určitě mě nalákala na jeho další. Kdyby bylo možné, dala se přečíst na jeden zátah. Napínavá odzačátku do konce.

12.01.2020 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Psychotriller jak má být, ale to se u tohoto autora dá očekávat. Skvělá knížka.

06.10.2019 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Knížka se mi líbila moc, stejně jak Vyhnání..Velice zajímavé téma. Kníka, která má hezký příběh a ještě se dozvíte spoustu nových informací.

26.08.2019 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Knížka se mi líbila, četla se dobře. Konec byl opravdu nečekaný, možná trochu zvláštní (ve smyslu ne úplně uvěřitelný, i když...), ale přesto to stálo za to.

30.04.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Zajímavě a čtivě napsaná kniha. Jsem ráda, že jsem se k jejímu přečtení konečně dostala. Pravda, místy jsem musela knížku odložit, protože toho lidského utrpení bylo na mě trochu moc, ale za mě opravdu super. Kdy z nás by v dnešní době, a které z našich dětí, by něco takového snesl a vydržel?

05.04.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Knížka byla skvělá. Svižná, čtivá napínavá. Moc hezky se mě četla. Asi by se dalo říct, že za mě lepší než Hana. Teď už se těším na Hotýlek:-)

27.03.2019 5 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Brown nezklamal, super knížka od začátku do konce.

14.02.2019 5 z 5

Hory zpívají Hory zpívají Nguyen Phan Que Mai

Krásně napsaný příběh plný lidských osudů.

06.12.2023 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Výborná, čtivá knížka. Ostatně jako zatím všechno, co jsem od Colleen četla.

28.07.2023 4 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Skvělé čtení.

30.06.2023 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Za mě snad nejlepší díl série. Pecka.

08.05.2023 5 z 5