KnihomolkD KnihomolkD komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Asi jsem se zamilovala.
Absolutní bomba! Měla jsem úplně stejné pocity jak při Odvracené. Brečela jsem,naštvala se,červenala se a nebo taky usmívala.
Nejvíc mě dostal stejně poznatek autorky,nebo nahá pravda?
Rozhodně It Ends With Us se řadí do nejlepších knih tohoto roku.

11.11.2018 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Odvracená tvář lásky je tu se mnou už dva roky,za ty dva roky už byla tolikrát přečtená.
K životu mi dala docela dost,pobrečela jsem si u ní opět,dostala se do mého oblíbeného prostředí,mezi mýma oblíbenýma postavama.
Colleeen,já tě žeru!
5/5*

27.05.2019 5 z 5

Sempre – Navždy Sempre – Navždy J. M. Darhower

Upřimně,miluju autorčin styl psaní,postavy,aj i ten děj.
Škoda,že jen nevyšel další díl.
Hodnocení: 5/5

30.07.2019 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Colleen proč mi to děláš? :D
Opět další povedené dílo,Skye a Deana jsem si totálně zamilovala a hodně čtivé to bylo.Prostě typická Colleen.
Hodnocení:4,97*

01.12.2017 5 z 5

Rozhodně jsem čekala víc. Ztrácela jsem se v tom. Začala bych kritikou.
SPOILERY!
Albus se mi nelíbil. Hnusně se choval k Harrymu. Takový spratek .
Dále co se mi nelíbilo je že Hermiona je Ministryní ?
To radši na to nebudu nic říkat.

Jsou tady i + věci co se mi líbili .
Jsem si oblíbila Draca. Bylo mi hrozně líto co se stalo s Astorii.
Taky jeho syna jsem si oblíbila.
Nejvíc jsem se těšila na Trio(Hermiona,Harry a Ron) . Upřimně kde byly společně tak mě to nejvíc bavilo ze všech těch kapitol .

10.03.2017 3 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Zamilovala jsem si Agátu . Tak trochu mi připomínala Severuse Snapa. Černé havraní vlasy,podivínka atd. A Sofie mi přišla taková namyšlená .
Každopádně jsem zvědavá na další díl . :)

28.02.2017 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Tak jsem se docela bála,že to bude horší, opět jsem se zmýlila,jako vždy, lidi tohle je ještě lepší,než prvni díl. Oba dva díly miluju nejvíc. Prostě to bylo tak boží,rychle to uteklo a teď tu pláču,nad tím pěkným koncem.
Hodnocení: 1000000000000000000/5*

21.01.2020 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Páni!
Musím říct,že tohle se mi líbilo víc než Možná Jednou. Ale na mou Odvrácenou to nemá.Willa jsem si zamilovala,Layken jsem si hodně oblíbila.A ten zvrat?Ten jsem nečekala.

4,5/5*

17.05.2018 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Skleněný trůn se mi velice moc líbil . Byl to skvost . Druhý díl byl taky velice úžasný .Tolik akcí,krev atd . Mrzelo mě co se stalo s Nehemii . Měla jsem jí ráda . Byla mi sympatická .
Jsem zvědavá na další díl .

23.02.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Já mám pocit že jsem četla tu nejlepší knížku .Bude se řadit mezi ty nejlepší knížky co jsem četla.
A autorka to krásně popsala . Nevadilo mi že to psala ve třetí osobě .
Prostě nádhera .

12.02.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Uff,to byl boj.Prvních 200 stránek bylo přímo utrpení,jak se Tamlin choval jak *****,Feyre byla nesnesitelná jak v prvním díle.
Ale víc mi otevřel oči Rhysand,zamilovala jsem si ho,jako všichni.Jeho bratry jsem taky zbožňovala.
Pff,ale ten konec mě naštval.
Hodnocení: 4,5/5*(Rhysand je prostě Rhysand)

18.08.2019 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Příběh Holdera mě dostal úplně stejně,jak Sky.Kdybych to měla zhodnotit co bylo lepší,tak to bych neodpověděla,protože druhý díl je na stejné úrovni jak ten první. Holdera jsem si zamilovala ještě víc než v tom prvním.

Hodnocení:4,97*

27.05.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Četla jsem to v originále a jako v pohodě jsem tomu rozumněla.Byla tam celkem lehká angličtina.
Příběh mě dostal,nemohla jsem se odtrhnout,hlavně těch posledních 150 stránek.
Hodnocení:4/5*

26.05.2018 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jak bych popsala tuhle knihu?NÁDHEROU A ROZKOUŠNOU.
Styl psaní mi hodně sedl,líbíl se mi pohled Milese ale i Tate. Oba jsem si je zamilovala a po skončení jsem si prostě říkala:,,Vážně autorko,proč je to tak krátké?Já chci víc!"
Ale kdyby to bylo delší,tak by to nebylo ono. :D
Četla jsem to dvakrát,letos v květnu a teď o víkendu.
Hodnocení:5/5,dala bych víc. :)

20.11.2017 5 z 5

Absolutní bomba!
Určitě si od autorky něco přečtu.
Hlavní hrdinové mi byly sympatický.

07.05.2017 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Tuhle knížku mi vždycky četla babička před spaním.Nedávno jsem si to přečetla,jednoznačně tuhle knížku jsem milovala a vždycky budu.

15.04.2017 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Trvalo mi skoro 14 dní to přečíst . Na to že to mělo 400 stránek . Začátek se mi líbíl. Ale od té poloviny jsem se nemohla začíst.

14.01.2017 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

KDE MÁM DALŠÍ DÍL? Velice suprové čtení. :D

18.02.2018 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Třetí díl mě opět nezklamal.Sice,pořád si nemůžu zvyknout na to,jak autorka přejmenovala Celeanu nebo spíš teď už Aelin.
Nejvíc mě bavili kapitoly s Dorianem a s Chaolem,ti dva jsou největší zlatíčka. Taky kapitoly Manon mě hodně bavili,ale Jeřáb ne. Musím říct že Jeřába fakt nemusím. Nesedla mi jeho osobnost ale určitě bych brala na chvilku být nesmrtelnou vílou. :D

02.11.2017 4 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Velice napínavá knížka a taky velmi čtivá.Hlavní hrdinové mi byly sympatický . Jenže je tady problém.Knížka mi přišla stejná jako Rudá jako Rubín.

08.03.2017 3 z 5