-knihomolka- -knihomolka- komentáře u knih

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Pohodové nenáročné čtení, většinou tento žánr čtu jako odpočinek od hororů a fantasy:-)

31.05.2023 3 z 5

Místo, odkud není návratu: Zpověď Ujgurky, která přežila čínský lágr Místo, odkud není návratu: Zpověď Ujgurky, která přežila čínský lágr Andrea Claudia Hoffmann

K tomuhle asi není potřeba cokoli říkat. Neskutečné, že v dnešní době se tohle ještě vůbec může odehrávat..

29.05.2023 5 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Masakr. Tohle je tak skvělá kniha, že jsem se nemohla odtrhnout!

29.05.2023 5 z 5

Bez citu Bez citu Neal Shusterman

První díl byl lepší, tento mě začal bavit až ke konci, kdy se konečně začalo pořádně něco dít, ale i tak to stojí za přečtení.

29.05.2023 4 z 5

Konzultant Konzultant Bentley Little

Po přečtení knihy Společenství, která byla superbizár, jsem sáhla i po dalším autorově díle a ani v tomto případě nelituji:-)

14.04.2023 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Netřeba slov, tohle by si měl přečíst každý!

09.03.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádherný a smutný příběh uprostřed přírody v čele s opuštěnou Kyou, kterou každý opustil, zklamal a ublížil. Úžasně popsaná příroda.

02.03.2023 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Opět skvělá duchařina:-)

14.02.2023 5 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Nějak nevím, co si o tomhle díle myslet. Obálka nádherná, anotace zajímavá, začátek trochu nuda, pak se to rozjelo a po pár stranách se z toho stala slátanina, ve které jsem se i dost ztrácela, bylo těžké se soustředit na děj. Pro mě takový lehčí podprůměr.

04.02.2023 3 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Blbost o ničem. Ale každá kniha najde své čtenáře:-)

20.01.2023 1 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Skvělé pokračování prvního dílu. Ačkoliv ten první mě bavil o něco více, tenhle byl zase plný akce a zvratů. A ten konec??! Doufám, že třetí díl přijde brzy!

08.01.2023 4 z 5

Královna mrtvol Královna mrtvol Heather Herrman

Vůbec nevím, proč někdo tuhle knihu přirovnává k seriálu Wednesday, který mi přijde jako absolutní blbost a přitom tahle kniha je skvělá! Tohle by byl super námět na film nebo seriál. Líbilo se mi to ponuré prostředí, atmosféra.. konec trochu rychlý, ale proč ne:-)

26.12.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Největší srdcovka️!

15.12.2022 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Různé situace z pohledu ostatních postav bylo zajímavé zakončení série. Možná tato kniha nebyla až tak úplně důležitá, ale přesto to bylo hezké.

08.12.2022 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Ze začátku trochu nuda, ale pak se to rozjelo. Ten konec mě dojal:)

04.12.2022 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Tento díl mi přišel trochu slabší, hlavní postava mi nebyla moc sympatická. Přechozí díly byly určitě lepší:-)

30.11.2022 3 z 5

První První Kiera Cass

Tenhle díl byl mnohem zajímavější, než druhý a opět dávám plný počet, nemám slov, tohle je skvělá série!

10.11.2022 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

První díl byl lepší, ale nebylo to tak zlé, abych to nedočetla.

09.11.2022 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Naprosto skvělá kniha!!! Ten námět? Bomba! Já od toho čekala nějakou přeslazenou hloupou romanťárnu a strašně dlouho jsem to odkládala. Přitom je to tak super téma napsané čtivě a chytlavě. Ještě, že to má tolik dílů:D

08.11.2022 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Tohle bylo super. Napjatá atmosféra, divný prarodiče a dva sourozenci, kteří se snaží přijít na to, o co tu jde. Přečteno za dvě hodiny, mohlo to být klidně delší!

06.11.2022 5 z 5