klarence klarence komentáře u knih

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Opět jsem se dobře bavila. Musím uznat, že si to Marie zavařila jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Těším se na další díl

06.12.2021 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Tato kniha byla pro mne odměnou, omylem jsem přečetla následující díl a nemohla se dočkat , až si přečtu tento. Nemohla jsem se odtrhnout. velmi čtivé, seznamujeme s historií Josii a to jsem si nemohla nechat ujít.. za mne pecka.

26.09.2022 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

opět mne kniha bavila, pobavila mě paštika a celkově mi kniha zpestřila dovolenou

06.08.2023 4 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Tak zase za mne čtivé , krátké kapitoly. mělo to spád a jen mi mrzelo, že jsem zřejmě přeskočila díl. oblíbila jsem si Josii a je fajn se dozvědět i něco více o ostatních postavách.
Každopádně jsem tuto knihu téměř zhltla :-))

18.09.2022 4 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Za mne naprostá spokojenost. Dobře se mi kniha četla. Konec jsem teda úplně neodhadla.

14.07.2022 5 z 5

Debutantka Debutantka Jan Gardner

Za mne velmi milé oddechové čtení s lehkým humorem. Místy možná ne úplně uvěřitelné.
Nejvíc se mi líbila spolupráce Emily s komorníkem .. určitě pak půjdu do další.

02.12.2021 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Moc jsem se těšila na vydání nové knihy této autorky, ale tentokrát jsem měla problém se prokousat začátkem a pak mi přišlo moc rychlé rozuzlení. Takže jsem krapet zklamaná.

29.09.2015 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Opět velmi čtivé.. prolínání vyprávění jinou osobou tomu dalo trochu jiný rozměr.
Za mne spokojenost a už se chystám na další :-)

15.01.2024 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

příjemná milá oddechovka na dovolenou

03.07.2023 4 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Opět jsem se bavila, přiznám, že první díl byl ale nejlepší. mrzí mne, že je konec

12.04.2023 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Přišlo mi to trochu překombinované, moc náhod. ale četla se mi dobře a hrdinku jsem si docela i přes sebelítost jsem si oblíbila. určitě půjdu do dalšího dílu.

08.03.2022 4 z 5

na odreagování je to super, pár úžasných hlášek, které mne pobavily , jen mne mrzelo, že se tentokrát moc neprojevoval pan tatík

09.09.2021 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Super oddechovka na dovolenou. Zase mne pobavila.

03.08.2021 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

příjemná detektivka plná zvratů, která se velmi dobře čte

31.12.2020 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

za mne asi nejslabší, neoblíbila jsem si snad nikoho,Měla jsem občas zmatek o kom se píše.. Nepřišlo mi to dotažené a konec tak nějak ustřelený. Ale mám ráda tuto autorku a určitě mne to neodradí k dalším příběhům.

08.07.2023 3 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Tak tentokrát mírné zklamání, cosi mi tam chybělo. Sice zasazené do aktuální doby , ale tak nějak mi to tam trochu vadil covid i extrémní politika.. ale jinak celkově se to četlo dobře.

16.02.2023 3 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Za mne super, sice jsem něco tušila, ale kniha mne bavila

14.04.2022 4 z 5

Mrtvá v Temži Mrtvá v Temži Matthew J. Costello

nic moc náročného, na nedělní odpoledne , kdy nemusíte přemýšlet.
ale určitě si u dalšího dílu ráda odpočinu :-)

25.01.2022 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

za mne ..kniha se mi celkově dobře četla...postupně nabírala ryhlost..co jediné bych asi vytkla..moc náhod, které se mi v určitou dobu nezdáli....ale -půjdu do dalšího dílu..hlavní postavu jsem si oblíbila, i když s ní asi ůplně nesouhlasím s úrčitým postupe,--ale JO, bavila mne..

28.10.2021 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Kniha se opět velmi dobře četla, ale musím přiznat, že v jednu chvíli jsem začala mít podezření , ale přeci jen mi konec překvapil.

07.01.2021 5 z 5