kittlerka kittlerka komentáře u knih

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Bohužel za mě o dost slabší díl než ten předchozí, ke konci už se mi ani nechtělo číst.

20.05.2022 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Myslím, že v rámci žánru kniha splnila očekávání. Sexu je tam dostatek, takže za mě super odpočinková kniha:)

19.01.2022 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Knihu jsem nečetla jako druhou v pořadí, ale téměř všechny ostatní díly jsem četla před tímto.

Mrzí mě, že Carterovo knihy z této série jsou "na jedno brdo", jsou už pro mě docela předvídatelné. Líbí se mi brutalita, ale někdy to už bylo možná moc. Co bych ještě vytkla je, že se vůbec nevyvíjí postavy, knihy jsou čistě samotné případy a hotovo.

26.09.2021 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Pro mě tedy velké zklamání. Po celou dobu jsem se do knihy vůbec nezačetla, autor ve mně nevyvolal žádný pocit napětí. Velmi špatně popisuje různé situace a pořád vtipkuje tam, kde by neměl, tím ubíral příběhu na váze. Postavy nijak výrazné, ničím mě nezaujaly. Dočetla jsem jen proto, že neumím nechat knihy rozečtené.

04.07.2018 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Děj mě úplně pohltil, napínavé až do konce, a ty morbidní vraždy.. dlouho už jsem tak dobrou detektivku nečetla.

07.03.2018

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Za mě opravdu skvělé čtení, asi nejvíc se mi líbilo prostředí do kterého byl děj zasazen. Kniha je velmi čtivá, téměř jsem se neodtrhla:)

Prolínání současnosti a minulosti mě vždycky baví, ikdyž musím přiznat, že Fionino vyprávění bylo o dost napínavější a čtivější, že bych klidně mohla mít samostatnou knihu, která by se týkala pouze příběhu z minulosti.

03.05.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Neuvěřitelně silný příběh a dokonale napsaná kniha.
Když Minka vypráví, čtete se zatajeným dechem..

07.03.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Poprvé jsem sérii četla tak před 10ti lety, po dočetení Prokletého dítěte jsem se rozhodla celou kolekci přečíst znova. Je naprosto fantastické když si film rozšíříte o tolik detailů a tolik situací navíc. Miluju svět Harryho Pottera, a knížky jsou prostě úchvatné :)

19.10.2016

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Poslechnuto jako audiokniha, která byla přečtena opravdu skvěle. Kniha mě bavila hned od začátku, udržovala mě stále napjatou. Ke konci jsem už tušila, jak to dopadne:)

09.05.2024 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tuhle sérii s Hunterem mám ráda, čtu postupně, ale kniha už ve mně nevyvolala napětí jako ty předchozí, škoda, že se postavy už po tolikátém dílu nijak nevyvíjí..

26.09.2020 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Taková opravdu oddychovka. Děj neměl žádný velký zvrat, hlavní zápletka se dala dost předpovídat, ale autorka píše čtivě a tenhle příběh se mi vlastně i líbil:)

20.07.2019 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tohle byla zatím nejlepší kniha od Cartera, hltám každé jeho dílo, tohle byla pecka.

06.12.2018 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Carterovky čtu popořadě, vždy čekám, že už to nebude tak dobrý jako předtím a zase nic. Opět - Carter umí vytvořit atmosféru, napnout. Nejvíc smutné na tom je, že tento scénář je až hrozivě reálný.

26.09.2018 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Musím říct, že knihy tohoto žánru běžně nečtu, proto mi také doma ležela asi rok.

Ale jsem strašně ráda, že jsem si ji přečetla. Byl to neuvěřitelně silný příběh, nádherně napsaný. Bylo to nádherně dojemné. Za mě naprosto úžasná knížka.

06.10.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha je médii hodně vychvalována, a já jsem ráda, že jsem se tomuto vyhla, tudíž jsem nemohla být nijak zklamaná, naopak kniha mě velmi mile překvapila! Četla se úžasně, nikde jsem se neztrácela. Líbilo se mi celkové rozvržení knihy - přesné časové údaje, kapitoly hlavních hrdinek.. Příběh samotný byl do první půlky trochu volnější, ale od druhé poloviny jsem se nemohla odtrhnout. Těším se na další dílo této autorky:)

27.09.2016 4 z 5

Jedlová samota Jedlová samota Andrea Maria Schenkel

Poslechnuto jako audiokniha a doporučuji všem! Poslech byl vážně skvělý! Jinak příběh zajímavý, smutný a místy až děsivý.

25.03.2024 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Poslechnuto jako audiokniha. Mezi jednotlivými díly si musím dávat větší pauzy, jinak jsou pro mě dost podobné. To nemění nic na tom, že Carter umí psát napínavý a brutální detektivky. Jen škoda, že postavy se stále nijak nevyvíjí.

23.03.2024 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Maličko mi vadilo, že titulek na hlavní straně knihy prozrazuje až moc, ALE ten konec mě zase dostal. Myslela jsem, že po Zlobě už nemůže vymyslet nic tak dobrýho, ale spletla jsem se. Bomba!

14.03.2019 5 z 5

Jurský park Jurský park Michael Crichton

Kniha je 28 let stará, a pořád je svět Jurského parku naprosto fascinující.

Děj je v knize oproti filmu za prvé jiný, za druhé mnohem více detailnější, vědečtější - zde musím ocenit, že autor píše o vědě i pro nevědce. Nejvíce jsem byla pohlcena pasážemi o raptorech. Dále musím vyzdvihnout charakter Johna Hammonda, tato postava mě štvala po celou dobu čtení..

15.08.2018 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Další skvělá detektivka v pořadí. Tentokrát se mi zápletka opravdu líbila, musím přiznat, že jsem měla vždy nutkání nahlédnout na konec kapitol jak to bylo napínavé:)

30.06.2018 5 z 5