Katt15 Katt15 komentáře u knih

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Nádherné, příběh se líbil i mé dceři a kniha putovala po celé rodině

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Úžasná kniha, jedním slovem úžasná. Hltala jsem každé slovo a musím říct, že pocity se ve mě jenom mlely. Určitě si koupím další knihu od této autorky!

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

četla jsem už před nějakou dobou,ale tato kniha ve mě hodně zanechala a stále si děj pamatuji. kniha je naprosto úžasná a pro mě nejsilnější kniha tohoto žánru, jakou jsem četla. určitě doporučuji každému přečíst

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Manžel si právě dodělává dálkově maturitu a protože čtení ho prostě nebere, sáhli jsme společně po klasice a já předčítala,aby měl aspoň trochu pojem :D pro mě klasika, sbírka, která do povinné četby vyloženě patří!

19.02.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Přesně můj žánr, moje oddychovka, můj únik z reality. Moc krásné počtení!

Broučci Broučci Jan Karafiát

úžasná nostalgie, četla jsem ji dětem před spaním a vrátila se tak do svého dětství

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Strašně špatně se to četlo. Styl psaní mi nevadil,ostatně pojala jsem knihu jako zpověď. Bože ale člověk nechce ani pomyslet,že se ve světě toto opravdu děje. Vsichni to víme, ale nějak podvědomě se to snažíme ignorovat. Ne nadarmo se říká, že nejvíc znásilnění se odehraje v rodině. Ne na disco,nebo v parku,ale doma,kde má dítě být v bezpečí. Pro rodiče milující svoje děti je tohle naprosto nepochopitelne. Kniha za přečtení stojí,někomu třeba i otevře oči a donutí se víc dívat. Smekám před autorkou. Toto napsat nebylo jednoduché.

05.03.2020 5 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Krásné a romantické!začala jsem číst u večerního čaje a dočetla v jednu ráno. Už se těším na další knihu ze serie, kterou ale otevřu až zítra,nebo se do postele ani nedostanu.

26.01.2020 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Za mě úžasná kniha. Jako máma vím, ze bych stála za svým dítětem a taková věc vážně otřese i nejsilnějším přátelstvím. Určitě doporučuji

16.01.2020 5 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

četlo se samo, taková oddychovka

18.01.2023 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

krásné

18.01.2023 5 z 5

Sophiina voľba Sophiina voľba William Styron

četla jsem v češtině a několikrát. vracím se k ní často

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

tohle je téma, které nerada čtu, ovšem díky výzvě jsem ji do svého výběru zařadila. určitě výběru nelituji, každý tam najde něco. Pořád jsem přesvědčená, že po tomto tématu dál sahat nebudu, ne proto že by se to špatně četlo,ale prostě mi to nedělá dobře, právě proto, že se jedná o skutečnou událost. raději fantazíruji. Kniha se četla velice pěkně.

19.02.2020 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

za mě perfektní kniha. líbila se mi od první stránky! zaujalo mě střídání minulosti a přítomnosti. Dějová linka moc napínavá, skvěle napsané, propracované do detailu. určitě doporučuji k přečtení a od autorky zkusím ještě nějakou knihu.

02.02.2020 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

když jsem četla první díl Her o trůny, měla jsem pocit, že až na pár vyjímek čtu scénář seriálu, ale pomohla mi pochopit jisté rodinné linie. ačkoliv na fantasy moc nejsem, díky seriálu jsem se rozhodla si pořídit všechny díly knihy a nezklamaly ani omylem. boží!

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

druhý díl byl pro mě stejně krásný jako první. Líbila se mi rodinná zápletka a moc se těším, co nás čeká ve třetím díle.

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

četlo se samo, taková oddychovka

18.01.2023 5 z 5

Černá vdova Černá vdova Markéta Harasimová

já musím bohužel říct, že jsem se v této knize celkem viděla. Velice silný příběh, který rozdmýchá emoce. úžasná kniha

Šelma Šelma Andrew Mayne

Za mě prostě ne. Vzhledem k hodnoceni jsem cekala wau knihu. Me neohromila,spatne se mi cetla. Urcite ji nenecham ve sve knihovne. Nerikam,ze to byl uplny propadak,ale muj salek kavy to nebyl.

21.02.2020 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi strasne moc libila, i kdyz závěr byl takový...pro mě jednoduchý. Určitě bych knihu doporučila.

25.01.2020 4 z 5