Tati, prosím ne!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jednoho nedělního rána si osmiletá Barbara uklízí pokojíček a má radost, když jí přijde na pomoc tatínek. Vzápětí se stane něco děsivého - a Barbařin život se nadobro změní. U matky hledat pomoc nemůže, ta má ze sadistického otce strach. Jak dlouho ale dokáže zneužívání snášet? Týdny, měsíce, roky...?

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42832/tati-prosim-ne-ovO-42832.jpg 4.4158
Žánr
Literatura světová, Biografie a memoáry
Vydáno, Alpress
Orig. název

Daddy, Please Don't, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (62)

Kniha Tati, prosím ne!

Přidat komentář
Aranel15
24. ledna

Velmi silná kniha, kterou jsem místy musela odkládat, protože jsem nemohla číst dál. Autorka v knize nemluví pouze o znásilnění, ale popisuje komplexně zlou povahu svého otce, který se neštítí ničeho...

BuchtaMaková
07. ledna

Jsem z toho trochu rozpačitá. Příběh je samozřejmě hodně silný, ale to u knížky (dobré knížky) jaksi nestačí... Styl psaní mi přišel dost nevyzrálý, až bych řekla k této tématice nevhodný... Téma sice zajímavé ale dost špatně zpracované.

kakaba4818
03. ledna

Knihu jsem přečetla rychle a příběh mě velice zasáhl. Po celou dobu mě rozčiloval ignorantní postoj Barbařiny rodiny, okolí, ale bohužel i lékařů, kteří stanovili všelijaké diagnozy a předepsali hromady léků!...ale základní informace o stavu dívky pominuli a podcenili, nedokázali je tedy spojit s příznaky zdravotních problémů! (není narážka na lékaře, pouze konstatuji danou situaci v příběhu!!!).
Trest pro otce?...směšné...pár let ve vězení a může vesele dál ničit životy všech okolo!

Ywonek
26.11.2019

Desivy. Jak toto muze nekdo udelat malemu diteti a spoustu let mu to prochazet......

LaCoccinelle
07.10.2019

Skutečný příběh o tom, jak jeden člověk dokáže zničit život tolika lidí... Smutná kniha.

kykiryki28
15.06.2019

Tak tahle kniha mě opravdu hodně zasáhla. Bylo to zároveň příšerné, ale velmi dobře napsané. Od této chvíle budu jen vděčná, jak skvělý mám život, milující rodiče a přátele, o které se mohu opřít.

Pokud se rozhodnete knihu přečíst, rozhodně vám otevře oči...

Ethys
09.05.2019

Pěkně napsané, jen to není typ knihy, který běžně čtu.

Mruskulka
11.07.2018

Jelikož tohle nebyla moje první knížka na toto téma, musím dát pouze 3 hvězdičky. Kniha není moc dobře napsána a nedokázala jsem se do ní vcítit. Přijde mi, že to nenapsala dospělá osoba. Je to opravdu silné, když tak malou holčičku zneužívá vlastní otec. Je jisté, že tam mnoho věcí opomněla, protože mozek chce zapomenou a chování matky mohlo být taky jiné, ale...mám opravdu hodně otázek, které by mne zajímaly.

1