Trochu jiná slečna Bridgertonová

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poppy Bridgertonová je energická mladá dáma s jasnými názory a s dobrodružnou povahou. Z pohledu společnosti má věk na vdávání, a tak by si co nevidět měla najít nápadníka. Jenomže Poppy se rozhodne, že její nastávající musí mít stejné zájmy a podobně dobrodružnou povahu jako ona. Zdálo by se, že na tom není zas tak nic divného. Problém však je, že žádný z jejích londýnských nápadníků tyto požadavky nesplňuje. Při návštěvě svých známých v Dorsetu objeví Poppy při průzkumu pobřeží skrytou pašeráckou jeskyni. Její radostné vzrušení se však velice rychle změní ve zděšení, protože narazí i na pašeráky, kteří ji bez okolků zajmou. Svázanou a s roubíkem ji zanechají přímo v kapitánově kajutě. Jaké je poté překvapení kapitána Andrewa Jamese Rokesbyho, když najde Poppy ve své kajutě. Kapitán tajně přepravuje pro britskou vládu citlivé dokumenty a právě ho čeká nebezpečná plavba do Portugalska, když se u něj neplánovaně vyskytne úplně cizí žena. Co s ní? Nedá se nic dělat, Poppy musí s nimi. Během cesty po moři se mezi Andrewem a Poppy odehrává válka slov, která však postupně přechází v něco víc. Poppy však netuší, že Andrew má tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429952/big_trochu-jina-slecna-bridgertonova-8V2-429952.jpg 4.1143
Série:

Rokesby 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Other Miss Bridgerton, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (27)

Kniha Trochu jiná slečna Bridgertonová

avalonek
15.12.2021

Láska,dobrodružství,vtip,vzájemná přitažlivost tohle vše tato kniha má a já si to užila a Bridgertonovi a Rokesbyovi jsou dohromady prostě úžasný.

Aranel15
10.12.2021

Od knihy jsem čekala víc a moc mě nebavila. Dialogy byly někdy tak nezajímavé až se mi myšlenky zatoulaly někam jinam. Dokonce i u toho únosu jsem čekala, že Andrewa zachrání sama Poppy a nic


narisa
10.11.2021

Další díl hochů Rokesbyových se mi moc líbil. Je to takové milé romantické čtení. Je pravda, že od Andrewa jsem čekala něco jiného, ale on i Poppy byli prostě skvělí. Bylo mi líto Poppina bratra. Dvě třetiny knihy se mi krásně četly, po zvratu v Portugalsku mi to přišlo trochu natahované, ale i tak skvělé. Hodnotím 4,5*.

pogmanka
10.05.2021

Knížka se mi líbila, ale v porovnání s jinými knihami této autorky nebyla tak skvělá. Příběh jsem si však užila Poppy byla správně ukecaná a kapitán byl dokonalý gentleman. Příběh se četl pěkně. Bylo to takové nenáročné čtení, které jsem zhltla za jediný den.

Maruš.D
15.03.2021

Tak já jsem někde mezi první a druhou knihou. Zdálo se mi to lepší než příběh Edwarda, ale ne tak dobrý jako příběh George.
Andrew byl, jak je u Rokesbyů zvykem, gentleman. Poppy byla zvláštní. Taková nevýrazná a přesto upovídaná a zvědavá. Občas konverzace mezi nimi mi nedávala smysl a říkala jsem si, nad čím autorka uvažovala při psaní. Příběh na lodi se mi líbil, i když mohl být trochu záživnější. V Portugalsku to bylo zvláštní a konec sladký. Pěkné a nenáročné čtení.

munka
12.03.2021

Kniha má nenadchla, ale ani nesklamala. Taký stred. Bridgertonovcov mám rada, takže si určite prečítam aj ďalšie knihy.

Lee7
18.02.2021

Skvělé špičkování, ostrovtip - moc jsem se bavila a líbil se mi jejich příběh. Doufám, že spisovatelka vymýšlí další, protože Bridgertonovi se nezapřou nikde :)

PerlaZP
24.12.2020

Zatím, asi nejlepší díl z celé této série - Mám raději moře, než-li válku...
Příběh byl zábavný i romantický, takže jsem vážně byla celkem spokojená...
Knížku jsem přečetla celkem rychle a už teď se těším na další díl - Doufám, že bude brzy...
Knížce dávám čtyři hvězdičky...

1