katkavasik2908 katkavasik2908 komentáře u knih

Siréna Siréna Kiera Cass

Kiera Cass rozhodně umí psát, ale Siréna byla její nejhorší kniha, kterou jsem od ní četla. Začátek byl docela zajímavý, ale pak už jsem některé části přeskakovala. Hlavní hrdinka pořád jen fňukala a ty její ztrápené myšlenky se tam pořád jen opakovali. Konec mě nakonec, ale docela překvapil. Proto jsem nakonec dala knížce dvě hvězdičky místo jedné.

21.05.2017 2 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Oproti prvnímu a druhému dílu, byl třetí díl nejlepší. S. J. Mass si našla místo v mém srdíčku a ode dneška se řadí mezi mé nejoblíbenější autory. V knize nenajdete část kdy jste se nudili. Opravdu děj plyne rychle a zvraty jsou dechberoucí. Celou dobu jsem nevěděla, jak se děj bude odehrávat, co se vlastně stane, co nového autorka vymyslí, ale vymyslela to výborně. Všechno dává smysl a jste tímto fantasy světem pohlceni. Občas jsem i zapomínala na čas a vžila jsem se do postav. Opravdu krása! Doporučuji brát serii Skleněný trůn všemi deseti! :D

17.05.2017 5 z 5

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Příběh neskutečný a napínavý. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Musela to autorka na konci rozdělit? :D Teď budu celou dobu čekání na další díl velice nedočkavá! :D Ano je to tedy pohádka, ale co?! Mě se to ohromně líbilo.

11.05.2017 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Příběh mě neskutečně bavil, ale konec jsem už odhadla dopředu. Na začátku jsem si dlouho zvykala na ten styl psaní, na to jak mám vlastně dokumenty číst. Ale byla to bomba! Rozhodně doporučuji přečíst! Kady rozhodně nejlepší hrdinka a trošku mi přirostl k srdci i SPIRO.

07.05.2017 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Už chápu co na tom všichni mají :D Opravdu skvělí příběh jsem ráda, že jsem si Harryho konečně přečetla :)

03.05.2017 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Dobrá volba do maturitní četby. I když byla knížka docela tenká, tak mě skoro každý den stačilo přečíst jen jednu kapitolu a už jsem byla zničená. Nevím proč. Ale i tak byla kniha hodně zajímavá a nutilo mě to číst dál :)

11.04.2017 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Styl jakým je to napsané je opravdu super. Skvěle se to čte a příběh je napínavý, ale občas se mi zdálo, že to autorka až moc natahovala a u konce už jsem věděla kdo a co. Konec byl tedy pro mě jen potvrzení, že jsem se nemýlila, proto dávám knížce o hvězdičku méně :)

31.03.2017 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha byla na mě asi až moc dlouhá a děj jsem si občas vůbec neužívala a konec pro mě nebyl ani moc zajímavý. I tak kniha byla skvělá a to hlavně díky tomu, jak autor krásně popisuje prostředí, postavy a ten vlastně život. Krásné poukázání na současný svět, který si neuvědomuje, jak strašné to bylo za války.

22.03.2017 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Napínavé a nápadité. Je to úplně něco nového a zajímavého. Ten svět, který autorka vytvořila mě pohltil. Takže rozhodně doporučuji! :)

27.01.2017 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Tento autor je opravdu výjimečný. Knížku jsem četla s nadšením a nedočkavostí. Musím říct, že mě tato kniha málem rozplakala :)

17.01.2017 4 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Kniha nebyla špatná, ale bohužel všechna akce a zábava přišla až s posledními 50 stránkami. Ale dám této sérii ještě šanci, třeba druhý díl bude lepší a u Nika a Kate se to víc rozjede.

10.01.2017 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Docela dobrý díl, ale předchozí byl lepší. Rozhodně v sérii budu pokračovat, ale toto byl zatím nejslabší díl ze série. Děj se pomalu rozjížděl a v některých částech mě příběh strašně nudil.

09.10.2016 3 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Kniha byla občas zajímavá. Bohužel tam bylo více nudných momentů než těch zábavných. Děj plynul pomalu. Možná si přečtu další díly, ale budu se dlouho přemlouvat. Snad bude další díl zajímavější.

10.09.2016 3 z 5

Ségry Ségry Raina Telgemeier

Velice zábavný komiks. Hodně jsem se u něj nasmálaa a zavzpomínala na hádky, ale také na krásné chvíle s mojí sestrou. :)

25.08.2016 5 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Kniha byla v jedné části hodně podobná knize Hunger games, tím pádem občas ztrácela pocit překvapení. Postavy mě moc nepřirostli k srdci, ale to časem určitě přijde. Jinak si myslím, že je kniha zajímavá. Už se těším na další díl.

16.08.2016 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Je to už dlouho, co kniha vyšla, ale já jsem se k ní dostala až teď. Strašně se mi líbila. Ten příběh Belly a Edwarda je neuvěřitelný. Celá kniha je velmi čtivá. Líbí se mi, jak autorka píše a rozhodně je kniha mnohem lepší než film.

09.08.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tento druhý díl Selekce byl mnohem lepší než předchozí. Bylo tam více akce a překvapení. Ze začátku jsem Americu nenáviděla, nelíbilo se mi jak se rozhoduje. Ale pak jsem nenáviděla Maxona. Ale pak jsem je začala zase milovat. Tím chci říct, že ve mě ta kniha vyvolávala tolik emocí. A to si právě myslím, že by kniha dělat měla. Proto tuhle sérii miluji :)

26.07.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Opravdu výjimečná kniha. Doporučuji všem čtenářům. Příběh je opravdu velmi promyšlený a hlavní hrdinka je mi sympatická už od začátku. Rozhodně budu pokračovat v této sérii, která má určitě, ještě hodně co nabídnout.

22.07.2016 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha je krásně čtivá a autorka mě nenechala ani nadechnout. Opravdu krásný příběh Abby a Travise. V půlce knihy jsem se bála zda autorka bude mít o čem psát dál, ale děj se opravdu nezastavil a byl stále zajímavý.

21.06.2016 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Strašně se mi líbí téma knihy. Občas hlavní hrdinku v některých rozhodnutích nechápu, ale to je asi moje chyba. Jsem, ale stoprocentně rozhodnutá sérii dočíst až do konce.

29.05.2016 4 z 5