Katka_Malfoy Katka_Malfoy komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) Proč jsem dala odpad. To je jednoduché, všichni na tik toku říkají jak je to úžasná kniha. Není! Je dobré si to přečíst, abyste předešli domácímu násilí, ale to je tak všechno. Jednou v životě stačí.

Je to jen jednoduchá young adult kniha o holce, která zbožňuje Elllen (viděli jste její pořady poslední dobou? Je dost hnusná na své hosty). Atlas by měl být hlavní postava, ale není. Místo toho pořád násilník. Je Lily tak blbá? A ještě tak špatně pojmenována hlavní hrdinka. Ta autorka se opravdu snažila.

Wow, květinářství.

A jako perlička na závěr. TĚHOTENSTVÍ! Je to snad Wattpad příběh? Zní mi to tak. Jo a geniální jméno pro dítě, opravdu.

A proto si to zaslouží oslovení odpad.

12.09.2022 odpad!

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Dokonalé, úžasné... Jen ten konec bych udělala trochu víc zajímavější.

12.12.2021 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Pokud přemýšlíte zda to přečíst, tak to udělejte. Pokud jste na dovolené, přečtete to za jeden den. Věřte mi. Čte se to lehce, rychle, stránky vám budou mizet. Možná vám upadne slzička. Možná zapomenete na realitu a budete věřit, že Evelyn Hugo existovala. Já to tak měla.

23.07.2023 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Uuu... Začátek jsem úplně hltala. Příběh Popelky! Ale konec... To prostředí, kde se odehrála poslední "zápletka" se mi nelíbilo... Ale skončilo to dobře!

Jen si myslím, že jako seriál to určitě pozmění, aby to bylo lepší. Nebudu jim v tom bránit. A bylo by dobré, kdyby v třetí sérii byl maškarní bál a čtvrtá série by patřila jen Benedictovi.

03.08.2022 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Rozhodně lepší a zajímavější než série Z krve a popela. Moc doporučuji!

14.09.2023 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Nečekala jsem moc a díky tomu jsem nebyla zklamaná! Bylo to dost jednoduché, takže rychlé na pochopení a rychlé čtení. Ti co vám řeknou, že je to jen o sexu lžou, protože jsem ho hledala už na začátku a dočkala jsem se až na 390 straně. Ale konec jsem nečekala.

26.08.2022 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Spousta kamarádů mi řeklo ať si to přečtu. Hledala jsem romantickou linku, na konci jsem se dočkala. Jen příběhy mi přišli sem tam nudné. Ale ušlo to. Po přečtení zkusím seriál, hru spíš ne.

28.07.2022 4 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Moje nejoblíbenější četba k maturitě. Když půjdete do divadla, tak to bude ještě lepší.

08.02.2022 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Úžasné! Tohle si musíte přečíst!

27.08.2023 5 z 5

Achilleova píseň Achilleova píseň Madeline Miller

To bylo to nejkrásnější co jsem četla... Kdo má srdce, tak si na konci pobrečí.

08.08.2022 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Za mě nejlepší kniha z celé série! (Zatím, ještě jsem nečetla poslední dva)

Má to jediný důvod... Michael je nejlépe napsaný muž ze všech knih. Ani Anthony na něj nemá.

06.08.2022 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Těším se na seriál! Každopádně se mi tolik Colin nelíbil

04.08.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Já jsem asi naprosto nevnímavý člověk, ale až na 400 stránce mi začalo docházet Julianovo tajemství. A opravdu jsem ho nečekala! Úplně skvělá kniha, nejraději bych ji všem podstrčila.

09.02.2024 5 z 5

Tlukot tisíců srdcí Tlukot tisíců srdcí Kiera Cass

Krásná kniha, kde máte enemies to lovers. A hezky pomalu, takže si užíváte to, jak se nenávidí a bojují spolu. Délka knihy odpovídá, jelikož to není série a to byla pro autorku výzva.
Co si budeme, pohled Anniky jsem měla nejraději, přestože její kapitoly, jako skoro všechny, byly krátké. Na rozdíl od Lennoxe. Jeho byly delší.
Je to předvídatelné až na jednu věc, u které jsem byla skutečně překvapená.
Líbilo se mi, jak se autorka nebojí zabíjení postav. Bylo to takové oživení.
Ale nesmíte zapomínat, že je to pro young adult, takže nesmíte čekat až tak moc. Rozhodně je to lepší než série Zaslíbená a dle mého názoru je to stejně dobré jako Selekce.
Doporučuji!

11.08.2023 5 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Za mě jenom 3/5. Nebylo to nudné téma, to vůbec. Jen to mělo až moc dějů a vlastně to ani nijak neskončilo. Nutila jsem se k dalším kapitolám.

11.08.2022 3 z 5

Legenda Legenda Stephanie Garber

Petice na třetí díl Caravalu zde:

19.04.2022 5 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Po dvou týdnech konec! Připadalo mi to jako krásný dlouhý seriál, který nesmím zkouknout najednou. A proto si knihu přečtu ještě jednou... Nebo taky proto, abych se lépe orientovala v ději. Není to jen o dracích, je toho mnohem víc. Je dost těžké popsat všechno, co se dělo. Moje oblíbená postava je Tané a až pak Ead.

Nicméně doporučuji!

10.03.2022 5 z 5

Zrazená Zrazená Kiera Cass

(SPOILER) Nebylo to úplně nejlepší. Nevím kde všude berete pět hvězdiček, ale souhlasím, že je to lepší než první díl. Chápala jsem, že se autorka chce zbavit Jamesona, a tak ho tak zvláštním, nelogickým způsobem zabila. Ale, Etana "pro mě Ethan propan butan" jsem si oblíbila a dává mi smysl konec, který se mohl zkrátit na jednu kapitolu, kde si jen řeknou, jak to udělají.

Trvám na tom, že by to mohla být jen jedna kniha. Knihu si půjčte, nekupujte.

08.01.2022 2 z 5

Podzim, na který nezapomenu Podzim, na který nezapomenu Robin Constantine

Ne ne ne, hrůza. Už mi není třináct abych tohle snesla. Grayson je nesympatický, nepříjemný člověk. Takový kluk by neměl být žádné holce sympatický. Pokud se vám líbí, tak máte opravdu malé nároky, spíše žádné a nevážíte si sama sebe.

17.11.2021 1 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Já jsem spokojená. Šest vran mě moc nenatchlo, ale tato duologie byla úžasná! Miluju celý tento svět a jelikož to skončilo jak to skončilo, tak bude určitě ještě jedna série! Dejte tomu šanci.

15.11.2021 5 z 5