Zrazená

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hollis po smrti milovaného Silase uprchla do království Isolte a teď se snaží přizpůsobit novému životu. Jediné, co ji drží nad vodou, je láska rodiny Eastoffových, ačkoli nepříjemnému bratranci Etanovi se příliš nezamlouvá. Královstvím se navíc šíří neklid – zdá se, že Eastoffové by mohli svrhnout tyranského krále, ale bez pomoci Hollis se neobejdou. Dokáže však dívka, která přišla o všechno, zapomenout na zlomené srdce a nezištně pomáhat ostatním?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473875/big_zrazena-n7h-473875.jpg 3.6134
Série:

Zaslíbená 2.


Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

The Betrayed, 2021


více info...
Nahrávám...

Komentáře (39)

Kniha Zrazená

Dyna08
08.10.2022

Na Selekci sice nemá snad nic, ale i tak je to úžasná série. Bavili mě části s Etanem. Hollis přišla o spoustu věcí a i tak je plná odhodlání.

PajusenkaB
04.10.2022

Z Hollis se stala najednou milující a velmi ublížená hrdinka. Kniha se mi četla poměrně špatně, jak to dopadne s postavami je navíc velmi okaté. Budu se opakovat - autorka se zoufale snaží vytvořit novou Selekci.


kajusjoch
09.09.2022

Krásná kniha, trochu více naivní, než jsem čekala, ale nakonec to nebylo vůbec špatné. Na Selekci to ovšem nemá :)

Sixtinka144
01.09.2022

No, po prvním díle jsem se bála do dalšího pustit, ale už jsem ho měla doma, tak jsem se odhodlala. Hned na začátek musím uznat, že je to mnohem lepší, než první díl. Opět se to čte dobře, i když nějaké scény jsou poněkud zmatené a uspěchané. Přesto jsem si čtení dokonce užívala, hlavní hrdinka mi byla sympatičtější než v prvním díle, vedlejší postavy byli také fajn. Ale opět se stalo to stejné, jako u minulé knihy. Posledních 50 stran před koncem se všechno zase pokazilo, a autorka nám zde servíruje jednu nepravděpodobnou náhodu za druhou. Až jsem se u těch úryvků musela smát, absolutně nechápu, co to autorku napadlo. Příjde mi, že se snažila napsat bombastický příběh plný zvratů, co všechny posadí na zadek, ale příšerně všechno překombinovala, takže jsem si ve finále spíš řekla, co to bylo za špatný konec, než abych si řekla, wau, to byla pecka. Nicméně čtivost se tomu ubrat nedá, a až na podledních padesát stran, které bych vytrhla a spálila, to nebylo tak špatné, jako předešlí díl.

andrejci
14.07.2022

Nooooo - jisté zlepšení oproti prvnímu dílu tam je. Hlavní hrdniku už nechci ničím umlátit na kžadé druhé stránce. Ale tentokrát pokulhával děj.
1. Všechno se odehrálo strašně rychle. Přijede - skoro hned odjíždí a během 14 dní se změní běh celé země. To je jako kdyby to napsala já. Trošku víc zápletek bych tam uvítala.
2. Ztratí manžela - truchlí po něm a skoro hned se zamiluje do jiného. To mi přišlo trošku moc. Žádná pořádná romantika mezi nimi ani nebyla. Tady mi to přišlo jaká slabá náhražka.
3. Ten konec? Mě se prostě nelíbil. Od autorky co vymyslela Selekci jsem čekala asi něco lepšího. Byl tam jistý moment překvapení. ale toť vše. Jinak mi to všechno přišlo jako strašné klišé. Jako kdyby autorka nevěděla jak sama to má skončit.
Rozhodně to je lepší než první díl. Tady jsem tam netrpěla. Kdyby to byla prvotina od nějaké nové autroky tak přivřu oči, ale tady mě Cassová zklamala. Jediné za co chválím, je to, že to čtivé a za obálku. Ta je okrásná stejně jako u všech knížek od Cassové.
Ještě jedno plus a to je Etan. Ten mi přišel nejlepší na celé knížce.

KnihomolkaPája
06.07.2022

(+ SPOILER) Druhý díl byl o něco lepší, zajímavější a víc mě bavil, což jsem po prvním díle nečekala.
Děj byl více poutavý. Hollis jsem si více oblíbila, už mi nepřidala tak jako předtím. Během pár dnů dospěla.
Akorát ten konec byl fakt moc pohádkovým, jak jim každý ustoupil, aby mohli být spolu. Ne, že bych jim to nepřála, to ne. Já jsem naopak ráda, že to tak dopadlo, ale prostě bylo to fakt takový...divný. Prostě se mi to hodně zdálo jako pohádka.
Ale Etana jsem si hodně oblíbila, líbilo se mi hodně jeho popichování Hollis.

whiolet
05.06.2022

Tohle mě absolutně nebavilo, hlavni hrdinka mi přišla nezajímavá, a děj jakbysmet, jediný kdo to zachraňoval byl Etan.

knihomolkaMist
28.05.2022

Vím, že tato série není mezi čtenáři úplně oblíbená. Na Selekci prostě nic nemá. Ale sakra! Mně se to fakt líbilo! Jooo... není to nejlepší knížka, co jsem kdy četla, ale vlastně jsem dostala, co jsem čekala! Fakt se mi líbila zápletka a její řešení. Navíc mě mrzí, že knížka (spíš ta první, sem se většina čtenářů nedostane :D) dostáva takový hate, který si podle mě prostě nezaslouží :)
Líbilo se mi to, takže za sebe mohu doporučit

1